Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: JJ oop

  1. #1
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.10(BB) Replayer
    Hero ($12.51)
    BB ($10.33)
    CO ($10.20)
    BTN ($10.36)

    Dealt to Hero

    CO raises to $0.30, fold, Hero raises to $1, fold, CO calls $0.70

    FLOP ($2.10)

    Hero bets $1.60, CO calls $1.60

    TURN ($5.30)

    Hero checks, CO bets $2, Hero calls $2

    RIVER ($9.30)

    Hero checks, CO bets $5.60 (AI), Hero folds

    CO wins $8.84

    Przeciwnik to chyba reg, żadnych readów. HUD-a ostatnio nie używam, ew. mogę podać statsy z replayera HM:

    3bet czy call pf i dlaczego, tj. jaki mamy plan na następne streety i ew. na wypadek 4beta?
    Jeśli już 3betujemy, jako uczyniłem, co potem - trafiłem niby dobry flop, ale nie byłem wcale przekonany, że grając o stacki (czy to przez bet - raise - reraise czy bet, bet, bet) będę z przodu w stosunku do jego range'u. Bo co mnie tu gorszego sprawdzi? AT... i tyle. Bo nawet flush draw zwykle ma przynajmniej 1 overcard.

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    353
    Zastanawia mnie check-call na turnie, IMO jeżeli wydaje się nam, że jesteśmy lepsi (a chyba jesteśmy na takim boardzie z OP) to betujemy turn i ewentualnie check-call river, aby wyłapać bluffy. Check turn i check river to chyba trochę za dużo słabości pokazujemy, także zakładam, że może spokojnie tu bluffować. Ja bym zagrał PF tak samo, flop również, na turnie bet (i chyba fold do raisa), a river check-call nawet przy takiej karcie.
    Odpowiadając na Twoje pytania, IMO 3 bet jest ok, ponieważ często będziemy to robili z Ax (czy nawet z czymś innym), a tym razem mamy real hand, którą spokojnie możemy grać, cbetując każdą wysoką karte na flopie, a jeżeli dostaniemy calla to będziemy w miarę wiedzieli gdzie jesteśmy. Dostaniemy 4beta? To nie wiem co robić:-/
    To co może Cię sprawdzić na flopie to IMO każda T i generalnie każda para (5 czy 7), także tutaj bym się jeszcze nie bał. Zaczął bym się zastanawiać gdybym dostał call po becie na turnie..... A odnosząc się do tego co napisałeś "Bo nawet flush draw zwykle ma przynajmniej 1 overcard.", to come on, nie wierzę, że gostek będzie walił allina, bo trafił swojego K na riverze. Chociaż z drugiej strony to jest NL10, także może się to zdarzyć:-/
    I muszę się przyznać, że na SH jestem graczem przegrywającym, także moje myślenie może być kompletnie błędne:-/ Aby trochę rozruszać dział, liczę na to, że bardziej doświadczony gracz mnie poprawi))

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    imho w 4 handed 3betowanej puli nie ma co odpuszczac overpary

    3.5-4 turn i na river juz sie nie masz co martwic

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Dla mnie te staty pokazują "mistrza pokerowego". Koleś gra z założeniem bycia lepszym po flopie od wszystkich. sam gram teraz nl10 i jest wielu takich kolesi. Jedni lepsi inni gorsi. Jesli widzę call CB w 3 betowanej puli to jest to dla mnie od razu pruba przejęcia puli. Z mojego doświadczenia wynika, że są to niskie pp liczące na Ak z twojej strony(choc tutaj na to nie wygląda). Czasem tacy kolesie grają call i check turn, check river. Czasem chcą przejąć pule. AK czy AQ to raczej tutaj z pocałowaniem ręki zagra check turn jesli wogóle dojdzie do turna. Jeśli bym zagrał tutaj check turn, to tylko z założeniem all-in raise. Na bank nie zagrałbym check call. Raczej gram bet i w większości przypadków to jest koniec rozgrywki. Sa tacy kolesie że z zamkniętymi oczami z AJ gram flop i turn bet na niskim flopie i dostaje po call flop insta fold turn. To są w większości przypadków niskie PP, ale czasem także jakies dziwne floaty
    Ostatnio edytowane przez 2Jacks ; 19-12-2011 o 17:07