Strona 20 z 33 PierwszyPierwszy ... 10181920212230 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 321
  1. #191
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    hmmmm 2:1 przemyśle czy coś chce jeszcze wrzucić, jak narazie życzę Wam miłej nocy.. czas na jakieś party Panowie, trzeba się odprężyć

  2. #192
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Mi sie od razu skojarzył ten koleś z rejsu. Przed zebraniem był taki mały w okularach i Tym. Ta gadka od razy mi sie skojarzyła z tym kolesiem. Jesli bedziesz cos wrzucał, to proponuje głosniej. Cięzko zrozumieć o co chodzi.

  3. #193
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Mi sie od razu skojarzył ten koleś z rejsu. Przed zebraniem był taki mały w okularach i Tym. Ta gadka od razy mi sie skojarzyła z tym kolesiem. Jesli bedziesz cos wrzucał, to proponuje głosniej. Cięzko zrozumieć o co chodzi.
    Jak będzie głośniej, to wcale nie będzie łatwiej zrozumieć, o co chodzi

  4. #194
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Stary mogę prosić o Twoje notatki? Nie próbowałeś nigdy rozpracować jednorękich?

  5. #195
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    28
    Do borella:

    Ależ rozpracował tylko na innym forum, 22 zęby przekładni razy 4 tryby podzielić przez sumę długości ramienia jednorękiego i promień koła zębatego. Wychodzą 3 jabłuszka co 12 zakręcenie zakładając, że co 3 będziemy kręcić w przeciwną stronę wskazówek zegara :P

  6. #196
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Warto pamiętać, że czasami genialne idee i teorie leżą schowane pomiędzy tymi totalnie śmiesznymi i absurdalnymi. I czasami nie ma do nich innej drogi dostępu, trzeba tylko umieć dostrzec ziarenko prawdy w tych śmiesznych i głupich oraz kierunek, w którym to ziarenko prawdy nas prowadzi.

  7. #197
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Co nie znaczy, że każdą śmieszną ideę należy brać ze śmiertelną powagą. Jeżeli pokerstarsBOT chce być traktowany poważnie (w co wątpię), to powinien nagrać filmik na żywo podczas gry, kiedy wykorzystując swoją wiedzę przewiduje co się będzie działo (a najlepiej - wykorzystuje to w praktyce).

  8. #198
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    do wszystkich jednolvlowcow. Odpusccie sobie. Dajcie sie wypowiedziec, albo przyn postarajcie sie wyjsc na 2 poziom. Jesli to lvl to przyn troche zabawny, jesli nie to psujecie zabawe. Polecam mechanizm ktory kaze pomyslec, zanim sie cos powie.

    BOT, czekam na wiecej, nie zwazaj na krytykow, zawsze beda

  9. #199
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Komentowanie replaya, WTF??????
    Takich teorii to ja mam więcej, ziomuś, nie ujawniaj tego tylko graj i zarabiaj grube miliony, po co tu piszesz a nie siedzisz na Malediwach?
    Jak powiedział kiedyś jeden z psów "to jest popierdolone"...

  10. #200
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Lepsze niz sie spodziewałem, dawaj dalej też Ci wyśle dołka na wpisowe do jakiegoś turnieju żebyś nagrał LIVE jak rozpracowujesz system.
    Aha, zrób czasem ujęcie na fotel z masażem.