Strona 19 z 33 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 321
  1. #181
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    Teraz tak co do końcowej fazy (co na początku nie byłem pewien...) ten stolik został zamknięty na koniec. Gracz Marieluca na końcu, wbił się all-inem, bo niby była likwidacja, ale ten na dole zlikwidował bo mu się bardziej należało. Gracz Marieluca, cisnal aż do finałowego stołu. Dostawał magiczne karty na drugim stole, tak jak mówię, niby złe zagranie zrobił szukając eliminacji... ale i tak został za to wynagrodzony bo... po prostu nieświadomie oddał żetony w dobrą stronę!

  2. #182
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Ja wiem!! Właśnie mnie olśniło!!! Bot to Doli nakręcający ruch na forum!!!!!

  3. #183
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Cytat Zamieszczone przez pokerstarsBOT Zobacz posta
    Teraz tak co do końcowej fazy (co na początku nie byłem pewien...) ten stolik został zamknięty na koniec. Gracz Marieluca na końcu, wbił się all-inem, bo niby była likwidacja, ale ten na dole zlikwidował bo mu się bardziej należało. Gracz Marieluca, cisnal aż do finałowego stołu. Dostawał magiczne karty na drugim stole, tak jak mówię, niby złe zagranie zrobił szukając eliminacji... ale i tak został za to wynagrodzony bo... po prostu nieświadomie oddał żetony w dobrą stronę!
    Film. film. Nie pisz juz nic tylko daj ten jebany link

  4. #184
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    Ostatnio edytowane przez Mosznik ; 14-01-2012 o 15:32

  5. #185
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    enjoy i sorki! jeszcze raz!!! pozdor ziomeczki czas się zastanowić nad tym wszystkim. Pamiętajcie, nie grajcie tak jak ja mówie jak narazie, do niczego Was to nie zaprowadzi, to z moich początków, teraz jestem mile mile dalej

  6. #186
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    28
    Jakiś bełkot może już jestem za bardzo zmęczony, obiecuje jutro to dokładnie sekunda po sekundzie obejrzeć

  7. #187
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! !
    Ale miazga! Skądś tyś się kurwa urwał jeśli finałem tego wszystkiego będziesz Ty żebrający za kilka dni o 10 centów to odemnie masz jak w banku

  8. #188
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    czyli co Panowie, mam dalej kontynuować czy zostawiamy temat na tym?

  9. #189
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez ar_lodz Zobacz posta
    Jakiś bełkot może już jestem za bardzo zmęczony, obiecuje jutro to dokładnie sekunda po sekundzie obejrzeć
    A czego Ty się spodziewałeś Jeszcze ta dykcja rodem z przesterydowanej siłowni

  10. #190
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Wrzuć jeszcze jeden. Trochę szybko te rozdania się przewijają i ciężko załapać odrazu o co Ci chodzi, ale podejście do tematu masz orginalne, ja chętnie jeszcze jeden obejrzę ...