Strona 15 z 33 PierwszyPierwszy ... 5131415161725 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 321
  1. #141
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Czyli jak rozumiem mówisz o programie, który będzie w stanie odgadnąć jaka jest w tej chwili wilgotność powietrza w kanciapie admina, albo jaka jest temperatura procesora nr 3 w serwerze nr 18, jeśli te akurat czynniki są wzięte pod uwagę w losowaniu?

    Fantazjujesz. Nie wiem ile miałeś w życiu do czynienia z algorytmami uczącymi się, lub programowaniem w ogóle - dla mnie to zawód i mówię Ci - fantazjujesz.

  2. #142
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    To tak, jakby w grze na zywo obserwowac przy tasowaniu przez krupiera gdzie sa dane karty nie da sie ? :P

  3. #143
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    O właśnie - to jest ciekawe. Znacznie, znacznie łatwiej niż pomysł Gandalfiniego możnaby stworzyć system, który znając ułożenie talii przed przetasowaniem i obserwując krupiera znałby ułożenie talii po tasowaniu.

  4. #144
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    Przyjaciele, błądzicie. Tą zagadkę nie jest łatwo rozgryźdźć przyznaję, byc może ja po prostu my mamy tendencje to 'widzenia' takich rzeczy. Czasami sam sobie myślę i się śmieje sam do siebie, jak te puzzle układają się jeden z drugim... musicie przyznać mi rację, jestem pewien, że w końcu ktoś mnie tutaj wysłucha, i będzie chciał iść za moim śladem. Pierwszy krok to początek by osiągnąć szczyty Panowie, przestańmy liczyć na farta!

  5. #145
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    Film tak jak powiedziałem 21:00 - 21:30 Wstawiam i idę na imprezkę panowie, dzisiaj piąteczek trzeba co nieco się ruszyć

  6. #146
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    OK, ja chcę iść Twoją drogą. Ile muszę CI przelać na konto na starsach?

  7. #147
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    28
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    OK, ja chcę iść Twoją drogą. Ile muszę CI przelać na konto na starsach?
    ehehehe o tym samym pomyślałem. Koleś robi propagandę, a za kilka dni wywali post, że sprzeda ów cudowny sposób na wygrywanie :P

  8. #148
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    Nic nie chcę, żebyś mi przelewał ziomeczku! Śmiej się śmiej zobaczysz jednak....

  9. #149
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    Cytat Zamieszczone przez ar_lodz Zobacz posta
    ehehehe o tym samym pomyślałem. Koleś robi propagandę, a za kilka dni wywali post, że sprzeda ów cudowny sposób na wygrywanie :P
    zasłużyłem na Pan bo mam i wygląd i pieniądze... więc szanuj!

  10. #150
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez pokerstarsBOT Zobacz posta
    zasłużyłem na Pan bo mam i wygląd i pieniądze... więc szanuj!
    Durnyś.