Strona 9 z 33 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 321
  1. #81
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Milym bonusem do filmu bylby telefon do pokerstarsa - nie jeden by skorzystal.
    Ale taki wprost do Phila? Ło Panie, to nie każdy może mieć takie przywileje!!

  2. #82
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    z kalendarzyka 'Pokerzysty'. Dzisiaj już patrzę wstecz na wczorajszy turniej znowu zasrana analiza, co zrobiłem, źle dlaczego? szczególnie A5 w kolorze to było jak z bajki... to jest niesamowite nauczyć się zrzucić najsilniejszy kolor z łapy. Fajnie to działa, mam najsilniejszy układ... muszę to sprawdzić, jak mogę dać fold.. zupełnie normalnie jak brałeś dwie pule nie szukaj nic na flopie, wtedy zdarzają się te cuda. To już jest nie ważne, szczerze to nie wiem czy to miejsce jest odpowiednie, dlaczego ja to piszę wogóle? ja poszukuję ludzi z którymi mógłbym siedzień noc na noc, nowy świeży umysł, aby to kontynuować. Spokojnie znajdę... jak niewiele trzeba zwykły screenshot z mojego kasiera i zaraz masa wiadomości... bla bla bla a jednak, heh nieźle chciałbym mieć taką moc żeby zobaczyć, ludzi którzy są nastawieni czemuś przeciwko i nagle ich cała wiara w coś znika jak kurz. Jak Wy przed laptopem, to jest tak jakbym starał się przekonać Was do zarobienia kasy. Pamiętajcie siedze w tym od lat, nie mogę w minutę przekazać Wam całej wiedzy. Nie NIE OSZALAŁEM ciągle się to powtarza... tak macie rację kto ma większego stacka jest faworyzowany, moge powiedzieć Wam jedno: kiedyś zaczynałem grać stylem prostym systemowym oczywiście tj; You need to lose in order to win. Muszę przegrać by wygrać. I tutaj mamy trick.. musisz bić w dobrą stronę, tak jak pisałem wchodzimy głębiej... była podwójna eliminacja dwóch graczy odpadło przy stole ok... ja mam najwięcej żetonów, zauważmy że jak dwóch odpada zaraz odzywa się ten z małą ilością żetonków.. wiadomo! jeżeli mam 4000 żetonów a gościu wali all-ina z 800 żetonami i każdy folduje ja sprawdzam 210 A3 K7... po to że przegrywając te 800 żetonów, zaraz będę kosił następnego. Oczywiście przegrywam i czekam na rozwój sytuacji i monster hand. Chce dodać, że zawsze jest tak, że po eliminacji jest jeszcze jedna. Pamiętajcie, eliminacja i zaraz po tym jeszcze raz wygrywa z większym. Dlatego ja jak wiem, że mam AK w kolorze a była eliminacja to na pierwszym ręku płacę, i czekam kto będzie przebijał jak mniejszy to walę all ina jak większy to wchodze grzecznie do flopa i tam już 3 inne karty albo 3 w tym samym kolorze i totalna lipa nie ważne swoje oddałem, miałem zostać wyeliminowany, ale nie zostałem, systemik już się mnie nie czepi. To był najprostszy sposób gry kiedyś, potrafiłem daleko dojść. Jednak pojawiał się problem w sit and go było ok, lecz gdy następował long-run tournament miałem dziwne sytuacje w końcowych fazach. To tak jakby program czuł, że ja to robię i robił wszystko by pokazać mi rogi. Widzicie drodzy granie tym systemem to też, niesamowita umiejętność zrzucania mocnych kart w odpowiednich momentach. System to system. Co to za różnica które miejsce wczoraj zajałem.. Panowie system jest ten sam Wy też możecie robić kasę! nie przejmujcie się pokerzystami.. gra na żywo to inna bajka, book of tells, którą przerobiłem nie raz, harrington o holdem tak samo, jak zaczynałem chciałem zobaczyć czy rzeczywiście nie zwariowałem. Więc dałem Wam przykład A5 w kolorze najsilniejszy kolor, dobre pot oddsy to z tej książki.. takich sytuacji są setki, ja rozgrywam od groma turniei. Dzisiaj zero alkoholu no jeszcze mam szklankę jacka, ale to tyle. Dzisiaj muszę wertować stoły, wszystko skądś się bierze. Wy odpadacie i wyłączacie grę, a ja szukam odpowiedzi DLACZEGO?....

  3. #83
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    najebany grasz i masz omamy, wklej ta reke A5 w kolorze tutaj zobaczymy jaka linie obrales...

  4. #84
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    OK, już mi się znudziło. Ban ?

  5. #85
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Podaj proszę nick pod jakim grasz na starsach, no i koniecznie wklej to rozdanie z A5s.

  6. #86
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    28
    A co powiecie na to:

    poker cz3.jpg
    po flopie ja strit on kolor, po turnie oboje poker trochę musiał się zdziwić

    A tak ode mnie, daleko mi do teorii jaką prezentuje kolega "pokerstarsBOT" ale czy nie wydawało Wam się kiedyś, że jakiś algorytm który odpowiada za losowanie kart nie przypomina losowania kart w rzeczywistości?
    Jakbym nie patrzył to jak gram jakąś domową cashówke 6-8 osób przez powiedzmy 6-7 godzin to np full zdarza się kilka razy, kareta 0-2 razy, czasem strit, czasem kolor, a przeważnie to parki bądź trójki, a na pokerstarsie? jeden mały turniej SnG 90 osób, 3 godzinki, a takie układy dochodzą, że czasem kopara opada
    Nie żebym narzekał może po prostu tak musi być

    Pozdrawiam kolegów pokerzystów

  7. #87
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    Cytat Zamieszczone przez Karlos83 Zobacz posta
    OK, już mi się znudziło. Ban ?
    ziomek dobry jest, widzę, że się bawi w strażnika texasu. Co prosisz żeby mnie zbanowali? może pójdź na policję i zgłoś, że kolega 'pokerstarsBOT' ma teorie o jakiej nikt inny jeszcze nie słyszał bo właśnie tak jest. Po co komu się chwalić, robić kasę i tyle heh niedowiarki niech wpłacają kasę i dalej są w plecy, bo coś chyba wspomniałeś o byciu w plecy prawda? boli Cię to..? spróbuj to stosować i proszę uwierz w to co ktoś pisze.. inaczej kasy nie zarobisz.

  8. #88
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Bot wrzuć proszę screena z kasiera albo podaj nicka

  9. #89
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    po to piszę w tym temacie bo ktoś napisał 'niewiarygodny pech na pokerstars' staram się wytłumaczyć Tobie, co znaczy słowo 'niewiarygodny' kminisz? właśnie, źe nie...

  10. #90
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    najebany grasz i masz omamy, wklej ta reke A5 w kolorze tutaj zobaczymy jaka linie obrales...
    może i gram 'najebany' a Ciebie stać na jacka danielsa?