Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2012
    Przegląda
    Sławno
    Posty
    67
    Niedzielne popołudnie Laptop w naprawie został tylko Smartfon... Nie dobrze myślę za cholerę nie potrafię ogarnąć na tym małym ustrojstwie więcej niż 4-5 stołów. 17:00 parzę dzbanek kawy i zastanawiam się co tu zagrać. SnG raczej odpada wszak nie uśmiecha mi się grać tylko 4 stołów. Przeglądam listę turnieji i mój wybór pada na Knockout za 2.7$ o 18:15 dla lepszej rozgrzewki odapalam jeszcze 4x Sng 3.5$. SnG-i idą przeciętnie za to knockout dobrze wręcz bardzo dobrze na Bubble mam stacków 5:1 w stosunku do średniej wynoszącej 10k. Jest na Big blindzie i wpada AA , pierwsza wczesna call blindy po 1200. druga fold , dwie średnie fold , pierwsza późna All in (9k stacków) , Na drugiej późnej znajduję sie chip leader Mający 55k gdzie ja mam 52k on również wchodzi all in , łącze QJs vs KK vs AA. Na flop pada K K A turn 9 river 7. Odpadam przed płatnymi.Myśle sobie to nic to tylko poker o 21:00 zagram jeszcze raz ten turniej. Dwie minuty poźniej na jednym ze SnG-ów odpadam AA vs A7 gdzie na flopie pada A 4 6 turn 5 river 8. Do 21:00 Mam już rozegrane kilkanaście tych turnieji i profit poniżej zera niewiele ale jednak odpadałem w nich z Monsterami między innym z takimi kartami jak 3 2 , 4 7 i róznymi innymi nie wytłumaczalnymi zagraniami. Ukoronowanie niedzielnych bad beatów przychodzi w turnieju o 21:00
    Tym razem znów idzie świetnie bubble minięte i mamy pierwsze płatne stacków 65k jestem na późnej i dostaje QQ z środkowej pierwszej wchodzi Chip leader mający 76k za 4xBB sprawdzam. Na Flopie Łapie QQ10 mmmhmm Kareta tylko teraz żeby delikwenta nie wystraszyć i wciągnąć jak najdalej... Nie muszę uprzedza mnie i wchodzi All in... Heh myślę mocny blef albo ma AA lub KK i liczy na to że nie mam Q. Sprawdzam wszak co by nie miał to pula jest już moja Nie myle się ma KK na turn pada K river K. Szok i niedowierzanie ostatnią taką sytuację miałem z 2lata wcześniej gdzie odpadłem z karetą Króli vs Royal. Nie jestem zwolennikiem Teorii spiskowy ale zacząłem się zastanawiać czy poker bot nie karzę mnie ostatnio za sukcesy na SnG 3,5$.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Myślałem, że jesteś poważniejszy...

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Grubo.

  4. #4
    Teoria spiskowa dziejow

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Smutne, że jedyne, co na tym forum zostało to dyskusje o rigged softach, oferty rb, wariacik i debaty czy na 7bb z A9 na BU lepiej zrzucać, czy może callowac.

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Cytat Zamieszczone przez Herme$ Zobacz posta
    Smutne, że jedyne, co na tym forum zostało to dyskusje o rigged softach, oferty rb, wariacik i debaty czy na 7bb z A9 na BU lepiej zrzucać, czy może callowac.
    Zajebiście smutne.