Strona 22 z 33 PierwszyPierwszy ... 12202122232432 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 321
  1. #211
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    Cytat Zamieszczone przez dypson18 Zobacz posta
    tak wykształconego i inteligentnego pokerzysty jak pokerstarsBOT świat jeszcze nie zna ...
    Nie nazywam siebie pokerzystą, pomimo, że mam pokerfejsa

  2. #212
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    PokerstarsBOT to jest taki polski Bucklox
    Ostatnio edytowane przez martino ; 14-01-2012 o 16:31

  3. #213
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Bot moj idol, piona! Fajne dupy macie na tym Oxfordzie?

  4. #214
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    Cytat Zamieszczone przez borell Zobacz posta
    Bot moj idol, piona! Fajne dupy macie na tym Oxfordzie?
    Piona! borell.

    Słuchajcie małe sprostowanie, na oxfordzie są dwa uniwerki, ja chodzę do oxford brookes, a nie do tego oxfordu gdzie mózgi śmigają. Tam żeby się dostać to 6 w szkole nie wystarczą i matura na 5. Nic to nie da panowie, tam jest selekcja i to mega. Lubię ten uniwerek, bo nie każdy lizacz dupy sie tam dostanie. Oxford brookes to tez spoko uniwerek, zajebiste miejsce, typowe studenckie miasto, bez kitu żyć nie umierać... jak masz kaskę jak nie to jesteś w dupce aragorna. Ziomy powiem tak, teraz koczuje się na laseczke, w miare fajna jest i jak patrze na jej zdjęcie, już mam się tam ochotkę wbić... ale wiecie już z niej taka gwiazda holywood, że no trzeba się postarać.. wiadomo, jakieś kwiaty, itd. ciężki temat ale Panowie! warto warto no sami zobaczcie:

    [IMG][/IMG]

    Na marginesie ta z brzegu jest też wolna.. także no już zarabiać kasę i dawać tutaj do mnie. Bocik się zaopiekuje jak należy. Jack Daniells panowie, w rozbieranego raz dwa zagramy i na pokój. Raz raz, rusz tym tłustym tyłkiem laska..

  5. #215
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389

  6. #216
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    if you're gonna play the game, boy, you gotta learn to play it right - niceeee1

  7. #217
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Tak tak. Oxford . Mój kumpel tez sie chwalił, że studiuje na Oxfordzie. Płakałem ze smiechu. Potem powiedział, że to troche inny Oxford niz ten telewizyjny.

    Pochwale sie też, że miałem nielada zaszczyt rozważyć ofertę bycia kelnerem na Oxfordzie . Miałem podawac tym pajacom kolacje itd... Czyli pewnie botowi bym serwował steki. Pamietam, że mozna było w piwnicy pykać sobie w bilarda. Generalnie robi wrażenie atmosfera tych univerków. Miszkałem na rose hill, czyli na najwiekszym oxfordzkim zadupiu. Pamietam jak jezdzilismy samochodem i szukaliśmy TV, bo może ktoś wyjebał dzialający LOL. To nie były dobre czasy Pamietam tez imprezy, w takim wielosalowym lokalu. Nawet fajnie
    Ostatnio edytowane przez 2Jacks ; 14-01-2012 o 17:55

  8. #218
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    Ziomy sprostuje, ja miałem chujowy czas w Anglii. Na początku byłem zwykłym zmywakiem, fabryczanym śmieciem itd. itp. ale zawsze miałem jakiś cel.. powiedziałem, że nie chce do Polski wracać, ten kraj zmusił mnie do wyjazdu takie jest życie. Wyjazdu który do końca zmienił mnie, sposób w jaki postrzegam świat itd. Życie w Anglii jest drogie co mi z 1k dolarów? to 700 funtów płacę za chatę 550 i 100 za tax i jeszcze rachunki no to akurat to mi starczy na jeden miesiąc za chatę. Więc wielkie gówienko, kaskę trzeba zarabiać non stop, sami wiecie jak jest w pokerze, trzeba kalkulować i cisnąć do przodu. Systematyka i system gry i też wiem, że można cisnąć. Jak się czegoś bardzo chce to można dużo zdziałać! ja jestem od 6 lat tutaj i wiem, że przyjeżdżając miałem gówienko, żadna tych lasek na zdjęciu nie chciała by nawet na mnie spojrzeć.. czas płynął a ja cisnąłem, ta jedna jest trudno dostępna, a ta reszta to jest aplikowana z imprezy na impre. Panowie, tutaj się troszkę laski różnią od Polek. Nie ma trudnodostępnej a pojęcie dziewica to dla nich coś rzadko spotykanego. chyba tylko w szkole podstawowej heh

  9. #219
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    Cytat Zamieszczone przez pokerstarsBOT Zobacz posta
    Ziomy sprostuje, ja miałem chujowy czas w Anglii. Na początku byłem zwykłym zmywakiem, fabryczanym śmieciem itd. itp. ale zawsze miałem jakiś cel.. powiedziałem, że nie chce do Polski wracać, ten kraj zmusił mnie do wyjazdu takie jest życie. Wyjazdu który do końca zmienił mnie, sposób w jaki postrzegam świat itd. Życie w Anglii jest drogie co mi z 1k dolarów? to 700 funtów płacę za chatę 550 i 100 za tax i jeszcze rachunki no to akurat to mi starczy na jeden miesiąc za chatę. Więc wielkie gówienko, kaskę trzeba zarabiać non stop, sami wiecie jak jest w pokerze, trzeba kalkulować i cisnąć do przodu. Systematyka i system gry i też wiem, że można cisnąć. Jak się czegoś bardzo chce to można dużo zdziałać! ja jestem od 6 lat tutaj i wiem, że przyjeżdżając miałem gówienko, żadna tych lasek na zdjęciu nie chciała by nawet na mnie spojrzeć.. czas płynął a ja cisnąłem, ta jedna jest trudno dostępna, a ta reszta to jest aplikowana z imprezy na impre. Panowie, tutaj się troszkę laski różnią od Polek. Nie ma trudnodostępnej a pojęcie dziewica to dla nich coś rzadko spotykanego. chyba tylko w szkole podstawowej heh
    Dobra mam dosyć, zbanujcie tego kretyna xD

  10. #220
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    4
    najciekawszy watek ostatnio na wielu forach zadnego bana!