Strona 29 z 33 PierwszyPierwszy ... 192728293031 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 321
  1. #281
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Ale co ma pasowanie KK pre flop do statystyki?
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 10-12-2012 o 04:43

  2. #282
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez RL89 Zobacz posta
    RL89pl: wpłaca małą ciemną $0.01
    nemec egor: wpłaca dużą ciemną $0.02
    *** KARTY WŁASNE ***
    Gracz RL89pl otrzymał [8c Qs]
    avatul: pasuje
    Jim-bo-wa-wa: sprawdza $0.02
    wildthailand: pasuje
    Chertan53: pasuje
    simianMax: pasuje
    Klingeli: przebija $0.06 do $0.08
    mytar_piter: pasuje
    RL89pl: przebija $0.12 do $0.20 i wchodzi all-in
    nemec egor: pasuje
    Jim-bo-wa-wa: sprawdza $0.18
    Klingeli: pasuje
    *** FLOP *** [8h 4c 6d]
    *** TURN *** [8h 4c 6d] [9s]
    *** RIVER *** [8h 4c 6d 9s] [3d]
    *** POKAZANIE KART ***
    RL89pl: pokazuje [8c Qs] (parę Ósemki)
    Jim-bo-wa-wa: pokazuje [3h 3c] (trójkę, Trójki)
    Jim-bo-wa-wa wygrał $0.48 z puli
    czy ktos jeszcze zwrocil na to uwage? gosc siedzi na 10bb i po limpie i przebiciu do 4bb na full ringu wrzuca allina z q8o. I tacy potem szukaja systemu i spiskow

  3. #283
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez mat206 Zobacz posta
    Nie wygrywają ciągle Ci najlepsi pokerzysci bo po co mają odstraszać fishe którzy...
    a pokaz mi tych najlepszych pokerzystow, ktorzy przegrywaja? Bo jak swiat dlugi i szeroki, to na system i spiski narzekaja tylko i wylacznie slabi i przegrywajacy gracze, a wgrywajacy po prostu graja i wygrywaja, tak samo w sieci jak i na zywo.

    Cytat Zamieszczone przez mat206 Zobacz posta
    Panowie ruszcie głowami poker online to jedna wielka ściema
    Ciekawi mnie, jak tacy 'gracze' jak ty tlumacza sobie pokera live - poniewaz wiesz przeciez, ze dobrzy gracze online wygrywaja rowniez na zywo jak i odwrotnie, to jak sobie to tlumaczysz? W sieci wygrywa, bo system, a na zywo...? hm, jest swiatowy spisek krupierow?

    I licze, ze kiedys od tych spiskowcow dostane jeszcze odpowiedz na pare pytan nurtujacych mnie od dawna:
    dlaczego system/spisek na pokerstars zawsze odbywa sie na najnizszych stawkach, typu 1-2c gdzie 'przypadkiem' graja najslabsi gracze, ktorzy maja podstawowe problemy z rozumieniem statystyki i matematyki? Gracze, ktorzy nie rozumieja, ze szanse wygrania KK vs AA sa WIEKSZE niz wypadniecie dowolnego numeru od 1 do 6 na kostce do gry?
    czy w kazdej dziedzienie, w ktorej ci nie wychodzi, uzasadniasz sobie to systemem i spiskiem? Czy jak wolno biegasz, to znaczy, ze Usain Bolt jest botem? Jak ci ucieknie autobus, to dlatego, ze kierowca spiskuje z dyrektorem twojej szkoly? itd, itd.
    Poza tym: czy uwazasz, ze ludzie ktorzy cos osiagaja w zyciu, robia to dzieki ciezkiej pracy, talentowi, poswieceniu itd, czy moze ci najwieksi zaslyneli tropieniem i rozgryzaniem spiskow i systemow?
    Czy zawsze odpowiedzia na twoje niepowodzenia jest wina u innych, nigdy u ciebie?

  4. #284
    dla Twojej wiadomości ja nie jestem przegrywającym graczem ale i tak twierdze że soft jest podkręcony.

  5. #285
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    jak rozumiem, dowodow na swoje nie-przegrywanie nie przedstawisz. a co do twojego twierdzenia - ja twierdze, ze ziemia jest plaska, wiec mamy dyskusje na tym samym poziomie

  6. #286
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    2
    Mi nie chodzi o statystyke, czy widziałeś w grze na żywo np. zeby ktoś z dużym stackiem wchodził all z 2 7 wiedzac że przeciwnik ma mocny gotowy układ. Bo ja jeszcze nie widziałem a troche ogladam pokera.
    Wiadomo że wszystko może wpaść na boardzie ale jak by tak wszyscy robili to by był totolotek.
    Tu chodzi o danego gracza masz 10000 chipsow on ma 60000 wiec przy konflipie przegra tylko dane 10000 wiec wchodzi ze wszystkim.
    Rozumiem żebym to ja pierwszy wszedł all-in ale to on wchodzi po moim wysokim przebiciu co powinno mu coś dac do myslenia.

  7. #287
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Cytat Zamieszczone przez krzysborne Zobacz posta
    Mi nie chodzi o statystyke, czy widziałeś w grze na żywo np. zeby ktoś z dużym stackiem wchodził all z 2 7 wiedzac że przeciwnik ma mocny gotowy układ.
    Weź pod uwagę, że na żywo raczej nie chodzą gierki NL2 ani turnieje za dolara.

  8. #288
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez krzysborne Zobacz posta
    Wiadomo że wszystko może wpaść na boardzie ale jak by tak wszyscy robili to by był totolotek.
    to nie bylby totolotek, tylko drukarnia pieniedzy. mysle, ze przeceniasz glupote innych graczy, ktorzy nie umieja grac albo sie bawia we freerollach i na nanostawkach. Trzeba sie nauczyc grac i korzystac z takich prezentow, a nie uwazac, ze glupota/zabawa to system. Ponadto ponawiam pytanie - dlaczego to ma dzialac we freerollach i mikrostawkach, a nie tam gdzie jest prawdziwa kasa? Wiekszosc osob szukajacych systemu pewnie nigdy nie grala wyzej niz nl5 czy w turniejach za 1$, graja z totalnymi oszlomami, ni eumieja sie dostosowac i stad zamieszanie

  9. #289
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    a i mam jeszcze jedno pytanie od tych naszych 'spiskowcow'. Jezeli uwazacie, ze ten ziewajacy rosjanin robiacy allina co rozdanie z nudow z kazda reka, do ktorego nie umiecie sie dostsowac to 'system', to moje pytanie brzmi - jak wygladaja wyniki tego gracza (mozna sprawdzic na opr czy sharkscopie), czy ma on nabite grube miliony? A po drugie, skoro system dziala i jest stosowany na tych mikrostawkach i jest to pewny sposob do wygrywania, to dlaczego zaden z tych graczy nie pojdzie po rozum do glowy i nie zagra w ten sposob sunday million czy innego duzego turnieju? Z tych duzych sa powtorki stolow finalowych i jakos nie widac, zeby wygrywali w nich gracze allinujacy sie z 72 w kazdej rece, a dlaczego? przeciez wystarczy stosowac system i wygrana w kieszeni? Dlaczego wiec systemowcy zaspokajaja sie wygranymi we freerollach i na nl2 a nie chca pewnym sposobem wygrac duzej kasy?

  10. #290
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Podziwiam Cię Warsaw, że Ci się chce...