Strona 14 z 33 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 321
  1. #131
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    ziomuś, fajnie, że chcesz wiedzieć mam 3 niki i są zablokowane, więc nie wiem, czy podawanie ma jakiś sens? czekaj na filmik, jutro oszalejesz i będziesz czekal na więcej.

  2. #132
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    będę jak isildur ale w nowszym wydaniu

  3. #133
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Błagam, powiedz, że żartowałeś...
    mozesz wyprowadzic mnie z bledu Wolandzie...?

  4. #134
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180


    Masz podobny? chociaz ten chyba bez masazu jest.

  5. #135
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Kim jest PokerstarsBOT ??? Dowiecie się już niedługo kiedy wklei swoje filmy !!


  6. #136
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    mozesz wyprowadzic mnie z bledu Wolandzie...?
    Zupełnie nie pojmuję dlaczego przyjąłeś w swojej teorii, że algorytm losujący z mnóstwa czynników, które może wykorzystać do losowania, wykorzysta akurat te, które Ty możesz wykorzystać by go rozgryźć, czyli karty z poprzednich rozdań na Twoim stole...

    Standardowe algorytmy losowania można wzbogacać na nieskończoną liczbę sposobów. Do losowania mogą być brane takie czynniki jak na przykład liczba zalogowanych własnie graczy, ruchy myszką wykonywane przez graczy przy danym stole, liczba aktualnie granych na PS rozdań w badugi, a niektóre systemy losujące wspomagają się także czynnikami zewnętrznymi, czyli np. mikrofonem wystawionym za okno mierzącym natężenie hałasu na ulicy. Możliwości jest nieskończenie wiele i żadnej z nich nie jest w stanie śledzić Twój program uczący się...

  7. #137
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    Panowie ogłaszam dzisiaj około godziny 21:00 - 21:30 czasu Polskiego wstawię mój pierwszy filmik z moją analizą kilku ciekawych rozdań. Proszę o wytrwałość i wiarę w moją moc.

  8. #138
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    28
    kuźwa to jakaś większa sprawa

  9. #139
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Cytat Zamieszczone przez pokerstarsBOT Zobacz posta
    Panowie ogłaszam dzisiaj około godziny 21:00 - 21:30 czasu Polskiego wstawię mój pierwszy filmik z moją analizą kilku ciekawych rozdań. Proszę o wytrwałość i wiarę w moją moc.
    Miałem iść do miasta, ale za nic nie chcę tego przegapić, zostaję!!!

  10. #140
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Zupełnie nie pojmuję dlaczego przyjąłeś w swojej teorii, że algorytm losujący z mnóstwa czynników, które może wykorzystać do losowania, wykorzysta akurat te, które Ty możesz wykorzystać by go rozgryźć, czyli karty z poprzednich rozdań na Twoim stole
    nie zrozumiales mnie.

    przeciez nie napisalem, ze algorytm losujacy korzysta z kart jakie spadly wczesniej, tylko owy programik hakujacy moglby to robic. Na podstawie wprowadzonych informacji 'odnajdywalby' prawidlowosci i powoli budowal coraz bardziej skuteczny algorytm, ktory i tak potzrebuje ciaglego update'u nowych rak, nie jest przeciez staly. Poziom halasu to zbior ze skonczona liczba elementow. A takich analogii do poziomu halasu, jak napisales, liczba rozdan w badugi etc tez jest skonczona ilosc. Docelowo soft nie jest i tak 100% skuteczny, nie zna kolejnosci, czy pokazuje tylko 3 z 5 CC -> czyzby takie niemozliwe bylo odwrocenie wszystkich dzialan RNG, znajac wynik, czyli rozdania, a 'zrodlo' w postaci skonczonego przedzialu?

    nie probuje nikogo przekonac, tylko zastanawiam sie czy ten 'pokerRNG' to 100% fake.

    Na necie sa komenty na tak i nie, ale wiarygodnego zrodla nie sposob znalezc, moze 2+2?