Strona 28 z 33 PierwszyPierwszy ... 182627282930 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 321
  1. #271
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    1
    Podam wam trochę kodów na PS


    1. W głównym lobby używamy kombinacji klawiszy
    2.W pustym polu należy wpisać "jokerstars"
    3.Teraz możemy wpisywać kody:

    a) yopp1chip - wartość stacka wszystkich twoich przeciwników zmienia się "1" (tylko turnieje)
    b) 10plessbb - 10% bad beatów mniej, niż powinniśmy dostawać
    c) moreaa - dostajemy o 7% częściej asy, niż powinniśmy
    d) beatnick_gracza - nasza ofiara dostaje częściej bad beaty niż powinna (jest to losowo wygenerowana wartość od 1% do 25%), gdzie "nick_gracza" jest nickiem na PS
    e) fasterfpp - dostajemy 10 razy więcej FPP (nie koliduje z bonusami VIP)
    f) kkisbtaa - dostajemy króle 2 razy częściej, niż powinniśmy
    g) snnow - nasz status zmienia się na SN (UWAGA: Nie rób tego, gdy masz SNE. Stracisz ją)
    h) buysne - nasz status zmienia się na SNE. Z naszego konta ubywa $5k

    Ostatnio edytowane przez Iflower ; 03-03-2012 o 16:49

  2. #272
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    A gdzie God Mode on i Full Ammo?

  3. #273
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Aktualne te kody? mi cos nie dziala a specjalnie wplacilem;/

  4. #274
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    u mnie działa tylko "10plessbb" i chyba "beatnick_gracza" (ale próbka może być zbyt mała)

  5. #275
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    W sumie jako ciekawostka i "Hand History or didn't happen", ale pierwszy raz spotykam sie ze scislym podejsciem do
    tematu "pokerstars jest rigged". Wiecej na FUCK POKERSTARS.COM - PokerStars is a rigged scam site! lol. Co prawda ziomus przesadza i zalaczone filmiki to standard - nie sa zadna przeslanka, jednak cala zawartosc stronki w jakis tam sposob mnie zaciekawila. Teksty typu 'fulltilt tez jest rigged' troche ostudzily moj entuzjazm mimo to wrzucam.

    "1,360,000 hands. That is how many hands we have tracked on PokerStars.com. We have been monitoring all-in situations at PokerStars.com for the past year and we have come to the conclusion that the games at this site are unfair and biased toward poor play. Read on to see our methodology.

    How we tracked it:
    By using 15 different computers running PokerStars software and each monitoring five tournament tables at once, we were able to isolate nearly 1.4 million hands where two or more players were all in against each other preflop. These hands were then grouped into three categories: 80/20 (i.e. pair vs. pair), 70/30 (i.e. AK vs. AQ), and 60/40 (i.e. JT vs. 45). We broke these matchups down and analyzed each. After reviewing all hands, we would expect the higher of two pocket pairs to hold up 81% of the time and tie about 0.5%. We would expect a high card hand matching neither of the opponent's cards to hold up roughly 59% of the time, with about 1.1% ending in a tie. Finally, we would expect dominating hands to win 71% of the time with 1.1% ending in a tie. The margin of error for win percentages is +- 1.7%.

    The results:

    In coinflip situations PokerStars worked out as expected, with a tiny advantage to the pocket pair of roughly 1.5%.
    In 60/40 situations PokerStars worked out roughly as expected, favoring the weaker hand only .8% more often than expected, well within our margin of error.
    In 80/20 situations we saw a little bit of deviation. The smaller pocket pair actually won 26.3% of the time, and the higher pair winning only 72.7% of the time. This is a well outside of our margin of error by nearly triple!
    In 70/30 situations things get even worse. The lesser of the two hands wins a whopping 41% of the time, a full 10% more than it should! With more than 475,000 hands to analyze, this is more than a simple statistical anomaly. This is downright fradulent.

    Poker sucks!

    Other Findings:

    We became curious about what was going on so we looked closer at many of the 70/30 hands (a three-outer). We found that hands such as Kx vs. Kx were within the standard deviation, as was Qx vs. Qx. We did not have enough hands of Jx and lower in 3-outer situations to analyze. Upon looking closer at Ax hands we found that the weaker Ax beat the better Ax (i.e. A4 beating AK) about 4% more than it should. We also found than Ax vs a pocket pair beat the pocket pair more than 12% more often than it should! So clearly aces flop too often, right? Wrong. Simply looking at flops shows an even distribution of aces. However, when players are all in and need an ace, it tends to appear. When no ace is needed it does not appear, balancing out the discrepancy. Furthermore, we found that when two players held an ace, one or both of the remaining aces would appear on the board over 30% of the time. This is a huge discrepancy, nearly double the total of about 19% expected. We can only guess that this is to induce action, as this statistical anomaly does not occur with other cards."

  6. #276
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3

  7. #277
    Witam. Jestem tu nowy przeczytalem wszystkie posty i powiem tak pokerstarsbot ma racje że jest system sam to zauważyłem po 2 latach gry i dziwię się że wy tego nie widzicie albo myślicie poprostu zwykły bad beat. Nie rozumiem czemu go zablokowaliście bo nie chcecie żeby to była prawda? Włączyłem dzisiaj na podgląd 4 stoły z liderami ofc wiekszość z Rosji w turnieju 1+r i przeanalizowałem ich gre przez godzine i to widac gołym okiem że grają systemem i wygrywają. Kojarzycie nick joszunabot zajął niedawno 3 miejsce w SM. Zbieg okoliczności z tym nickiem? Pokerstarsbot odezwij się chciałbym z Tobą pogadać o tym systemie i dowiedzieć się czegoś więcej a niedowiarków zostawmy w spokoju.

  8. #278
    Jeśli ktoś jeszcze widzi lub czuje że jest jakiś system zapraszam do dyskusji razem dojdziemy do tego i rozjebiemy ten cały system a wiem że jest bo idąc tokiem myślenia pokerstarsbota to najlepsze rozwiązanie dla PS. Nie wygrywają ciągle Ci najlepsi pokerzysci bo po co mają odstraszać fishe którzy wygrywając z jakimiś słabymi kartami wciągają sie w gre i gra więcej osób przez co ps zbiera więcej rake. Zaczynam powoli rozgryzać ten system a chodzi w nim o to żeby dzielić pule raz dla jednego gracza a drugi raz dla innego tak żeby kasa była ciągle w obrocie na PS. Panowie ruszcie głowami poker online to jedna wielka ściema i jak rozjebiemy ten system to wtedy zaczniemy zarabiać prawdziwą kase.

  9. #279
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    alleluja!!!

  10. #280
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    2
    Nie zgodzę się z Twoja opinia ukończyłem trzy kursy pokerstars ogladałem tez dużo wideoszkoleń
    Może to pomaga nauczyć się grać ale napewno nie pomaga jak sie gra idiotami którzy ryzykuja wchodząc all-in np z 44, pytanie po co klient ma średni stack więc nie potrzbuje wchodzić all-in, osoba z KK ma mniejszy stack więc oczywiście sprawdza bo co ma spasować??????????. I na flopie wchodzi mu 4 i niska para do fula.

    Tu nie chodzi o kręcony soft, tu chodzi o takich idiotycznych graczy przez których ciężko coś wygrać w turniejach on line
    Ktoś powie przecież to statystyka ale przeciez ciezko spasować KK przed flopem a prawie zawsze sie znajdzie taki idiota który albo wejdzie z niską parą albo wogóle pary nie miejąc np 27 i wygra przeciwko AA.

    Pozdrawiam