Strona 27 z 33 PierwszyPierwszy ... 172526272829 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 321
  1. #261
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Nie karmcie...

  2. #262
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Jeśli Twoje następne 2 posty nie będą zawierać Twojego nicka na PS, to żegnamy trolka.

  3. #263
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Nie banowac pls

  4. #264
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    3
    Witam Wszystkich

    Przeglądając wpisy w tym temacie muszę zgodzić się, że z tym RIVERem na PSie faktycznie coś jest. Miałem mnóstwo takich akcji, że wpada tam karta miazga, dosłownie z d**y. Tak jak w tym rozdaniu:

    RL89pl: wpłaca małą ciemną $0.01
    nemec egor: wpłaca dużą ciemną $0.02
    *** KARTY WŁASNE ***
    Gracz RL89pl otrzymał [8c Qs]
    avatul: pasuje
    Jim-bo-wa-wa: sprawdza $0.02
    wildthailand: pasuje
    Chertan53: pasuje
    simianMax: pasuje
    Klingeli: przebija $0.06 do $0.08
    mytar_piter: pasuje
    RL89pl: przebija $0.12 do $0.20 i wchodzi all-in
    nemec egor: pasuje
    Jim-bo-wa-wa: sprawdza $0.18
    Klingeli: pasuje
    *** FLOP *** [8h 4c 6d]
    *** TURN *** [8h 4c 6d] [9s]
    *** RIVER *** [8h 4c 6d 9s] [3d]
    *** POKAZANIE KART ***
    RL89pl: pokazuje [8c Qs] (parę Ósemki)
    Jim-bo-wa-wa: pokazuje [3h 3c] (trójkę, Trójki)
    Jim-bo-wa-wa wygrał $0.48 z puli
    Jednak chciałbym tylko powiedzieć, że niejednokrotnie, to jak byłem tym "farciarzem" i dochodził mi strit, para, bądź kolor w najmniej spodziewanym momencie. Dziwi mnie jednak, że na 50 rozdań z AA, przegrywam ok 40 (najczęściej z J,7), a grając A5, bądź Jc9c wygrywam w 80% przypadków.

    Nie uważam jednak, że "coś z oprogramowaniem jest nie tak". Ci, którzy najwięcej płaczą, że mają "pecha", nie wspominają ANI RAZU ile to im się zdarzyło "fartownych rozdań".
    To są nasze decyzje. Kto powiedział, że należy wchodzić "all in"? :P Masz pewniaka, to naciągaj gościa, by coraz więcej wkładał do puli i oceniaj jego zachowanie z każdą następną kartą. Wacha się, to wykończ, bo może wpaść "karta z d**y" z RIVERa :P

    Ogólnie, to wiele mi jeszcze brakuje, by dorównać niejednemu z Was i z pewnością nie mam zamiaru "nauczać jak grać", bo właściwie, to ja sam się każdego dnia uczę.
    Kiedyś też skomlałem, że mam pecha, ale przeczytałem (na PS intell poker school, czy jakoś tak), szansę % daną ręką, to już jakoś tak... spokojniej przegrywać


    EDIT. Właśnie przegrałem 5$ mając AA i KK, bo na RIVERze gościowi wpadło do strita. Ale jakoś żyję :P
    Ostatnio edytowane przez RL89 ; 01-02-2012 o 20:08

  5. #265
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    JEZUS MARIA MIALES FLIPA I GO PRZEGRALES! CALL THE POLICE!!!!!

  6. #266
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    3
    RIVER to zło, a oto dowód:


  7. #267
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    169
    Oczywiste jest to, że liczba "pechowych" rozdań równa jest liczbie rozdań szczęśliwych tylko dlaczego jest ich tak dużo?
    Zauważyłem, że bardzo często równocześnie przychodzą mocne układy dla kilu rąk w jednym rozdaniu albo jeszcze częściej wysokie pary przychodzą równocześnie kilku graczom. Jestem coraz bliższy zdania, że struktura rozdań jest nienaturalna i mocno "podkręcona".

  8. #268
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Cytat Zamieszczone przez joy71 Zobacz posta
    Oczywiste jest to, że liczba "pechowych" rozdań równa jest liczbie rozdań szczęśliwych tylko dlaczego jest ich tak dużo?
    Zauważyłem, że bardzo często równocześnie przychodzą mocne układy dla kilu rąk w jednym rozdaniu albo jeszcze częściej wysokie pary przychodzą równocześnie kilku graczom. Jestem coraz bliższy zdania, że struktura rozdań jest nienaturalna i mocno "podkręcona".
    Kupujesz bazę danych kilka milionów rozdań, dokonujesz analizy i sprawdzasz, czy ilość rozdań set na set jest większa niż "naturalnie" czy nie.

  9. #269
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    144
    Hahahah rozwalasz mnie pokersstarsbocie. Najlepsze i tak było, parafrazuje bo nie umiem teraz znaleźć :

    "i po 2 eliminacjach zawsze wygrywa najmniejszy stack. Więc gdy nastąpiły 2 eliminacje, dałem allin bo miałem najmniejszy stack, ale mam wrażenie, że ten program czasami wie, że ja znam ten system działania i czasami mi robi na złość i przegrałem"

    Przecież to się nadaje to LOLów stulecia.

  10. #270
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    bocik, pozwalam Ci pisać