Strona 24 z 33 PierwszyPierwszy ... 142223242526 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 321
  1. #231
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Einstein jak miał 11 lat siedział na lekcji i sie nudził. Zastanawiał sie, czy jeśli pedziłby na promieniu słonecznym i gdyby miał lusterko, to byłby w stanie ujrzeć w nim swoje odbicie. To był poczatek jego teorii, którą potem ZWERYFIKOWAŁ. Przedstawił dowody. Bot. Zastanów sie przez chwilę i zlituj nad samym sobą. Jakim cudem ty chcesz kogokolwiek do czegokolwiek przekonać? Czy wiesz że na swiecie sa miliony ludzi, którzy są przekonani że np: jak przeczyta książke to bedzie powodz? Oni sa tego pewni i to jest tak oczywiste, że oni nawet nie zdają sobie do konca sprawy jak dziwnie to brzmi dla innego człowieka. Z toba jest coś podobnego.

    Spójrz na ten watek i swoje posty. Nie wklejasz wyników, nie pokazujesz swojej gry, nie chcesz podac nicka. Piszesz że 3 twoje konta są zablokowane. Filmik dajesz w repleyerze machasz palcem i cos tam gadasz. Wyjaśniasz coś jakimis minusami...zupelna sieczka. Teraz przeczytasz moj post i napiszesz
    "Spoko ziomeczku, mi to wisi. Jak nie chcecie robić kasy to wasza sprawa. Ja jednak jestem koleś co lubi kase. Lubie sie bawić, lubie laski a na to kasa jest potrzebna. Nie bede pracował za jakies gowniane pieniądze.... Ja robie kase i znam system. Ruski i Kanadyjczycy tez znają, ale nie do konca.
    Wy to jacyc dziwni jesteście. Dostajecie bad beata i sie wkórwiacie jak frajerzy. Nie widzicie że to system. Była eliminacja, potem od razu druga..a potem odbicie zwrot i przeskok. Zamiast mnie posluchac i trzaskac kase to sie spinacie...itd...itp..."

    Potem ktoś bedzie chciał rzebyś wyjasnił, dał dowody a ty napiszesz. "wiecie co ziomeczki. Ja mam na to wyjebane. To jest forum do zarabiania kasy i ja ta kase zarabiam. ..itp...itd..."

    Potem cie pojadą jak psa i znowu bedą chciec dowody i ty znowu napiszesz coś dziwnego.



    Seat 1: HERO ( $10.00 USD )
    Seat 2: defender123 ( $9.85 USD )
    Seat 3: AGKG1979 ( $25.73 USD )
    Seat 4: LeeJaedong ( $40.95 USD )
    Seat 5: mr_sans ( $10.31 USD )
    Seat 6: LQ007 ( $9.70 USD )
    AGKG1979 posts small blind [$0.05 USD].
    LeeJaedong posts big blind [$0.10 USD].
    Dealt to HERO [ ]
    mr_sans raises [$0.40 USD]
    LQ007 calls [$0.40 USD]
    HERO calls [$0.40 USD]
    defender123 calls [$0.40 USD]
    AGKG1979 folds
    LeeJaedong folds
    ** Dealing Flop ** [ , , ]
    mr_sans bets [$0.85 USD]
    LQ007 raises [$1.70 USD]
    HERO raises [$9.60 USD]
    defender123 folds
    mr_sans calls [$8.75 USD]
    LQ007 calls [$7.60 USD]
    ** Dealing Turn ** [ ]
    ** Dealing River ** [ ]
    HERO shows [, ]
    mr_sans shows [, ]
    LQ007 doesn't show [, ]

    Zobacz co odjebal koleś z JJ. Jak cos takiego by ciebie spotkało, to od razu bys zalozył ze koles z AK to diabeł co wysyła moc, a ten drugi ja odbija i on to wiedział i sobie wywalczył i coś zrobił i że system zawsze tak robi. Ze zawsze trzeba tak wpierdalać JJ bo to nie mozliwe, żeby ktoś był tak jebniety żeby to sprawdzić bez wiedzy że system to nagrodzi. Obawiam sie jednak że tacy debile sa i system nie ma nic do rzeczy.
    Ostatnio edytowane przez 2Jacks ; 15-01-2012 o 01:02

  2. #232
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    8
    Czytam już ten wątek z niedowierzaniem od paru stron i chciałem tylko podziekowac panu powyzej (2jack) za piękne spuentowanie tego co mi chodziło po głowie pozdro;]

  3. #233
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    Cytat Zamieszczone przez c0nscience Zobacz posta
    Czytam już ten wątek z niedowierzaniem od paru stron i chciałem tylko podziekowac panu powyzej (2jack) za piękne spuentowanie tego co mi chodziło po głowie pozdro;]
    Dobrze, że czytasz lecz przyjacielu czytaj ze zrozumieniem!

  4. #234
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    Kolega który tak ładnie to dla nas opisał... dziękuję Ci bardzo za to co zrobiłeś, extra pokazałeś fantastyczne rozdanie gdzie gościu trafia trójeczkę prawda i stricik laduje na riverze, ale ładnie na AK jest sytuacja na kolorek czyli każdy ma szansę, ale no widzimy lucky river...

    Oczywiście wiem, że wzbudzam pewne kontrowersje?! na tym forum spodziewałem się tego... siedzimy na forum, gramy w te karty, a tutaj spada jakiś z dupy wzięty pokerBOT i daje teorie na pokerstarsa, wtf? macie rację tez bym tak pomyślał.. różni ludzie różnie reagują, ja np. jestem taki, że każdemu daje 1 szansę nie więcej! zrozumcie mam już swoje lata, żadne głupoty mi nie w głowie.. chłopaczyna nakręca film, przy tym macha palcem, nażarł się grzybów czy jaki chuj? haha spoko.. 6 lat temu kiedy zobaczyłem mojego kuzyna też tak myślałem, nie widziałem ratunku dla chłopa tylko psychiatryk... przegrywał od groma kasy, nie ogarniał dnia i w tym miejscu nie chce opowiadać Wam bajek, ani jakiś z dupy wziętych historii. Martwiłem się o chłopaka, jest z niego świetny pokerzysta, tutaj w kasynie czy gdziekolwiek widać po nim, że ma talent czyta grę, zrzuca mocne karty no jest po prostu dobrym graczem. Na internecie zaś nic mu nie szło... ja tak jak mówiłem, kto był w Anglii wie jak jest, więc nie będe pieprzył... kilka lat temu chłop zaczal wygrywać, a to 162$ nightly grand a to jakieś hyper turbo za 72$ i tak w kółko 3K 5K 10K i cały czas powtarza.. pamiętaj nie gram w karty! nie gram w karty! ale zarabia pieniądze, pokazywał calle, jak to wogóle wygląda... wbiłem się w to, bum! działa! praktyka, wertowanie stołów, poprzez to stworzyłem własną koncepcję. Będę z Wami szczery, nie chcę dzielić się tym do końca i nie chcę od nikogo jakieś tam kasy ani nic w tym stylu. Ja po prostu chcę jeszcze zarabiać pieniądze, i wiem, że już jest coraz trudniej ( wyższe stawki ) obiecuję jednak, że będę wyszukiwał informację i w miare możliwości udostępniał Wam wszystko co może pomóc.

    Nie powiem 2jack dobrze to spunktowałeś masz u mnie plusa.. czytam to forum, jest tutaj wielu ciekawych i mądrych ludzi od których wiem, że dużo bym się nauczył, jeśli chodzi o pokera. Dla mnie internetowy poker to zagadka, a zarazem oszustwo, szczerze nie mam się za oszusta:

    Phil 'jeżeli wie pan coś o tym, to niech pan to wykorzysta'

  5. #235
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    Dodam jeszcze, że z natury zawsze byłem leniwy, ale jak gościu pokazuje mi kasjera i kilka ładnych cyfer świeci mi się przed oczami, i do tego mówi Ty też tak możesz, więc Panowie no jak? to lepiej naginać po jakieś pytniastej fabryce zamiast, uczyć się tego świństwa? Dobranoc

  6. #236
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Daj moze chociaz jakis screen jak dzielisz sie kasa w hu - bedziesz bardziej wiarygodny niz pokazujac przewage, gdzie pewnie nawet platnych nie ma...

  7. #237
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    Daj chociaż głupi nick ( 1 z 4 czy 5 haha ) to zobaczymy te Twoje sukcesy :P Ja uważam, że jesteś zwykłym dawcą i próbujesz się dowartościować na tym forum :P

  8. #238
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Bocik szkoda, że mnie nie ugościsz. Byśmy mogli podyskutować trochę o grze.
    Którym z nich jesteś?:



  9. #239
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    8
    też nie rozumiem dlaczego nie chcesz się pochwalić swoim nickiem..

  10. #240
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez pokerstarsBOT Zobacz posta
    jak jesteście tutaj to pewnie możemy się spiknąć, pogadać, lepiej będzie mi przedstawić pewne kwestie. Możemy se nawet pogadać na skype ja jestem otwarty na różne propozycje. J