Strona 8 z 33 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 321
  1. #71
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    If you know how it works why don't take the advantage out of it?! Thankx Phil it's all I needed to know.

  2. #72
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    panowie 131 graczy zostało za 55$ gdzieś się tam kitraszę zaczynają się cięzkie momenty, jack daniels rozgrzewa konkretnie, zaraz malborko sobie przypale jest mój ulubiony gracz za 1050$ no ciekawie będzie dzisiaj w nocy...

  3. #73
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    https://join.me/ zapodaj ekran, chetnie pokibicuje

  4. #74
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    o co chodzi z tym ekranem, chlpoe zobacz tego veg 101 z kanady co typ wyprawia, ledwie co widze te karty jeszcze 27 graczy. Ale mnie chciał pocisnąć, na kolor dzwonkowy bedzie placil ja 3 dzwonki tylko doplacilem QJ jeszcze zagrywa, ja wiem, ze jak bym przebil to niebyla moja pula bo on pzegral wlasnie, bo dak sie obronic i wiedzialem ze ma kolor, albo brakuje mu 1 dzownka do lepszego ukladu i oczywiscie 5 dzwonek, jak jeszcze chamsko, zeby jak najwiecej wydoil a jak bym przbeil jestem pewny, ze on zagral by all-ina. Daj spokoj 6 godzin siedzenia a tutaj placa 400 smiesznych doclow.. dala mi sie odbic na A8 w kolorze zagralem all inka i siedze jeszcze czekam na dobry uklad, al ciezko bo sie nie eliminuja i tak jest najgorzej bo nie wiem czy dany gracz mial wygrac czy nie. Ładnie placa 20tys za pierwsze no zobaczymy... padam juz z nóg caly dzien gry.

  5. #75
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    na drugim turnieju jaki piekny układ, to juz jest mistrzostwo i jak tutaj nie zrzucic, under the gun bije 3 razy blinda, dwóch płaci ksiązka mówi: jak sa dobre pot odssy trzeba sprawdzac moje odsy to 8:1 extra A5 w czerwieniu flop 3 czerwa w tym J7K cudownie wpuszczam, czekam w puli jest 100 000 ok pierwszy 30 000 drugi płaci 30 000 trzeci wali 60 000 mówie co jest wale all ina z 350 000 pierwszy uciekł drugi wchodzi trzeci też heh (brałem 2 pulki wcześniej) pieknie jest to zrobione oczywiście ja to nazywam podwójna eliminacja 4 czerwo przychodzi a ten drugi płacił do K do kololoru totalny idiota, a ten 3 miał JJ i J na flopie mówię nie jak nie przyjdzie teraz J7K to powiem, że to nie prawda 4 karta 5 czerwienna, river 7 pot oddsy powiedzialy ze mam to zrobic, no rozegralem ksiazkowo, tak jak mnie uczono, ale przewijam pule i to o czym wam pisałem. Jedziemy dalej za 50$ zapominamy o ksiazce, kontrola...!

  6. #76
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez Karlos83 Zobacz posta
    E tam zaraz bana, przynajmniej coś na forum się dzieje
    Smutne to, ze malutka liczba wpisow i ich poziom indukuje takie rozrywki.
    Nie było mnie na forum troche, od wrzesnia wznowilem czytanie forum i... jestem na prawde zawiedziony spadkiem poziomu i popularnosci pokerzysty.pl. Nie widze innej przyczyny anizeli dzialania niejakiego Donalda Tuska.
    Rok dwa temu nie zagladalem nigdzie indziej - a teraz przez prawicowe przepychanki musze wyszukiwac ciekawe info na pokerstrateg.y [poker-swetasny-blogasssek-mentalnych15latkow-startegy]. O malo mi lap sie nie zagrzal jak odpalilelm polishrounders i zobaczylem miche JD i sterte pokerowych bzdur w jego blogu. Poker teksas znosny, ale gdzie te arcyciekawe, rzeczowe dyskusje jdx, krolewicza, wooysiaha i wielu innych...? Kopalnia wiedzy - z pierwszej reki .
    Kurwa nawet pozapokerowe watki siadly.

    Janusz, Janusz na prezydenta!!! I trawe by zalegalizowal .

    sry za offtop ale musialem ?sobie ulzyc - ma luba zdaje sie nie widziec wiekszego problemu w tym co z pokerzysta sie stalo ;]

    dzieki i pzdr ongisiejszych [? ] forumowych mistrzow

  7. #77
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    @BOT wygrales wkoncu czy nie? podaj nick na pokerstars.

  8. #78
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    pokerstarsBOT, mam pytanie. Na jakiej zasadzie będziesz rozpowszechniał ten film, który planujesz nakręcić? Powiem szczerze, że powoli zaczynają mnie przekonywać Twoje teorie i chętnie bym go nabył, oczywiście nie za darmo. Wrzuć tutaj jakiś trailer tak szybko jak będzie to możliwe bo nie mogę się doczekać. Pozdr

  9. #79
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Ja nawet myślę, że powinniśmy zacząć robić zapisy, bo filmu może być ograniczona liczba kopii!

  10. #80
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Milym bonusem do filmu bylby telefon do pokerstarsa - nie jeden by skorzystal.