Strona 25 z 33 PierwszyPierwszy ... 152324252627 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 321
  1. #241
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    martino teraz mnie rozdrażniłeś, miałem być jak isildur a Ty wystawiasz moje zdjęcie

  2. #242
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Lepiej wytłumacz dlaczego Twój post #183 w tym wątku został wyedytowany przez Mosznika albo może Mosznik lepiej niech wytłumaczy

  3. #243
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    nie wiem o co chodzi ziomeczku, ja mam tylko systemy na pokerstarsa nie na forum.pokerzysta.pl

  4. #244
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    przez to "ziomeczku" Twoje szanse spadają do zera, że ktoś Ci uwierzy

  5. #245
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    A w co my mamy uwierzyć niby? Ja np. wierze, ze pan Bocik to jakiś ćwierćmózg z małej wioseczki, który z ziomeczkami jara blanty po lejbach w technikumi i znalazł sobie nowy sposób spędzania czasu poprzez trollowanie forum

  6. #246
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Karlos83 Zobacz posta
    A w co my mamy uwierzyć niby? Ja np. wierze, ze pan Bocik to jakiś ćwierćmózg z małej wioseczki, który z ziomeczkami jara blanty po lejbach w technikumi i znalazł sobie nowy sposób spędzania czasu poprzez trollowanie forum
    Myślę, że wyznajemy podobną wiarę.

  7. #247
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    Karlos83 jakby ktoś mi napisał, że sprzątam kible i gram w pokera i karty mi nie wygrywają, i potrzebuję $$$ też bym nie darzył go za dużą sympatią... więc łączę się w twoim bólu, co więcej przyjacielu rozumiem Cię. Woland też mnie ostro tutaj ciśnie. Przynam Wam w jednym rację, blanty jaram, tylko dlatego, że mam większą wydolność mózgu i skupiam się na maxa poprzez co popełniam mniej błędów. 6 min. Panowie do przerwy, wiedzie w jakim turniejku prawda.. ciśniemy!

  8. #248
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    BOT, dla nas się już nawet nie liczy czy rzeczywiście jesteś tym kim mówisz czy kimś innym, może zwykłym trollem, klasycznym donkiem, zgrywusem ... liczy się tylko to, że masz grubszą rozkminę i że studiujesz na Oxfordzie !!!

  9. #249
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    proste ziomuś, wiesz, że radę dac możesz a więc rób to! Oxford Brookes!

  10. #250
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    Lepiej wytłumacz dlaczego Twój post #183 w tym wątku został wyedytowany przez Mosznika albo może Mosznik lepiej niech wytłumaczy
    link do PRODUKCJI nie działał ;/