Strona 23 z 33 PierwszyPierwszy ... 132122232425 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 321
  1. #221
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Ja tez nie wiem o co chodzi. Gandalfini też go banował, potem sam napisał o programie uczacym sie ...
    700 za chate to dużo. Znajdz sobie tansza

  2. #222
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    4
    BOT mam rzut beretem do ciebie.Zapraszam na imprezke i wspolna rozkminke rigged softu ?

  3. #223
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    No i co ulżyło Ci bałwanie, widać, że coś Ci nie pasi, pieprzysz o jakimś 'sickest bad beat ever' i zadajesz głupie pytanie: dlaczego użytkownicy forum karmią tego trolla?

    Być może niektórzy wolą się czegoś dowiedzieć, i spędzać miło czas na forum. Przy okazji zarabiać kasę, a nie pieprzyć jakieś farmazony o graniu na pokerstarsie i o tym jaki Ty nie jesteś master, chłopaku za żywo przy stoliku 1-1 ze mną, wracał byś w swoich dziurawych skarpetach do domu, więc nie mądruj się i nie myśl kim Ty nie jesteś bo gówno wiesz o tej grze, a do tego twój ptasi mózg nie jest w stanie dokonać podobnej analizy do mojej nawet gdybym dał Ci pewne informacje. Dostajesz bad beata i morda Ci się krzywi w lewo i prawo, masz ochotę rozwalić swojego laptopa, albo kompa czy jakkolwiek się to nazywa, a ja z drugiej strony ekranu piję sobie Jacka i piszę na czacie, sorry albo misclick lol i cisnę dalej.

    Ale nie martw sie brat! jestem tutaj by Ci pomóc.. pomimo twojej pychy którą przekazujesz, co czyni Cię maluczkim..

  4. #224
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    Ależ oczywiście A.W priv!

  5. #225
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Ja tez nie wiem o co chodzi. Gandalfini też go banował, potem sam napisał o programie uczacym sie ...
    700 za chate to dużo. Znajdz sobie tansza
    Nie ziomeczku, mam dwa pokoje razem z kuzyniakiem, mamy tutaj troche sprzętu.. to nasze miejsce pracy i mieszkanie. Nigdy!

  6. #226
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    Gratuluję Ci wspaniałego życia i genialnych umiejętności w grze 1v1 Jesteś moim mentorem ;p

  7. #227
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Bocik, ja jadę do Ciebie. Podaj tylko adres.

  8. #228
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    Dzięki, dzięki nie, nie trzeba mi gratulować.. Wy też możecie cisnąć starsa na dużą kaskę, tylko chęci i wiara w coś co istnieje Panowie! czemu nie jak jesteście tutaj to pewnie możemy się spiknąć, pogadać, lepiej będzie mi przedstawić pewne kwestie. Możemy se nawet pogadać na skype ja jestem otwarty na różne propozycje. J

  9. #229
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez pokerstarsBOT Zobacz posta
    Panowie znalazłem, screenshota z jednego z turniei które grałem, przedświątecznie ciekawa skąd taka przewaga żetonów.. na pewno dobrze szła karta i algorytmy były po mojej stronie.
    A co dalej sie stało? system podwójnych minusów i zer wział w łeb czy wygrałeś?

  10. #230
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    Drogi przyjacielu, zająłem 2 miejsce. Podzieliliśmy się kasą. Nie ma takiego czegoś jak system podwójnych minusów. Wiem jak na filmie to wygląda, ale to były moje początki, czas kiedy miałem jakiś zarys informacji, ale nie do końca, więc dalej była metoda prób i błędów za każdym razem jednak wychodzi na to, że zawodnik dostaje rękę na którą przegrywa all-ina bo zrobił coś, tak samo z wygraną. Zależoność jest tylko jedna, jakie błędy popełnił wcześniej. Widzicie chłopaki w turniejach turbo sytuacje są w miarę przejrzyste ( tak właśnie jak za 1.10 +r) gdzie widać karty po showdownie i można stwierdzić, co nastąpi. Gdy gram na swoich kartach jest mi o wiele łatwiej gdyż kontroluje wszystko czasami nawet wzrokowo i automatycznie (kwestia przyzwyczajenia) co w tym lubie najbardziej to właśnie to, że z pozoru to normalna gra i nie ma opcji, żeby cokolwiek to wykryło nie, po prostu nie ma, rożni gracze, style itd. itp. Sytuacja king_bootsi gdzie oddał te żetony to jest właśnie moja automatyka i przyrzekam Wam, że uciekłbym z AK w czerwieniu (tam było AK vs QQ. Oddawanie żetonów w odpowiednim momencie i później koszenie typa. Najgorzej moi przyjaciele gdzie trafiamy na stół gdzie jest pełno zagadek, ktoś bije drugi bije wyżej i ktoś ucieka.. zazwyczaj long run tournaments. Nie wiadomo kto wygrywa wtedy ten system nie zadziała.. jedyne co wtedy pozostaje to czekanie na 100% obronę lub eliminację. I tylko mozolny double-up i marmurowanie. Czas do spania panowie, mile spędzony czas dzisiaj, jutro nowy dzień... SUNDAY