Strona 7 z 33 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 321
  1. #61
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Ja natomiast uwazam, ze nowy uzytkownik, ktory wrzuca post o takim charakterze, w takim stylu, powinien dostac insta bana. To tak jakby drawowac do splita, pozwalac na takie akcje.

  2. #62
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Eeeej, panowie, to pokerstarsBOT, nie ma co się wkręcać. Fakt, że czas na czytanie zmarnowany, ale daj BOT coś jeszcze...
    Aha, mam kilka namiarów na na takich jak ty, część z nich jest nawet nie w ośrodkach zamkniętych także moglibyście się spotkać w jakiejś piwnicy.

  3. #63
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    OK panowie, powiem tak miło widzieć te wasze teksciki, pełne (zresztą jak zwykle) pychy i niewiedzy. To nie pierwsze forum na jakim jestem, po resztą co to ma za znaczenie czy to mój pierwszy post czy nie? Wy jesteście jacyś dziwni zamiast myśleć jak tutaj zarabiać kasę to nawet się nie zastanawiacie, nad grą innych... nigdy nie myśleliście czemu zdarzają się takie rzeczy, że gościu gra 4 godziny w turnieju i nagle robi sprawdzenie na np A7 nie w kolorze gdzie na pierwszym ręku typ wali all ina a mają prawie tyle samo żetonów, i jakos dziwnie wypada, A na KK albo jeszcze inne dziwactwa ja wczoraj na pewniaczka J10 przy dwoch alinkach w finałowym stole, ale się rozpisywali hehe bloody aces czy fkn donk albo wtf hmm slynne odpisanie just luck hehe. Widzicie panowie, 5 lat temu tez się smiałem. Czasami myślę, po co ja to wogóle piszę, kiedys zadzwoniłem do pokerstarsa i powiedziałem im dlaczego oszukujecie ludzi, nie dajecie wygrywac normalnym zawodnikom, a stare wygi co siedzą tam latami mają wszystko opanowane, dlaczego nie zmienicie nic? dajcie tym biednym graczom też wygrać ( moj telefon tyczył się gier stolikowych). Odpowiedź; jeżeli pan coś o tym wie to niech pan to wykorzysta, rozłączyłem się, na pewno dostają wiele telefonów. Ja po prostu nie moge w to uwierzyć, mój kuzyn mając 2 Asy na pierwszym ręku stoi koło mnie i mówi zrzucam to, przewija pule 1 raz (wygrał pule) 2 raz (wziął blindy) przebija wysoko więc, oczywiście dostaje 2 bet robi 3beta typ wchodzi all in a mój kuzynek sprawdza i prosze KK i oczywiście K no jaki przypadek skąd się to wzięło? Zawsze powtarza, że jest hazardzistą i jak dostaje 2 asy nie potrafi zrzucić a Wy potraficie, i właśnie tak to jest zrobione i zawsze to samo 2 razy wygrał NIE MA PRAWA WYGRAĆ sunday milion 14 miejsce od początku do końca gra systemem 2 asy podniecenie i wielka kasa bye bye.. albo all in innego gracza i jak się obroni i weźmie pule, to nie wygra następnej.. oczywiście do tego dostaje się odpowiednie karty. Soft jest skonstruowany prosto = wszyscy mają szansę wygrac nikt nie jest gorszy, gra błędów.
    Z mojej strony życze Wam powodzenia w grze i za każdym razem kiedy będziecie odpadać z turnieju, proszę szczególnie w późniejszych fazach sprawdzajcie jakie państwo robi Wam calle, z takimi kartami. Czasami sam myślę, że mój kuzyn wariuje, ale cóż musielibyście zobaczyć sytuację, jestem w trakcie tworzenia małego filmu, po prostu chcę się podzielić i zobaczyć czy jest ktoś kto też tak uważa i podzieli się swoim zdaniem. Powodzenia przy stołach. Normalną grą też można dojść, ale na dłuższą metę ja i tak swoje wiem. Zarabiacie kasę czy udajecie pokerzystów? mój kuzynek nie raz czyścił gości na żywo, dużo mnie nauczył, uwierzcie na pokerstarsie, są inne zasady. GL

    Skoro nie chcesz marnować czasu na czytanie nie czytaj, nikt Ci nie mówi żebyś coś czytał stary, graj po swojemu i rob swoje i nie patrz się na innych, ja chcę dać szansę innym, bo może chcą zarobić sobie kasę nie tak jak Ty 'Pokerzysta'

  4. #64
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Ja już wierzę.

  5. #65
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez pokerstarsBOT Zobacz posta
    przebija wysoko więc, oczywiście dostaje 2 bet
    Mnie to przekonało.

  6. #66
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    Ja natomiast uwazam, ze nowy uzytkownik, ktory wrzuca post o takim charakterze, w takim stylu, powinien dostac insta bana. To tak jakby drawowac do splita, pozwalac na takie akcje.
    E tam zaraz bana, przynajmniej coś na forum się dzieje

  7. #67
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    I hate you fkn donk, I hate pokerstars, it's all fake haha ten dobry jest juz mi nie daje zyc z 20 minut 55$ no buteleczke z jakiem danielsem czas otworzyc panowie.. jak to mówil pan one$ickdi$ea$e just double up bro no to ja zdablowałem z 10-5 piekne dwie pulki wziął i blindziki chciał mi ukraść, a Wam jak mija wieczorek?!

  8. #68
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Cytat Zamieszczone przez pokerstarsBOT Zobacz posta
    kiedys zadzwoniłem do pokerstarsa i powiedziałem im dlaczego oszukujecie ludzi, nie dajecie wygrywac normalnym zawodnikom, a stare wygi co siedzą tam latami mają wszystko opanowane, dlaczego nie zmienicie nic?
    Dzwoniłeś z komórki czy stacjonarnego ? jaki tam numer?

  9. #69
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    proszę proszę jest i pan NOSEY wymienilem kilka zdań z nimi na różne tematy, widzisz przyjacielu troszę z nimi miałem już do czynienia. Raz nawet to aż 6 czy 7 różnych osób mi odpisywało, i przełożony jakiś i jakiś inny i bla bla bla non stop to samo czyli historia gry i słynna ściema haha tak oczywiście, soft jest skonstruowany profesjonalnie to nie ściema, historia wygląda jak z normalnej gry, układy jednak są te same a raczej błędy graczy i podstawianie kart. No więc gdy już im to wylumaczyłem skontaktował się ze mną niejaki Pan Phil nazwiska nie pamiętam to było kilka lat temu, zostawił numer w sprawie jak to nazwał 'further enquires' ciągle tłumacząc by nie wzbudzać zamieszania, że na każde pytanie osobiście mi odpowie. Dzwoniłem w sprawie kuzyna, kilka lat temu utopil tam trochę kasy, i przekazałem to co powiedział i co wcześniej napisałem co ciekawe na full tilcie panowała taka sama zasada, a na rushu to dorobilem się trochę kasyy, tam bylo o wiele łatwiej, wielu naiwniaków płaciło na średnie karty. A co się stanie z kasą jaką ciągle tam posiadam? moge walczyć o to?

  10. #70
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Nie jedz już tych grzybów