Strona 6 z 33 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 321
  1. #51
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    A jak gram więcej stolików, to rake zżera mniej procent? To jakaś wyższa arytmetyka...
    więcej się nie da jeśli chodzi o cash

  2. #52
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    No ok
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    A im więcej gram stolików, tym mniej procent zżera rake? To jakaś wyższa arytmetyka...
    FMP

  3. #53
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    Witam wszystkich graczy pokerstars zapewne nie ma tutaj wielu (o ile jest jakis) który gra nie jako pokerzysta, a jako zwykly system. Przegladalem troszke to forum i postanowilem, ze napisze. Od lat zastanawiam sie o tym jak to wszystko dziala, pisze dlatego gdyz sa tutaj pewne podejrzenia o oszustwo pokerstarsa. Oczywiscie zgadzam sie z tym, Pokerstars to oszustwo. W momencie kiedy rzucam te slowa, patrze na moj zeszyt ktory jest pelen notatek i obserwacji, godzin wyszukiwan i czasu ktory spedzilem nad tym programem, ale zacznjimy od poczatku...

    Mój kuzyn to hazardzista, cale zycie gral w pokera i nie liczy sie dla niego nic, absolutnie nic oprocz kart i mówie tutaj w doslownym znaczeniu. Caly dzien to poker, noc to tez poker. Chlopak mial zawsze duzo pieniedzy czesto gral na pieniadze, w kasynie. Lecz kiedy odkryl pokerstarsa, nawet na moment nie schodzi z softu. Trwa to od okolo 5-6 lat. Od poczatku wiedzial, ze jest cos nie tak, ja bylem mlody, jego to zupelnie opanowalo. Teraz mieszkmy razem za granica i razem gramy. Jest ciekawie, jednak karty nigdy mnie nie ciagly, teraz gram jedynie dla latwej kasy, pragne sie z Wami tez tym podzielic. Moze niektorzy z Was maja tez latwe spostrzezenia. Moj kuzyn zawsze mi powtarzal, ze gracze z Rosji czy Canady zawsze o tym wiedzieli, jak karty sa podkladane i jakie sa uklady. Uklady sie nie zmieniaja aczkolwiek gra sie ciezko gdyby to bylo latwe to nie siedzial bym tutaj. Wystarczy pojac dwa proste rozumienia: eliminacja, obrona, albo jeszcze wazniejsze; co nastapi? jezeli dwoch zawodnikow zostalo wyeliminowanych to nigdy nie bedzie eliminacji ( gracz ktory ma najmniej zawsze wygra all in) chociaz soft czasami lubi to zmieniac, ale sa cwaniaki. Przyklad byly dwie eliminacje i dwoch odpadlo z gry, wtedy zawsze wygra gracz z mniejsza iloscia zetonow (obrona). Warto zwrocic uwage na to ze np. czesto jak sa zawodnicy kumaci, zazwyczaj graja na wyzszych stawkach, nie bede podawal nickow, aby nie wprowadzac zamieszania, wtedy czesto oddaja zetony, specjalnie, zeby ktos sie obronil, aby pozniej eliminowac (przywilej) Przypominam, ze jezeli jest kilku graczy przy stole ktorzy wiedza, o co kaman jest troszke ciezej.

    Prosze o jakies ciekawe spostrzezenia, czy to co napisalem to prawda? Jestem gotow podsunac Wam wiecej pomyslow. Jest tego sporo.
    Milego dnia gl

  4. #54
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    Mam nadzieję, że skopiowałeś ten tekst, bo inaczej współczuję Ci tyle zmarnowanego czasu :P

  5. #55
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    To bardzo ciekawe. Koniecznie podziel się innymi pomysłami.

  6. #56
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Ja współczuje wszystkim, co tak jak ja, zmarnowali czas na przeczytanie tego tekstu,

  7. #57
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Dobre to jest, pisz wiecej

  8. #58
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Jednym słowem paranoja się pogłębia! Koniecznie zmień hobby.

  9. #59
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Kontynuuj, daj się ponieść fantazji.

  10. #60
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    W momencie kiedy rzucam te slowa, patrze na moj zeszyt ktory jest pelen notatek i obserwacji
    W momencie kiedy rzucam te slowa, patrze na moj zeszyt ktory jest pelen notatek i obserwacji
    W momencie kiedy rzucam te slowa, patrze na moj zeszyt ktory jest pelen notatek i obserwacji
    W momencie kiedy rzucam te slowa, patrze na moj zeszyt ktory jest pelen notatek i obserwacji
    W momencie kiedy rzucam te slowa, patrze na moj zeszyt ktory jest pelen notatek i obserwacji