Strona 30 z 33 PierwszyPierwszy ... 202829303132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 321
  1. #291
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    ...tak, jest to wręcz podejrzane

  2. #292
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    eh, no moze jest jeszcze nadzieja w tych paru osobach. Wygrywanie w pokera jest calkowicie osiagalne, tylko trzeba w to wlozyc troche pracy, jak w kazdej dziedzinie. Z niewiadomych powodow czesc osob szuka drogi na skroty - chce wygrywac nie inwestujac, nie uczac sie itd. To sie oczywiscie nie udaje, wiec szukaja jakichs spiskow, systemow itd. Osobiscie licze na to, ze takich oszolomow jest tylko pare procent, a reszta to po prostu nieswiadomi 'powtarzacze/podazacze', ktorzy daja sie nabierac i wciagac. Tak jak ze smolenskiem: jeden krzyknie 'to byl zamach' i dziesieciu podazy, choc podejrzewa, ze to bzdura. Wiec moj eprzeslanie brzmi - nie sluchac absurdalnych teorii, z ktorych ZADNA, ale to ZADNA nie trzyma sie kupy, a o spiskach i systemach mowia TYLKO i WYLACZNIE przegrywajacy gracze we freerollach i na mikrostawkach. Popatrzcie na moje wpisy wyzej i na wpisy spiskowcow - przedstawiam proste fakty i zapytania, NIKT sie do nich nie ustosunkowal w zaden logiczny sposob - bo po prostu nie ma argumentow.

    Wygrywanie w pokerze jest latwe, jest duzo przystepnych i darmowych materialow, ktore przy odrobinie checi i pracy kazdy myslacy czlowiek sobie przyswoi. Jezeli szukacie drogi na skroty i myslicie, ze bez pracy zostaniecie Dwanami i Isildurami, to od razu mowie - to sie nie uda, zostana wam tylko spiski i ystemy takich frustratow jak w tym topicu.
    Wybor jest wasz, powodzenia

  3. #293
    Nie jestem przegrywającym graczem. Zaczynałem 2 lata temu od freeroli, nie oglądałem żadnych materiałow ani szkoleń wszystkie umiejętności i wiedzę pozyskałem z praktyki i własnego doświadczenia, obecnie gram na NL10 i jedyne pieniądze które wpłaciłem na ps to 20$. Nie będę Ci przesyłał wykresów z HM bo mi na tym nie zależy żebyś Ty mi wierzył. Każdy ma swoje zdanie na ten temat i ja uważam że soft jest podkręcony co nie znaczy że nie da się wygrywać.

  4. #294
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez mat206 Zobacz posta
    Nie jestem przegrywającym graczem.Nie będę Ci przesyłał wykresów z HM
    nie przesylaj bo taki wykres mozna dowolnie zmodyfikowac , podajesz nick z PS i kazdy sobie zobaczy, wiec nie strasz wykresem z HM

  5. #295
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    A po cholerę grasz, skoro Cię oszukują?

  6. #296
    Założę się że jesteście starymi graczami którzy mają już ładne parę lat doświadczenia w grze online i dla was sytuacje na ps są już normalne przywykliście do tego i gracie swoje ale ludzie którzy zaczynają przygodę z pokerem online od razu zauważą że jest coś nie tak. Ja nie po to grałem godzinami żeby teraz z tego rezygnować tym bardziej że przywykłem już do ps i zarabiam na nim. (i nie napisałem że ktoś kogoś oszukuje każdy ma takie same szanse grając na tym sofcie. )

  7. #297
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    To jeszcze odpowiedz Warsawowi na jego pytania.

  8. #298
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez mat206 Zobacz posta
    Założę się że jesteście starymi graczami którzy mają już ładne parę lat doświadczenia w grze online i dla was sytuacje na ps są już normalne przywykliście do tego i gracie swoje ale ludzie którzy zaczynają przygodę z pokerem online od razu zauważą że jest coś nie tak.
    Na jakiej podstawie zauważają? Mają jakieś porównanie, jak powinno być "normalnie"?
    Właśnie trafiłeś w sedno - doświadczony gracz wie, że asy od czasu do czasu przegrają z 74o (przy czym "od czasu do czasu" należy traktować bardzo umownie, bo może to równie dobrze oznaczać 5 razy pod rząd - po prostu na dużej próbce ujawnia się tendencja, według której dzieje się to sporadycznie), rozumie, że nie powinien podchodzić do gry emocjonalnie i przejmować się takimi bad beatami, natomiast dla początkującego jest to wielka sensacja i spisek.

  9. #299
    Może i macie racje, ale ja się będę trzymał swojego i dla nich podkręcenie softu na choćby kilka % to zysk z prowizji na miliardy dolarów, więc będę się trzymał swojej teorii. A dowody widziałem kiedyś obliczenia pewnego matematyka założył swoją strone miał kilka mln rąk i wyszło mu niezgodność nie o 2-3% ale o powyżej 10% i to da się odczuć zę zbyt często ręce w turnieju np A5-A10 wygrywają z AK-AJ.

  10. #300
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Na jakiej podstawie zauważają? Mają jakieś porównanie, jak powinno być "normalnie"?
    Właśnie trafiłeś w sedno - doświadczony gracz wie, że asy od czasu do czasu przegrają z 74o (przy czym "od czasu do czasu" należy traktować bardzo umownie, bo może to równie dobrze oznaczać 5 razy pod rząd - po prostu na dużej próbce ujawnia się tendencja, według której dzieje się to sporadycznie), rozumie, że nie powinien podchodzić do gry emocjonalnie i przejmować się takimi bad beatami, natomiast dla początkującego jest to wielka sensacja i spisek.
    Chodzi mi oczywiście o graczy doświadczonych ale na żywo nie online.