Strona 3 z 33 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 321
  1. #21
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Takie tricki znają tylko Chris Lederer i Howard Ferguson.

    PS. Lubię placki.

  2. #22
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    8
    Cytat Zamieszczone przez arvind juneja Zobacz posta
    jak gram już przeszło dwa lata na ps nigdy nie widziałem opcji w zwykłym freezoucie wyboru stacka.
    Pokaż przykładowy turniej w formule freezout - ktora jakby sama z siebie zaprzecza takiej opcji - gdzie masz taka mozliwosc.


    @Woland pokerowa twarz do konca, ladnie, koles oddaje kolejne stacki

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    ech widze ze tu niezla ciemnota i nadal nie znają ps-owych teorii...
    moze wymienie tylko te kilka najbardziej oczywistych turniejowych:
    - klatwa wyplaty
    - bigstack protection
    - jesli na ft jest 2 doncurow(przyjmijmy ze na prolabs nizej niz 8) to jeden z nich na pewno wygrywa
    - limp/call any z dwoma twarzami
    - teoria setochlonow
    - teoria niedzieli po 12...

    jak cos macie jeszcze albo cos mi sie przypomni piszcie

    grunt to dobry humor w piatek!

  4. #24
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Nie można pominąć opcji, gdy przy all inach pf przed wyłożeniem rivera soft na chwilę się zatrzymuje, myśli i wrzuca kartę powodującą suckouta i zdominowana ręka wyrzuca nas z turnieju

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Cytat Zamieszczone przez palo Zobacz posta
    ech widze ze tu niezla ciemnota i nadal nie znają ps-owych teorii...
    moze wymienie tylko te kilka najbardziej oczywistych turniejowych:
    - klatwa wyplaty
    - bigstack protection
    - jesli na ft jest 2 doncurow(przyjmijmy ze na prolabs nizej niz 8) to jeden z nich na pewno wygrywa
    - limp/call any z dwoma twarzami
    - teoria setochlonow
    - teoria niedzieli po 12...

    jak cos macie jeszcze albo cos mi sie przypomni piszcie

    grunt to dobry humor w piatek!

    Ja jeszcze mam teorie zamienionych flopów, ale to na micro. na jednym stole mam 22 na drugim mam 77. Na tym z 22 flop wygląda 7xx, na tym drugim 2xx. Zawsze mnie tak w huja robią, no ale co zrobić

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Ma ktos jeszcze jakies cheaty na pokerstars? ten "bigstackeverytime" jest zajebisty.

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    109
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Ma ktos jeszcze jakies cheaty na pokerstars? ten "bigstackeverytime" jest zajebisty.
    "requests" "responsible gambling" "exclude me from playing at Pokerstars" trzy cheaty i jesteś graczem wygrywającym z serwisem Pokerstars.

  8. #28
    Ja bym chciał również zauważyć - jak już uprawiamy taką "radosną twórczość" - że soft jest także bardzo dobrze zorientowany pod względem geograficznym i podziału administracyjnego mapy świata (patrz Rosja,Hiszpania czy Grecja) :P
    Więc wystarczy zmienić sobie adres w profilu i od razu wykres wygląda jak należy

  9. #29
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    made my day...

    mimo malego, ku mojej rozpaczy, ruchu na forum [dziechujemy donald] ciagle mozna trafic na takie perelki.

    co do pe-esa, to JA oszukuje soft a nie soft mnie. Jak jestem w rozdaniu z big stackiem i trafilem tego seta [oczywiscie na PS jego open ended do gut shota i tak by wszedl] klikam fold a potem szybko raise. soft mysli ze spasowalem a tymczasem ja dalej jestem w grze. Na probce 200 klikniec moge stwierdzic, ze czas jak macie pomiedzy kliknieciami to ok 0,27 sek, przy czym wazne jest, aby po drodze ominac przycisk check - tylko wtedy moj sposob dziala.

    na titanie znowu, jak z early pos podbijasz 3bb i dostajesz 3bet shove od dealera to zauwazylem ze w 45% przypadkow spada czarny monoboard, w 50% na flopie sa dwie faced cars a w pozostalych pieciu suma kart nie jest podzielna przez 3. Niesamowite, co? Moze ps szykuje sie do przejecia titana.

  10. #30
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Jak ja lubię jak pokerzyści zamieniają się w takich mądrych ojców . Skoro na Full Tilt zrobiono wałek na 300 mln $ to chyba oczywiste, że ludzie mają prawo podejrzewać, że nawet PS robi przekręty. Ja na Full Tilt często oglądałem grę na najwyższych stawkach i to co tam się działo kiedy gracze grali "run it twice" to przegięcie - remis gonił remis. A wiadomo, że dla roomu takie remisy są właśnie najkorzystniejsze, bo rozstrzygają najmniej, a rake i punkty FPP dla graczy (w tym przypadku głównie tych sponsorowanych) wpadały. Nie wiem czy to był wałek, ale tak to właśnie wyglądało i ludzie mają prawo takie rzeczy podejrzewać od czasu wypłynięcia afery FTP.
    Ostatnio edytowane przez martino ; 17-12-2011 o 15:59