Strona 26 z 33 PierwszyPierwszy ... 162425262728 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 321
  1. #251
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Jak tam sundaymayors u pokerBOTa , byl podzial w HU ?

  2. #252
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Jak tam sundaymayors u pokerBOTa , byl podzial w HU ?
    Wygląda na to, że jego system nie obejmuje gry w HU, więc pewnie tak

  3. #253
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Szkoda szkoda wystarczyloby 2x oddac zetony wtedy allin any2 i musi wygrac (do skutku)

  4. #254
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    szły wczoraj suckouty pewnie nie obserwowaliście wczoraj, ale był mój dobry przyjaciel PSMozak który wygrał turniej sunday500 pozdrawiam Was panowie i pamiętajce, systemik oddawania u Pana PSMozaka.. niesamowity jest w finałowym najmniej żetonków i wszystkich przetrzymał, przebitka, biją wyżej uczieczka, i all-inek kosił.. miło było popatrzeć na tą starą szkołę gry na starsie. U mnie było ok, do płatnych docisnąłem tylko w warm-upie w sunday500 nic nie szło samych marmurów miałem przy stole i blefik mnie pociągnął troszkę.. w sunday milion szybka odpaka, jednym słowem cienizna.. obserwowanko jednak mozaczka musiało być. Trzeba w turbo odbitek szukać, wyspałem się, moge cisnąć jutro zadzwonie chory do szkoły. Narka 'trolle' 1.10+r 20k jestem tam. Elo

  5. #255
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    omg nie ważne jest oddawanie, żetonów. Oddawanie w dobrą stronę jest ważne. Dla Ciebie przyjacielu normalna gra, wiesz o co chodzi.. analiza haha. Mistrzostwo.

  6. #256
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    małe pytanie.. na pierwszym ręku mozak bije 360 000 na 5 miejscu dostaje rise 490 000 każdy pasuje Mozak myśli, myśli i folduje. A za kilka rozdań z tym typem ciśnie all ina na parę 44 a tamten ma AK i 44 (luckily utrzymuje się i Mozak wygrywa pulkę.. tak to jak bił 390 000 i zrzucił jakąkolwiek kartę to brakiem logiki jest call z 44. Logiką natomiast jest cofanie puli przez Mozaka i call na pewniaka. Oczywiście just luck. Napisałem PSMozak na czacie. Przecież razem zaczynaliśmy za 5.50 w 5 card draw i już te tematy szły o podkładach itd... to było 4 lata temu. Teraz chłopaczyna kosi pokerstarsa i ma wyjebane, jak i co niektórzy..

  7. #257
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Ja już nie nadążam, jest szybszy od prędkości światła.

  8. #258
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    Co taka cisza Panowie... Jak tam leci? jedziecie ze starsem? czy dalej lipka?

  9. #259
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    Zaczynamy TCOOP.. Ja cisne po grubą kaske w Wy marmurki?

  10. #260
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Podaj nick dziecko drogie, poogladamy :Z