Strona 21 z 33 PierwszyPierwszy ... 11192021222331 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 321
  1. #201
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    Małe sprostowanie, mam wyjebane co każdy o mnie sądzi i o mojej teorii, w szkole też gadali, że jestem głupi i nigdzie nie zajdę, gdyby nie niektórzy ludzie w moim życiu to bym w to uwierzył.. i nie śmigał bym do Oxfordu na uniwersytet.. CO? TAK!! właśnie tak! co kto się śmieje? Certyfikaty też Wam pokazać? nie potrzebuję, ja mam satysfakcję i sobie udowodniłem, że głupi nie jestem i nie jeden z tych idealnych lapsów w klasie tutaj wymięka w Anglii a ja pewnie stoje, i nie muszę pracować X godzin, żeby przelać kasę na grę z myślą, że może mi się dzisiaj uda, jak siedziałem tak jak co niektórzy tutaj to tak właśnie było (ujmę to ciężkie czasy). Ja Was nie proszę o wsparcie hmm co racja to racja, krytycy będą, ale to już nie mój biznes. Daj nick, film z kasjera, zrzuty jak gram hahah chyba się zamieniliście z czymś na głowy. Wtedy wszystko by było jawne. Macie prostą grę, replay? chłopaku, ja tego nie analizowałem godzinami, po prostu komentowałem co widziałem... oczywiście pomijając niektóre fakty które dla mnie są oczywiste! Grajcie se po swojemu mi to nie przeszkadza, dzisiaj relax a jutro jedziemy w sunday majors i dalej technika gry i swój styl, jak dobrze zacznę i mam zawodników co mi pozwolą to nie ma, że boli!

  2. #202
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141


    Uploaded with ImageShack.us

  3. #203
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89

  4. #204
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89

  5. #205
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    [IMG][/IMG]

  6. #206
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Bardzo oryginalne, prawie na poziomie Oxfrodzkim ;(

  7. #207
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    [IMG][/IMG]

    Masz Karlos nie stresuj się! Pamiętaj jutro ciśniemy 215, 215, 500 i dla zabawy 2x za jedenascie w dablach

  8. #208
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    tak wykształconego i inteligentnego pokerzysty jak pokerstarsBOT świat jeszcze nie zna ...

  9. #209
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    [IMG][/IMG]

    Panowie znalazłem, screenshota z jednego z turniei które grałem, przedświątecznie ciekawa skąd taka przewaga żetonów.. na pewno dobrze szła karta i algorytmy były po mojej stronie.

  10. #210
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    Albo fotel dobrze mnie masował, a może oni wiedzą, że ja śmigam do oxfordu.. Karlos! sprawdź to.