Strona 2 z 33 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 321
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Nie no, rebuy to wiadomo. Ale ja mówię o zwykłych freezouutach - jak masz tę formatkę rejestracji, gdzie masz podane wpisowe i metodę płatności (cash, czy np. T$ albo ticket), to tam masz też wybór wielkości stacka i można wybrać że chce się być bigstackiem od początku.
    I temat się ciągnie...

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    no ale to jest zasadniczo nieuczciwe, bo bogaci ludzie z zachodu maja wiecej pieniedzy i moga zaczynac jako wieksze bigstacki i wtedy im jeszcze bardziej soft pomaga

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    18
    Ja tam w przeciągu ostatnich 20 miesięcy w każdym miesiącu byłem poniżej ev, w tym roku mega rekord bo każdy miesiąc turniejowe żetony na dużym ev+ i dupa Ale jak long run wpadnie to kurwa wypierdole wszystkich galfondów i isildurów do zera. A potem ich będę stackował...

    Tylko kurwa gdzie ten long run? Może pejsów potrzebuję wtedy obsługa pokerstars mi pomoże, AMEN!

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez 82rott Zobacz posta
    no ale to jest zasadniczo nieuczciwe, bo bogaci ludzie z zachodu maja wiecej pieniedzy i moga zaczynac jako wieksze bigstacki i wtedy im jeszcze bardziej soft pomaga
    Trochę prawda, no ale cóż, jak w życiu, bogaty wszędzie ma lepiej.

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769

  6. Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    można wybrać że chce się być bigstackiem od początku.
    Jak gram już przeszło dwa lata na PS nigdy nie widziałem opcji w zwykłym freezoucie wyboru stacka.
    Pokaż przykładowy turniej w formule Freezout - która jakby sama z siebie zaprzecza takiej opcji - gdzie masz taką możliwość.

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Arvind Juneja Zobacz posta
    Jak gram już przeszło dwa lata na PS nigdy nie widziałem opcji w zwykłym freezoucie wyboru stacka.
    Pokaż przykładowy turniej w formule Freezout - która jakby sama z siebie zaprzecza takiej opcji - gdzie masz taką możliwość.
    No a jaki masz status VIP? Bo to od tego zależy!

  8. #18
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    No a jaki masz status VIP? Bo to od tego zależy!
    Nie tylko to, do tego przy wpłacie dowolnej kwoty jako kod bonusowy trzeba wpisać: "bigstackeverytime" i mamy z bani, zawsze start z przewagą.

  9. #19
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    18
    Pejsy wystarczą, all in w każdym rozdaniu suckout gwarantowany

  10. #20
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    Podobno mając SuperNovaElite i 4.666.666 pkt można się wkupywać od razu na stół finałowy w każdym turnieju...