Strona 12 z 33 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 321
  1. #111
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    To może wklej te swoje filmy najpierw, a potem pogadamy ok ?

  2. #112
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    Ok MASTER!

  3. #113
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Nie no ziomek trenował na kilku, nawet 4 laptopach, szacun dla niego

  4. #114
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    Nawet na filmiku pokaże Wam jaki sprzęcik. Panowie nie byle jaki sprzęcik no i sunday milion jak 12 zostało to na 40'' plaźmie sony się grało w fotelu masującym. Tak najlepiej Myślę, że nieźle jak na studenta, bez pracy

  5. #115
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    ciekawostką jest też to, że jak pisze na czacie słowa typu 'system' 'joke' 'jokerstars' 'bot' to tez jakby jakies dziwne akcje mnie dopadały nie sprawdzalem tego, ale zawsze pisze sorry jak robie te donk calle, albo nh, gl, gg i takie rzeczy

  6. #116
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez pokerstarsBOT Zobacz posta
    Panowie nie byle jaki sprzęcik no i sunday milion jak 12 zostało to na 40'' plaźmie sony się grało w fotelu masującym.
    Szkoda, że nie na laptopie na łóżku wodnym ...

  7. #117
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    nie ziomeczku, pachnie tanizną.. a fotelik mnie kosztował 450 funtów..

  8. #118
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    sorki to nie miało zabrzmieć jak lans, ale tak wyszło. Szczególnie z tym wczesniejszym postem wybaczcie, ogolnie nie lubie sie lansować.

  9. #119
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    to jestem w stanie przyjac do wiadomosci, ze wprowadzajac kolejne rozdania algorytm 'uczy sie' algorytmu pokerstars [bo to glownie filmiki z tego roomu sa na yt] - im wiecej rak tym czesciej trafia - proste. A nie, ze ps rake podkreca.

    techniki pisania rng sa przeciez powszechnie dostepna wiedza. Starsy to w sumie stary room, moze ma przestarzaly algforytm losowania...? Moze w pozniejszej wersji softu na ktorym to pisano nie ma juz tej luki? Jezeli to luka a nie po prostu niemozliwosc obrony przed 'odkrywaniem' algorymtu w miare analizy rozdan. Ktos moze sie szerzej wypowiedziec?
    Błagam, powiedz, że żartowałeś...

  10. #120
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez pokerstarsBOT Zobacz posta
    Nawet na filmiku pokaże Wam jaki sprzęcik. Panowie nie byle jaki sprzęcik no i sunday milion jak 12 zostało to na 40'' plaźmie sony się grało w fotelu masującym. Tak najlepiej Myślę, że nieźle jak na studenta, bez pracy
    A na codzien fotelik stoi odłogiem, czeka na top 20 Sunday Million? moze za bardzo cie posmyrgał gdzie nie trzeba i przez to nie umiałeś zrzucić? (podnieciłeś się).