Strona 11 z 33 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 321
  1. #101
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    Powiem tak magia jest w kartach, czutka itd. wszystkie te zależności możemy analizować na żywo.. nikt mi nie powie że są 4 karty wyższe na tablicy a typ sprawdza potezne przebicia z najwyzszą kartą Asa.. ok jest donk przy stole... ale typ się tak nie zachowywał, przyszedł nowy do stołu. Sorki Panowie aj przystanę na swoim. Najlepsze jest to, że kiedyś przyglądałem się tym statystykom, albo wykresom, ponieważ kiedyś było o podkręconych softach jakiś artykuł. Najlepsze jest to, że nic tego nie wykryje, ten program jest tak fantastycznie zbudowany, że to jest maszyna do robienia kasy. Zwykłe błędy graczy, ja nie jestem Bogiem, nie zawsze dochodze i wygrywam turnieje, na tym polega ta gra, nie zawsze kazdy bierze swoje pule. Jak ktos kogos wygoni to znowu się to zmienia, i tak w kółko ale za 1$+r zawsze dochodze daleko dlaczego? bo co rozdanie karty się odkrywają i wiem kto co robi! tak samo w hyper-turbo. Wystarczy, że zrobie jedną małą rzecz na początku (oddam żetony w odpowiedni sposób) tylko po to by mieć najmniej, żetonów. Czekam aż ktoś kogoś wykosi i jeszcze jeden i wtedy ja wygrywam allinka z najmniejsza ilością żetonków. Co robię dalej powiem tak na 20 turniej minimalnie 10 wygrywam i 5 koncze na 2 miejscu. Czy to na prawdę losowość? muszę się zebrać by to udowodnić, aczkolwiek wiadomo człowiek się boi, zrozumcie to mój jedyny dochód nie mam pracy a wszystko tutaj trzeba utrzymać

  2. #102
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Cytat Zamieszczone przez pokerstarsBOT Zobacz posta

    Nie macie czasami świadomości, że koleś sprawdza Was tak jakby czuł, że to jest jego pula? Jestem przekonany, że tak!
    Ja tak mam, ale coś takiego co ty piszesz do głowy mi nie przyszło. Przyszło mi co innego.
    Teraz oglądam NBA. Koszykarz grając nigdy nie pomyśli sobie świadomie: "teraz robie crossover mijam, potem bedzie pomoc robie zwód i koncze reversem" On trenuje trenuje, gra gra... a potem wykorzystuje swoje umiejętności. Jednak robi to nieswiadomie, co nie znaczy że nie myśli. Wrecz przeciwnie, mysli i reaguje na bierząco. Jakbyś przenalizował jedna akcje pod katem szybkości, reakcji, kontreakcji odległości piłki od reki blokującej itd... to pewnie doszedłbyś do wniosku że takie rzeczy dziac sie nie mogą. Jednak sie dzieją i to regularnie.

    To samo dotyczy pokera. Grasz tysiące, niektórzy miliony rozdań. Sa pewnie tacy co mają dziesiątki milionów. Bazując na własnej grze, bedąc dziesiątki razy w podobnych sytuacjach grasz autopilota. Każdy na bank grał, lub czasem nadal gra na autopilocie. Grasz emocjonalnego autopilota. Ciezko mi to jakies konkrety podać, ale reagujesz inaczej w róznych sytuacjach... np: insta call. To jest czesto zagranie powodowane czysto emocją. Jest to zagranie pozorowane i instynktowne. Masz srednio, a nie chcesz wyrzucić i grasz insta call mający wyglądać że masz duzo, a przynajmniej że nie masz zamiaru pozbywac sie ręki. To wszystko ci sie odkłada, zauważasz to(mniej lub bardziej)... i po czasie robią ci sie pewne nawyki. Intuicyjne nawyki. Cos ci sie wydaje, ale sam nie wiesz w zasadzie czemu. Wtedy możesz miec wrażenie, że koles wie że pula jest jego. Chociaz raczej dotyczny to sytuacji kiedy blefujesz... Oglądałem coś i Esfandiari komentował. Komentuje reke i mówi że koles jest słaby... Ten zawodowy komentator pyta po czym poznałeś(spodziewa sie że poleci konkret) a on odpowiada że nie wie, ale jest pewny. W grze live jest pewnie tego więcej, ale to nie oznacza że takie bardzo subtelne "sygnały" nie mogą sie pojawiac w grze online. Choć granie call na boardzie AAQQ z QQ rzeczywiście jest podejrzane. Pytanie jednak czy prawdziwe, bo jak na razie dowodów brak.

    Co do magii wykresów, to nie stety nie wiem o co chodzi. Jestem po matfizie i kojaże Fibonacciego, ale nie jestem w stanie zrozumieć wiele z tego posta. Za trudne dla mnie

  3. #103
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    Polskie realia nie są dla mnie moi drodzy przyjaciele. Zawsze lubiałem mieć kase i na tym przystanę! Jak narazie na pieniądze nie narzekam, chcę Was po prostu uświadomić. Zawsze lubialem żyć ostro, alkohol, dziewczyny. Laski lubię forsę a ja lubie laski. Kto nie Wy nie lubicie? ale ja nie lubie pracować w jakies pytniastej robocie, gdzie jakiś knedel mówi mi co mam robić, ej panowie bez przesady! jestem panem samego siebie i szefem. To jest moja ideologia, niestety w Polsce nie miałem lekkiego życia od czasów szkoły. Zawsze w plecy, nigdy kasy, zawsze z tyłu, zawsze kombinowanie, poker! znalazłem odpowiedź nie w samej grze, ale w sofcie, codziennie się uczę, ale z tą wiedzą jestem w stanie cisnąć i to ostro.

  4. #104
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    Dzięki za te interesujące informację 2Jacks. Pozwól, ze popracuję nad filmem którym później się z Wami podzielę, postaram się na dniach. Studiuję w Anglii i mam lekki nawał pracy, do tego staram się grać, aby utrzymać status często sobie popijam jak gram i trochę nie ogarniam, ale z całego serca zapewniam Was, że nie odszedłem od zmysłów, że coś w tym jest. Po prostu chcę się tym podzielić, lecz na spokojnie przeanalizuję dla Was tak z 50-100 rozdań szczególnie końcowe fazy. Zobaczymy co Wy na to Panowie!!

  5. #105
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    New pokerstars hack 2011 november official hack + download link - YouTube
    Jest jeszcze pelno tego typu filmików na youtube. Nie wiem ile w tym prawdy. Przypomniałem sobie jednak pewną sytuacje, choc nie ze starsów. Na stole był pewien donk. Nawet opisywałem to w gorzkich zalach. Kolesmiał donkowe staty, ale grał selektywnie. Foldował do CB itd... jednak w pewnych pulach jakby mu odbijało. To były 3 betowane pule. Walił all-in call prawie z niczym i zawsze trafiał. Posiedział pareset rozdań i zszedł z 4 BInami. Pamietam, że to był jedyny raz kiedy pomyślalem że zostałem jakos zrobiony w huja. On foldował np 10 rąk z rzedu a potem walił all-ina z jakimś 35 i trafiał jakiegos gut shota.

  6. #106
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    Typowa akcja, ziomeczku! Widzisz nie jest powiedziane, że wygrasz pulę grając jakiegoś 'random allina' gra to ciągłe myślenie, znam chyba 1 czy 2 gosci którzy jestem przekonany mają to opanowane duuużo lepiej niż ja fakt jest jeden; wystarczy prosty system oddawania, najlepsze jest to, że trzeba wiedzieć kiedy oddawać w dobrą stronę! bo ona lubi niszczyć. Czasami są zwykłe donki którzy po prostu trafiają w rozdania, ale ja znam jednego typa który wie o co kaman i to totalnie! jak jest eliminacja powiedzmy, że ktoś ma odpaść tak jest to zakodowane, wtedy musi wygrywać gościu który ma więcej żetonów. Zazwyczaj jest tak, że następuje eliminacja i np ja nie brałem udziału w puli ale mam AK i wiem, że jest ta eliminacja 100% ale pewien pan (russia) pięknie sprawdza nas; 1 goscia który wchodzi all in i ma 10000 zetonów przy blindach 1400/2800, 2 mnie goscia który ma 15000 zetonow, ale pan (russia) wie, że jest eliminacja i wcześniej ładnie bił w przeciwną stronę i dostaje tam J7 w kolorze ma 30000 oczywiście to jest instant all in! gosciu ma AQ ja AK ale przychodzi tylko 7 i russia czapie nas dwoch. Proste eliminacja jest, i ja bym go wykosil ale jak jest ktos kumaty to bedzie cisnal z J7 i zazwyczaj jest to russia lub canada panowie!

  7. #107
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    Czasami, aż serce boli jak gościu takie coś wykonuje. Znam wielu którzy wiedzą troszeczkę, jak np. ktoś już na chama to robi, że jest eliminacja dwóch wchodzi all in to wygra ten z większą ilością, żetonów, a ten trzeci donk co się pcha, żeby wykosić dwóch nic nie dostanie i np. jeden zostaje wyeliminowany bo to jest 100% eliminacja musi być, a ten który miał więcej żetonów wygra, a donk tylko oddał żetony i ziomuś który ma kosić tylko na tym korzysta. Nie raz mnie już tak sprawdzali, że ja niby mam kosić, ale że on ma więcej to jest pewny, że kośnie dwóch. O nie nie koleszko nie poto biłem wcześniej 3-4 rozdania i oddawałem żetonki. Teraz mi się należy! a on się pcha i zazwyczaj kończy się to jego srogą porażką... to są typki którzy coś tam kumają, ale są jeszcze daleko, daleko!!

  8. #108
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    jezeli juz cos ma byc nie tak,

    to jest duzo bardziiej prawdopodobne, ze ktos 'hakuje' soft np za pomoca tego:

    PokerRNG 6.0 Poker Software on Poker Stars - YouTube

    to jestem w stanie przyjac do wiadomosci, ze wprowadzajac kolejne rozdania algorytm 'uczy sie' algorytmu pokerstars [bo to glownie filmiki z tego roomu sa na yt] - im wiecej rak tym czesciej trafia - proste. A nie, ze ps rake podkreca.

    techniki pisania rng sa przeciez powszechnie dostepna wiedza. Starsy to w sumie stary room, moze ma przestarzaly algforytm losowania...? Moze w pozniejszej wersji softu na ktorym to pisano nie ma juz tej luki? Jezeli to luka a nie po prostu niemozliwosc obrony przed 'odkrywaniem' algorymtu w miare analizy rozdan. Ktos moze sie szerzej wypowiedziec?

    a najgorsze jest to, ze nie byloby za bardzo przed tym obrony - mozna odpalic to na osobnych kompach. Wiadomo, ze nie kazdemu kto kupi sie uda - ale na pewno znajda sie na tyle zawzieci, zeby wprowadzic te kilkanascie - kilkadziesiat kola rak; gdyby bylo to takie proste mielibysmy imho plage takich oszustow.
    Ostatnio edytowane przez gandalfini ; 12-01-2012 o 19:57

  9. #109
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    Wystarczy, że kuzyn przebił 2 razy w sunday milion na kiche kartę, 1 raz z 62 siedział przed buttonem i uderzył 4xblinda i pulkę później też na buttonie mocno bił! to były niesamowite emocje, ja siedziałem koło niego panowie 12 osób! zaraz bombowa kasa i świecą się KK bardzo pięknie... pamiętam że gościu na 3 miejscu bił, około 3 blindy następny sprawdzał, a mój kuzyn wykonał automatyczny ruch, książkowe zagranie na parze grasz z jednym powiedział i zrobił All-ina! gostek myślał trochę i dopłacił AK w czerwieniu. Jak zobaczyłem Asa na flopie myslalem, że serce mi stanęło. Takie były emocje, niestety utrzymał się ten As i smutek pozostał. I cofnięcie puli raz, dwa i tamten jeszcze wcześniej przegrał all ina więc 100% jego ręka i eliminacja! wystarczyło to zrobić wcześniej,a le to jest właśnie to zrzucić 2 króle panowie. Jak ktoś kocha karty to z bólem serca, on akurat nie wytrzymał...

  10. #110
    Dołączył
    Jan 2012
    Przegląda
    United Kingdom
    Posty
    89
    Warto dodać, że ja dużo trenowałem na 2-3 laptopach nawet kilka razy na 4. Wtedy najlepiej sie o tym przekonywać. Panowie są home-games teraz na pokerstarsie warto tam trenować. Grajcie 1-1 sprawdzajcie rózne uklady, zwroćcie uwagę kto bierze ile pul i jak to działa, przewijajcie analizujcie. To nic nie kosztuje!