Strona 4 z 20 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 191

Wątek: sponsoring

  1. #31
    doszedłem do wniosku, że stanko to moglby wariacikowi buty czyścić

  2. #32
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Wacik, wypłać z książeczki SKO i sam się zasponsoruj może co ?

  3. #33
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Jak tak szybko pomnazasz to idz do providenta - tam Ci dadza stejka od reki
    This. Jak dla mnie rada sezonu!

  4. #34
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    Czytajac to nie chce mie sie sprzeczac , klócic z wami , dziekuje niektórym przynajmnijej za checi pomocy .... dziekuje za pomoc ... jak chcecie to sobie dalej komentujcie... ale mam cel dojde do perfekcji !!!! szkoda ze hm nie pokazuje kart ktore przeciwnik pokazuje jako spasowane (pokazane) - tylko zakryte .... ale nie bede sie sprzeczal wiec zakonczmy temat pozdrawiam ( smieszkow) i tych normalnych ludzi a ( bo jezeli ktos chce sprawdzic jak gram ( moze zawsze ogladac ) wystarczy ze podam link i widzi moj ekran na bierzaca czyli tez bedzie w trakcie mojej gry widział karty
    Ja zaczynam myśleć, że to prowokacja i gość ma niezły ubaw, nie wierzę, że to są prawdziwe słowa.

    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    wiec jezli ktos zna jakis sponsorów na pokera bardzo bym chciał skorzystac z tej oferty .. nir proponuje stejkowania mnie bo jestem nowy i dostane bana , a po 2 wysmieania i dogryzek nie chce .. nastepne co napisalem w swoim poscie ( wiec bardzo was prosze o czytanie ze zrozumieniem chyba ze to dla niektorych jest za trudne....)
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    Witam mam do was pytanie czy jest jakaas strona posiwcona dla sponsoringu pokerzystów nie przy zakladaniu konta oferta bez depozytu dla starych graczy .
    Jak czytać ze zrozumieniem skoro to jest ledwo po polsku?? Co znaczy ostatnie zdanie?

    Mam dla Ciebie plan na przyszłość:
    1. Nauka języka polskiego.
    2. Nauka języka angielskiego.
    3. Nauka pokera.
    4. Osiągnięcie wyników pokerowych.
    5. % dla mnie za zajebisty pomysł.

    Aha i jakbyś grał wieczorem podeślij joinme, z chęcią popatrzę.

  5. #35
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez randi Zobacz posta
    Aha i jakbyś grał wieczorem podeślij joinme, z chęcią popatrzę.
    Ja wczoraj chwilę zerkałem. Gry niestety nie było, ale można było zoabczyć np. stan konta na Starsach (0 naturalnie), otwartą pocztę na interii, listę turków w jakich grał itp.

  6. #36
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Spokojnie, to pewnie była końcówka dużej i mega pechowej sesji(pewnie kolejna ofiara spisku pokerstars). Inaczej tego nie da się wytłumaczyć...

  7. #37
    jak wy mozecie nie wiedziec o co chodzi ze sponsoringiem? w miejscu na avatar jest przestrzen reklamowa - dokladny cennik na priv pewnie ale z tego co sie orientowalem to są kwoty rzędu ok 1$ za piksel

  8. #38
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    sorki ale juz napisalem darujcie sobie prosilem bez zandych dogryzek.....
    jezleli nie wiesz co to stejk a sponsoring (roznica ) to poszukaj kolego .. wiec koniec tematu ....

  9. #39
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    jezleli nie wiesz co to stejk a sponsoring (roznica ) to poszukaj kolego .. wiec koniec tematu ....
    Stary, nikt poza Tobą tego nie wie

  10. #40
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    fajnie masz jak uwazas ze to samo......