Strona 18 z 20 PierwszyPierwszy ... 81617181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 191

Wątek: sponsoring

  1. #171
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Słyszałem, że z rozdwojeniem jaźni to może być tak, że jedna osobowość jest palaczem, a druga nienawidzi fajek, więc może IP tez mogą różne mieć

  2. #172
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    5
    Nie, uwierzcie mi ze nie jestem wacikiem

  3. #173
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    hahaha kosmiczny wątek
    dobrze ze tu zagladnalem

  4. #174
    Dołączył
    Feb 2011
    Przegląda
    Miasto Kotów
    Posty
    15
    Właśnie, nie sądzicie, że to głupota? Provident albo inny Skok daje kase w zaszadzie każdemu. Nawet dla studentów jest. Nie czaję więc czemu taki "wygrywający" gracz nie pójdzie tam, zamiast prosić się ludzi i robić z siebie idiotę. Dla mnie odpowiedź jest prosta: Provident i inne, NA PEWNO odzyskają kasę od delikwenta.

  5. #175
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Cytat Zamieszczone przez TalishaStar Zobacz posta
    Nawet dla studentów
    no nawet gorzej. Nawet dla magistrów sie znajdzie

  6. #176
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    336
    Sponsoring ("poker staking") funkcjonuje i ma sie dobrze. Sam pomysl wynika z duzej wariancji i ryzyka bankructwa. Ktos kto przechodzil ciezki swing a w tym samym czasie mial pilne wydatki wie o czym mowie. Nie kazdego gracza stac na takie ryzyko, wiec oddaje czesc swojego "value" na rzecz stakera w zamian staker przejmujeale ryzyko bankructwa na siebie. Mozna na to spojrzec jako handel ryzykiem w zamian za premie. Ja osobiscie mam bardzo rygorystyczny BM wiec wiekszosc poduszki bankrollowej lezy na PS niewykorzystana, wiec biore te nadwyzke i daje ja graczom z mniejszym BR. Sam z kolei korzystam ze sponsorow aby grac w MTT'sach, w ktorych mam duzy edge ale, na ktore mnie nie stac.

    Oczywiscie wiekszosc graczy szukajacych sponsora to zwykle fisze szukajace troche kasy na zabawe.

  7. #177
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    13
    ja sobie tak mysle ze jak szukasz sponsora do zasiadz do HU z Hiszpanem ewentualnie Grek lub Ruski i jak wykazesz choc troche umiejetnosci na temat ktorych sie tu rozpisales to masz sposorow bez liku
    pzdr

  8. #178
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    336
    Tak na prawde słowo "sponsor" jest nietrafione, raczej powinno sie mówić "staker", "backer" lub "inwestor", chyba ze trafiłem na zły wątek i rozmawiacie o czymś innym, to sorry. Zabiorę znowu głos jeśli dyskujsa pojdzie ciekawym tokiem, bo wszystkie podstawowe informacje na temat można znaleść w necie.

  9. #179
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    widze ze jednak sa osoby ktore pisza normalna konwersacje bez zadnych glupich odpowiedzie dzieki ze naprowadzacie normlany watek tego tematu

  10. #180
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    O, wróciłeś!!