Strona 10 z 20 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 191

Wątek: sponsoring

  1. #91
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    nie dalej gram....... ale precz z kurwami takie mam zdanie ... wiesz kim sa tacy ludzie sa ofiarami losu i za kazdym razem zeby zbieraja za takie slowa
    ....szkodaz e nie chce sie ze mna spotkac bym sobie z nim porozmawial wiec scisk dupska smiecie

  2. #92
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    https://join.me/186-335-995
    jezli ktos ma ochote zobaczec jak gram bedzie to fakt freroll ale zobaczycie moja gre
    jak gram zawsze
    Odpuść już sobie. Jeśli przegrywasz to przegrywasz i twoje słowa są drugorzędne. Nie ma żadnych sponsoringów dla kogos kto przegrywa. Pomyśl przez chwilę. Przecież tym sposobem kazdy na ten sponsoring by sie nadawał i taki sponsor idzie z torbami.
    Do tego jestes najmniej wiarygodną osobą. To co ty piszesz nie ma sensu i to twoja wina. Twoja wina że sie z ciebie smieją. Ja wolałbym żebyś kłamał, albo robił sobie jaja. Boje sie jednak że jest gorzej i ty tracisz kontakt z rzeczywistością.

    Nie jesteś dobry i nie chodzi o twoją gre, bo nie mam mozliwości, umiejętności zamiaru jej oceniać. Chodzi o to, że nie masz chyba za bardzo o niej pojęcia. Napisałeś że możesz pokazać, jak nie jeden gracz foldował overpare. To zdanie które twoim zdaniem świadczy na twoją korzyśc, tak na prawdę cie kompromituje. Jeśli grasz niskie stawki to grasz metodyczne ABC jak tłuk, a nie starasz sie blefować. Potem pokazujesz winrate i jest cacy. Ty chcesz pokazać kilka fancy rąk a winrate masz na minus. Może zadbaj o winrate i dobra gre... dobrą czyli taką która da ci wygrane. Nie dobrą czyli taką, która da ci wewnętrzne poczucie że jesteś micro Dwanem.

  3. #93
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Oj, już wacika nie ma w walce o 5 dolców. Ale walczył dzielnie, z dziecięcą buzią na banderze

  4. #94
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    5
    Nie, to nie wariacik... Moze sie zdziwisz, ale znam Cie... Do Żywca do szkoły chodziłeś... Moze sie myle, ale chodza słuchy ze musisz zapier**** zeby długi spłacać i jakies problemy ze studiami masz... ale jeszcze zweryfikuje ta wiedze jutro.
    pzdr

  5. #95
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Coraz lepiej Daj znać jak tam weryfikacja przebiegła!

  6. #96
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    18
    Moim zdaniem taki człowiek powinien trafić pod obserwację, a już na pewno z powrotem do szkoły podstawowej. Z obserwacji wynika że jest to bezrobotny, który skończył może 5 klas podstawówki i to tylko dlatego że jego zapijaczony ojciec groził że da nauczycielowi w zęby bo przecież synalek zasługuje na coś więcej niż 1. I ten patolog zrobił sobie dzieciaka, zapewne z jakąś alkoholiczką i tak sobie go chowają, żyjąc z zasiłków i dojąc państwo.

    Jeśli chcecie żeby Państwo walczyło z taką patologią to w przyszłych wyborach głosujcie na Stanko!

    Jest to 1 z punktów mojego programu politycznego, innym jest walka o tolerancję, tak tolerancję!!! Skoro banda homosiów może wyjść na ulice miasta i domagać się tolerancji dla wzajemnego walenia siebie w dupę tak my domagamy się tolerancji dla HOMOFOBÓW i RASISTÓW!

    taki mały offtop wyborczy

  7. #97
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Cytat Zamieszczone przez drillp Zobacz posta
    Nie, to nie wariacik... Moze sie zdziwisz, ale znam Cie... Do Żywca do szkoły chodziłeś... Moze sie myle, ale chodza słuchy ze musisz zapier**** zeby długi spłacać i jakies problemy ze studiami masz... ale jeszcze zweryfikuje ta wiedze jutro.
    pzdr
    Nie to, że znam Wolanda i go bronię, ale powiedz mi kto(jeżeli nie ma oczywiście taty jeżdzącego s-klasą) nie musi w dzisiejszej Polsce zapier...ać, żeby spłacić długi albo nie ma problemów ze studiami/pracą/prawem/starą?

  8. #98
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    f

  9. #99
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Cytat Zamieszczone przez GARFEDGAY Zobacz posta
    Moim zdaniem taki człowiek powinien trafić pod obserwację, a już na pewno z powrotem do szkoły podstawowej. Z obserwacji wynika że jest to bezrobotny, który skończył może 5 klas podstawówki i to tylko dlatego że jego zapijaczony ojciec groził że da nauczycielowi w zęby bo przecież synalek zasługuje na coś więcej niż 1. I ten patolog zrobił sobie dzieciaka, zapewne z jakąś alkoholiczką i tak sobie go chowają, żyjąc z zasiłków i dojąc państwo.

    Jeśli chcecie żeby Państwo walczyło z taką patologią to w przyszłych wyborach głosujcie na Stanko!

    Jest to 1 z punktów mojego programu politycznego, innym jest walka o tolerancję, tak tolerancję!!! Skoro banda homosiów może wyjść na ulice miasta i domagać się tolerancji dla wzajemnego walenia siebie w dupę tak my domagamy się tolerancji dla HOMOFOBÓW i RASISTÓW!

    taki mały offtop wyborczy
    Ciekawe że piszesz o rodzinie. Zastanawiam sie co musiało zaistnieć, żeby wychować takiego zjeba jak ty. Starszy pewnie dzien w dzień zakładał kask kosmonauty i ruszał na baze po instrukcje. Jak miał wiązać buty to pewnie wołał małego stanko i wyszło co wyszło

  10. #100
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    18
    Rozumiem że jesteś z kolorowej niepodległej? Ja niestety stałem po 2 stronie wiec się raczej nie dogadam z dziwką karolaka.