Strona 5 z 20 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 191

Wątek: sponsoring

  1. #41
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    fajnie masz jak uwazas ze to samo......
    No jusz dopsz, jusz dopsz... Czyli jednym słowem nie szukasz frajera, który da Ci kasę licząc udział w wygranych, które nigdy nie nadejdą, tylko szukasz frajera, który da CI kasę nie licząc na nic

  2. #42
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    nie szukam stejka szukam czegos takiego jak 50$ bez depozytu ale nie przy zakladaniu nowego konta ... juz roumiecie czy dalej ulomnie twierdzicie ze chce stejka

  3. #43
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    nie szukam stejka szukam czegos takiego jak 50$ bez depozytu ale nie przy zakladaniu nowego konta ... juz roumiecie czy dalej ulomnie twierdzicie ze chce stejka
    No mówię - frajera, który da Ci kasę na przegranie.

  4. #44
    Dobrze Panowie, pora chyba unaocznić wszystkim, co założyciel tematu ma na myśli mówiąc o różnicach pomiędzy stejkiem, a sponsoringiem. Otóż to bardzo proste, proszę bardzo:

    - STEJK



    - SPONSORING



    I wszystko od razu staje się jaśniejsze

  5. #45
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    Mam nadzieje ze uda mi sie odpowiedziec bardziej rzeczowo. Twoj wykres mowi ze nie grales duzo, albo jeszcze nie jestes zbyt dobrym graczem, ale nic straconego. Jak chcesz "dojsc do perfekcji" to wszystko przed toba

    50$ bez nowego konta to bedzie trudne, ale jesli jestes sklonny zalozyc gdzies konto to ja znam 2 strony:
    pokerstrategy.com
    bankrollmob.com

    Mam nadzieje ze uda ci sie zostac wygrywajacym, dobrym graczem. Powodzenia

    /jak latwo jest kogos wysmiac, tylko po co /

  6. #46
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    drodzy pacjenci po 1 jakbym chial stejka napisal bym na co chce ile daje % z wygranej i nie chce zeby ktokowiek z was mnie stejkowal
    po 2 sponsoring mozna odebrac na 2 sposoby ja prosilem o namiary czy ktos wie czy sa stronki chocby w ktorych daja kapital na stare konta ( nie chce nic od was ) z mila checia pokaze jak bede gral i dam znac wtedy ,,,, ( inwetstor - stejk) dla tych co uwarzaja ze stejk to tez sponsoring sa firmy sponsorujace graczy i za ta im jeszcze placa .... prawda?? wiec ci co uwarzaja ze stejk a sponsoring to to samo niech sie najpierw zastanowi a potem niech komentuje ... podabne maja znaczenie i jeden cel ale nie jest to samo .....

    a jak tak wam zalezy na sponorowaniu mnie to najpierw porosze o 1 ,000 zł co miesiac wtedy pomsyle czy bede sie dzielil zyskami .. bo z tego co wiem sponsorz placa czesto co miesiac..... w zamian trzeba ich reklamowac ... stejka nie musze .. dalej osoby chca kwestiowac róznice miedzy stejkowaniem - a sponsoringiem.... zauwarzcie ze pokerstratedzy nie daje 50$ za free zalozyc trezba konto ale potem daja duzo wiecej ale musicie nakrecac innych zeby do nich sie zapisywali wy na tym zarabiacie a pokerstrategy ma reklame............. ale po co ja sie rozpisuje jak niektórzy steki wlejaja inni pier.... o warszatach ... najlepjej jak juz nikt sie nie wypowie ... ok stejkujace osoby... zapewnie zaden z was nikogo nie stejowal ani nie dal nic za free bo to Polska... kazdy swoja dupe bedzie chronil ... ja nie raz dalem za darmo komus pieniadze zeby gral i nic w zamian .... zreszta po co ja wam to gadam i tak banda pieniazków ktora sie tutaj wypowiada ma huj... jednemu zaproponowalem chalange ale nie... HU tez nie nic nie chcial ... jestem ciekaw czemu... latwo sie z kogos nabiajac gorzej jak sie jednak okaze lepszym i on sie zacznie nabijac ... Faktycznie powoliu zaczynam z tego forum zlewe sobie robic... Ale nie bez powodu .. Wiec jak jeszcze jakis piesek bez kaganca bedzie jeszcze szczekal to niech najpierw pujdzie na komende a tam znajdzie przyjaciól .....

  7. #47
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    ucze sie na swoich bledach ale kazdy to robi ja chce dojsc do perfrkcji uwarzam ze przy rolu 100-300 jestem w stanie sporo wyjac ... w darmowkach bead baet sa rzecza nagmina i ucza zlych nawykow ... ale juz sie ztym problemem uporalem i sie jeszcze okaze ,,,,narazie jeden post z calej tej ksiegi smiechu norlmanie brzmi i jako jedyny zobaczy (oczywiscie jak bedzie chcial) jak wygrywam i gnoje takich jak 3/4 z tych wielich pokerzystów co tutaj sie wypowiadali.... ale narazie ida swieta wiec to bedzie dopiero w nowym roku....bo niejeden jest dla mnie tutaj (uwarzam ze jestem bardzo dobrym graczem .. i to pokaze ale wtedy nikogo nie bede z tych pacanow połuczal bo i tak steki sa wazniejsze

  8. #48
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    nie tiltuj kolego
    Nie zlosc sie, nie denerwuj. Pokerstrategy zarabia nie na tym ze reklamujesz innych tylko na tym ze wygrywasz i placisz rake, ktory jest tym wiekszy im stawki na ktorych grasz sa wieksze, a nie za reklame (za polecenie znajomych tez dostajesz kase (i oni tez) ale to nie jest twoj "glowny" profit z nimi. )

    po drugie: mysle ze ciezko bedzie ci znalezc sponsora na razie, dlatego ze jeszcze zbyt wiele rozdan przed toba. Nie slyszalem o zadnej firmie/osobie, ktora chcialaby sponsorowac kogos na bazie jego wynikow z freerolli. Powod jest taki, ze ludzie graja/wygrywaja na prawde duze turnieje i raczej wsrod takich szuka sie okazji do inwestycji (bo taka osoba jest w stanie zapewnic im lepszy zwrot). Twoje wyniki, w mojej (subiektywnej) ocenie, niestety sa malo imponujace.

    Po trzecie: gnoje 3/4, pacanow, itd........ . Czlowiek ktory uwaza sie za swietnego pokerzyste, bedzie mial trudnosc zeby stac sie lepszym pokerzysta. Ktos kto sie juz wszystkiego nauczyl, juz nic sie nie nauczy. A kto sie nauczyl wszystkiego? tylko glupek

    zdrowia

  9. #49
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    sorki ale juz napisalem darujcie sobie prosilem bez zandych dogryzek.....
    jezleli nie wiesz co to stejk a sponsoring (roznica ) to poszukaj kolego .. wiec koniec tematu ....

    Mnie się ten twój cały "stejk" tylko z jednym kojaży

    Robert Burneika Hardcorowy Koksu Tap Pakr na obiedzie - YouTube

  10. #50
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    18
    Cytat Zamieszczone przez JasiuZ Zobacz posta
    doszedłem do wniosku, że stanko to moglby wariacikowi buty czyścić
    Nikomu nie będę butów czyścił!