Strona 1 z 20 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 191

Wątek: sponsoring

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    Witam mam do was pytanie czy jest jakaas strona posiwcona dla sponsoringu pokerzystów nie przy zakladaniu konta oferta bez depozytu dla starych graczy .... próbowałem juz stejkowania ale ludzie jak to ludziesa nieufni sam sie nadzaiłem na kolega(niby) gralem z nim live i online okazał sie osoba bardzo pazerna ale to nie jeste temat poswiecony zalom przepraszam was ...
    Jestem tutaj nowa osoba ale czesto przegladam tutaj forum , wiec jezli ktos zna jakis sponsorów na pokera bardzo bym chciał skorzystac z tej oferty .. nir proponuje stejkowania mnie bo jestem nowy i dostane bana , a po 2 wysmieania i dogryzek nie chce ..jezli chodzi o wplate to za bardzo nie jest ona realna .... to przejde do sedna sprawy wiec
    Jestem graczem który swoje wygrał ale i takze przegrał (cały czas sie ucze na swoich błedach analizuje co i jak zle robie kiedy nie bede sprzedawal ani sie chwalł swoim sposobem gry ale uwazam ze przy bankrolu 300$ jestem wstanie pomozyc go 10x ( w skali 1-2 miesiaca)
    Jezeli ktos by mógł mi pomoc lub doradzic bardzo bede wdzieczny jezeli chcecei zobaczec jak gram szczegolowe rozdania to zapraszam na priv (pokaze jak potrafie zrobic innemu graczowi wode z mozgu)- w kazdej sytuacji wiecej inormacji na teamt mojej gry na www.pokerprolabs.com(zeby zobaczec lle w sumie wygrałem trzeba sie zalogowac ) pozdrawiam wariacikwsp(pokerstars)

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    ja sie tam za bardzo nie znam ale:
    twoj wykres mi sie nie podoba
    stackujacego musisz znalezc wsrod osob ktore cie znaja bo inaczej bedzie bardzo ciezko

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    jezeli masz konto zalozone na pokerprolabs to napewno masz wglad do wszytkich moich turnieji czyli wiesz ze moje statystyki bora pod uwage tez freerolle co znacznie obniza moja range ( duzo czesciej bedziesz mial bead beat we frerolach niz z buy in ...) zobacz sobie turnije z wpisowym i sprawdz czy jestem z mtt wplecy

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Ja sobie sprawdziłem i masz -19% ROI.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Z Sharkscope:
    - scheduled: Av. ROI -23%, total profit -$234 po 430 turkach
    - SnG: Av. ROI -17%, total profit -$337 po 906 turkach


    A tak btw:
    1. Freerolle niczego Ci nie obniżają, bo przecież nie wkładasz w nie kasy. Więc ROI czy profit mogą najwyżej podbudować, popsuć nie mogą.
    2. "duzo czesciej bedziesz mial bead beat we frerolach niz z buy in" - made my day

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    co jest w tym total profit na sharkscope jesli dam "all games"???to jest S&G + MTT + wszelkiego rodzaju freerole itd???

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    co jest w tym total profit na sharkscope jesli dam "all games"???to jest S&G + MTT + wszelkiego rodzaju freerole itd???
    "wszelkiego rodzaju freerolle" to takie same turnieje jak każde inne, czyli scheduled, czyli MTT (SnG freerolli chyba nigdzie nie widziałem).

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    nie bede sie sprzeczal ale kazdy wie swoje pozdrawiam moja gra od ostatniej mojej wygranej zmienila sie .. na lepsze

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    nie bede sie sprzeczal ale kazdy wie swoje pozdrawiam moja gra od ostatniej mojej wygranej zmienila sie .. na lepsze
    Czy to się dzieje naprawdę?
    Z tym ROI Twoja wiara jest ambitna, a całość czyli zachęcanie do stejkowania z takimi wynikami mówiąc delikatnie bezczelna/bez urazy/.
    Ostatnio edytowane przez randi ; 12-12-2011 o 15:55

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    nie bede sie sprzeczal ale kazdy wie swoje pozdrawiam moja gra od ostatniej mojej wygranej zmienila sie .. na lepsze
    hahhahahahahaahahah