Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Witam. Wygrałem bilet do Weekly Round 2 i zarejestrowałem się do turnieju niedzielnego ale teraz widzę że to dla mnie nie na rękę z porą w jakiej odbędzie się turniej. Stąd moje pytanie: czy mogę się wyrejestrować i odzyskać przy tym bilet żeby zarejestrować się do sobotniego WR2 czy bilet już przepadł i muszę już wziąć udział w turnieju do którego się zapisałem? Z góry dzięki za pomoc.

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Nie wiem dokładnie co to za bilet ( czy dokładnie na ten turniej czy jakiś bardziej ogólny), ale normalnie możesz się wyrejestrować z turnieju i ticket wraca na twoje konto.

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2012
    Przegląda
    Sławno
    Posty
    67
    nie będziesz mógł go chyba użyć już w przyszłym tygodniu. wyrejestrować się możesz bilet wróci.

  4. #4
    Bilet wraca ale nie mogę już go użyć? Ma to jakiś sens czy źle zrozumiałem?

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Próbujesz się zarejestrować do tego samego turnieju?

  6. #6
    Nie, turniej który wygrałem to satelita do turnieju o pieniądze. Było konkretnie podane do jakiego (nr. turnieju) i do niego się zarejestrowałem. Ale jak próbowałem wcześniej (mając jeszcze bilet) rejestrować się do innych z serii Weekly Round 2 to tak jakby się dało bo pisało że dysponuję biletem i czy chcę się zapisać. Zarejestrowałęm się tak jakby do tego który zalecał mi serwis PokerStars ale chcę się teraz wyrejestrować i zapisać się do innego WR2. Nie wiem czy zrozumiale to opisałem ;/

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, ale mam inne - czy nie lepiej pisać do supportu, niż tu? Zapewne dostałbyś odpowiedź po kilku godzinach, a tu walczysz już kilka dni...

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    10
    Normalnie mozesz sie wyrejestrowac i zapisac w innym terminie, nic nie przepada bilet ma chyba (nie jestem pewny) jakis termin waznosci, nie pamietam dokladnie ile i czy w ogole.
    Ostatnio edytowane przez Artis23 ; 30-01-2013 o 11:10