Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 191

Wątek: sponsoring

  1. #21
    Koniec roku, czas podsumowań, wyróżnień - myślę że mamy laureata (a przynajmniej nominację - faworyta) w kategorii "Temat roku".
    Tak, dokładnie - mój post nie wnosi nic konstruktywnego do tematu, ma charakter SPAMu. Takie było założenie.

  2. #22
    Cytat Zamieszczone przez Tscher Zobacz posta
    Ja sobie sprawdziłem i masz -19% ROI.
    Jak by miał ROI na plus, to by nie potrzebował sponsora

  3. #23
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Mocny topic.
    Wacik na czym ten sponsoring miałby polegać i czym różnić się od stejka? Proszę o wytłumaczenie

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez High Voltage Zobacz posta
    Jak by miał ROI na plus, to by nie potrzebował sponsora
    made my day

    swoja droga mozna pewnie latwo policzyc na ile mu stake'ing czy tez sponsoring starczy przy ujemnym roi - teraz tylko czy sledzenie jego wynikow moze dostarczyc takiej przyjemnosci lub przekonac kogokolwiek np do wymiany opon w konkretnym warsztacie

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez 82rott Zobacz posta
    swoja droga mozna pewnie latwo policzyc na ile mu stake'ing czy tez sponsoring starczy przy ujemnym roi - teraz tylko czy sledzenie jego wynikow moze dostarczyc takiej przyjemnosci lub przekonac kogokolwiek np do wymiany opon w konkretnym warsztacie
    No co Ty, przecież napisał wyraźnie, że $300 pomnaża razy 10 w góra 2 miesiące.

  6. #26
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    Czytajac to nie chce mie sie sprzeczac , klócic z wami , dziekuje niektórym przynajmnijej za checi pomocy .... dziekuje za pomoc ... jak chcecie to sobie dalej komentujcie... ale mam cel dojde do perfekcji !!!! szkoda ze hm nie pokazuje kart ktore przeciwnik pokazuje jako spasowane (pokazane) - tylko zakryte .... ale nie bede sie sprzeczal wiec zakonczmy temat pozdrawiam ( smieszkow) i tych normalnych ludzi a ( bo jezeli ktos chce sprawdzic jak gram ( moze zawsze ogladac ) wystarczy ze podam link i widzi moj ekran na bierzaca czyli tez bedzie w trakcie mojej gry widział karty

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    Witam mam do was pytanie czy jest jakaas strona posiwcona dla sponsoringu pokerzystów nie przy zakladaniu konta oferta bez depozytu dla starych graczy . tak brzmialo moje pyatnie .... nie prosze o stejk przez innych graczy

  8. #28
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    wiec jezli ktos zna jakis sponsorów na pokera bardzo bym chciał skorzystac z tej oferty .. nir proponuje stejkowania mnie bo jestem nowy i dostane bana , a po 2 wysmieania i dogryzek nie chce .. nastepne co napisalem w swoim poscie ( wiec bardzo was prosze o czytanie ze zrozumieniem chyba ze to dla niektorych jest za trudne....)

  9. #29
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    No leję po prostu Pisz stary dalej, błagam!

    Tak na rozruch - czym się różni czym się różni "stejk od innych graczy" od "sponsorów na pokera"?

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Jak tak szybko pomnazasz to idz do providenta - tam Ci dadza stejka od reki