Strona 11 z 20 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 191

Wątek: sponsoring

  1. #101
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    . Nie jestem, nie wiem kto to Karolak. Nawet nie chodziło mi o polityke. Chodziło mi o ciebie i o to, że jestes zakręcony jak świnski ogon. Przekrojowo pamietam, że pisałeś chyba w dokładnie takim samym stylu jak wariacik. Pamiętam jak ktos wklejał twoje wyniki z nl10 gdzie dostawałeś po dupie itd... jednoczesnie pisząc że kogos tam byś znisczył w HU itd...zawsze gdzie sie pojawiasz to piszesz bzdety. Nigdy nie napisałes nic normalnego...a polityke to zostawmy w spokoju

  2. #102
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    No i ładne zakonczenie roku - wkoncu forum odżyło Moze to prowokacja Doliego? ale wyglada to na autentyk.

  3. #103
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    18
    no tak dostawałem po dupie, wyniki z ptr czy z pojedynczej sesji? Bądźmy poważni, to że ktoś kto gra 4 stoliki nl10 wrzuci jakieś wyniki na których dostaję w dupę na nl10 wg śmiesznej stronki albo w pojedynczej sesji to nie oznacza że ten ktoś kiedykolwiek choćby zbliży się do mojego poziomu.

    a co do hu to tak się składa że grałem hu z 5 czołowymi polskimi graczami, z czego 3 pokonałem, 1 zmiażdzyłem (wg ptr zysk ponad 100k chociaż to ptr więc ctw)

  4. #104
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    No to bardzo dobrze. W takim razie jest już 6 czołowych. Pisz co chcesz, ale może lepiej sie trzymaj takich lekkich tematów i pewnych granic nie przkraczaj bo nie ma sensu

  5. #105
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    5
    Cytat Zamieszczone przez randi Zobacz posta
    Nie to, że znam Wolanda i go bronię, ale powiedz mi kto(jeżeli nie ma oczywiście taty jeżdzącego s-klasą) nie musi w dzisiejszej Polsce zapier...ać, żeby spłacić długi albo nie ma problemów ze studiami/pracą/prawem/starą?
    Tzn. js ns niego tez nie najezdzam i jesli sie okaze ze to jest nieprawda to oczywscie tutaj na forum go przeprosze... Tylko mnie takie słuchy doszly ze jest "pływakiem" a mocno do tego przyczynil sie wlasnie... poker i dlatego nie rozumialem jego rad czy wogole dyskusji z jakims kolejnym dzieciakiem ktory mysli ze jest "zajebisty" ;/

    a co do dzisiejszych czasu to kazdy zyje tak jak potrafi, jedni lepiej drudzy gorzej, wiadomo - Polska ale jesli dla kogos Poker jest zajeciem numer jeden i przez to zaniedbuje szkole, znajomych czy np. pozycza pieniadze to wydaje mi sie ze ma kurewski problem bo jest uzalezniony Teraz zapewne dostane lekcje typu - przeciez poker to nie hazard etc. i z tym sie zgadzam, ale uzaleznic mozna sie od wszystkiego ;]
    Pzdr.

  6. #106
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez drillp Zobacz posta
    Tzn. js ns niego tez nie najezdzam i jesli sie okaze ze to jest nieprawda to oczywscie tutaj na forum go przeprosze... Tylko mnie takie słuchy doszly ze jest "pływakiem" a mocno do tego przyczynil sie wlasnie... poker i dlatego nie rozumialem jego rad czy wogole dyskusji z jakims kolejnym dzieciakiem ktory mysli ze jest "zajebisty" ;/
    A możesz Ty mi w ogóle wytłumaczyć, na podstawie czego kojarzysz mnie z jakąś konkretną osobą co to chodziła do szkoły w Żywcu? Tylko na podstawie ksywy?

  7. #107
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Odpuść już sobie. Jeśli przegrywasz to przegrywasz i twoje słowa są drugorzędne. Nie ma żadnych sponsoringów dla kogos kto przegrywa. Pomyśl przez chwilę. Przecież tym sposobem kazdy na ten sponsoring by sie nadawał i taki sponsor idzie z torbami.
    Do tego jestes najmniej wiarygodną osobą. To co ty piszesz nie ma sensu i to twoja wina. Twoja wina że sie z ciebie smieją. Ja wolałbym żebyś kłamał, albo robił sobie jaja. Boje sie jednak że jest gorzej i ty tracisz kontakt z rzeczywistością.

    Nie jesteś dobry i nie chodzi o twoją gre, bo nie mam mozliwości, umiejętności zamiaru jej oceniać. Chodzi o to, że nie masz chyba za bardzo o niej pojęcia. Napisałeś że możesz pokazać, jak nie jeden gracz foldował overpare. To zdanie które twoim zdaniem świadczy na twoją korzyśc, tak na prawdę cie kompromituje. Jeśli grasz niskie stawki to grasz metodyczne ABC jak tłuk, a nie starasz sie blefować. Potem pokazujesz winrate i jest cacy. Ty chcesz pokazać kilka fancy rąk a winrate masz na minus. Może zadbaj o winrate i dobra gre... dobrą czyli taką która da ci wygrane. Nie dobrą czyli taką, która da ci wewnętrzne poczucie że jesteś micro Dwanem.
    Doskonały post.
    Pozdrawiam.

  8. #108
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    Witam dam kod na kwote 20 zl w zamian za 5,85$ chodzi o to ze min wplata to 10$ bede wdzieczny za pomoc .. pilne bardzo prosze o szybka odpowiedz zainteresowanch

  9. #109
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Kod na zestaw w mcdonaldzie ?

  10. #110
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    nie kod ukash