Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    1
    Witam,

    Poszukuje poker roomu z dobrym trafficiem (PLO25, przynajmniej 4 stoliki od godzin popoludniowych) i rake backiem 30% i wiecej. Oczywiscie wpisujac w google wyswietla mi sie sporo propozycji ale wiele pokerroomow o ile oferuje jakis ruch w holdemie to z omaha juz gorzej.
    Dodatkowo nie wiem tez czy aby skorzystac z podawanego rakebaku jest konieczna rejestracja z kodem jakiejś strony ktora ma go w ofercie ? Jesli tak to ktore sa wiarygodne ?
    Ogolnie troszke sie w tym pogubilem i bylbym wdzieczny za pomoc - sugestie co do wyboru wiarygodnego poker roomu z dobry rakebakiem, lub tez strony dzieki ktorej taki rakeback uzyskam.
    Jesli ktos ma doswiadczenie z takim roomami jak NoiQ, Overbet, Coral bylbym wdzieczny za opinie.

    Bede wdzieczny za jakakolwiek pomoc, gdyz do tej pory gralem glownie na wiekszych roomach, jednak rake pozera mase pieniedzy, zwroty na takich stawakach jakie gram sa raczej kiepskie, a wszystkie te male poker roomy sa dla mnie lekka egzotyka.

    Dzieki

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    23
    Witam,
    szukam roomu podobnie jak kolega, 30% RB + deposit bonus i zeby byl jak taki ruch 20-25NL 6 max.
    zastanawialem sie nad Unibet ale nie znalazlem oferty z bonusem (albo slabo szukalem).

    Moze zna ktos z was dobra oferte na bet365 a jakims exclusive freerollem albo money added

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    Napiszcie do mnie na gg 6457480

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    jedna rada na przyszlosc - zawsze jak chcecie gdzies dostac deala to
    a) czysccie cookies przed zakladaniem konta
    b)korzystajcie tylko z zaufanych affow lub osob polecajacych