Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Książki pl

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Przeczytałem gdzieś, że w czerwcu 2011 miały sie ukazac dwie książki pokerowe po polsku. Czy sie ukazały? Chodziło o Poker Mindset i Small Stakes No Limit Holdem. W.A Rebel miał załatwiać.

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Miały być dostępne na grajtakdalej.pl, ale sklepu tam nawet nie otworzyli, a sam portal chyba już zdechł definitywnie.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Bo czytałem, że rebel zakupił prawa do dystrybucji i że w czerwcu ksiązka miała sie ukazać. Myślałem że miała sie ukazac na polskim rynku, a nie w polskim sklepie

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Nie wiem jak wyglądały relacje portal-wydawnictwo, ale pamiętam jeden z pierwszych newsów na grajtakdalej, że te ksiązki będzie można kupić u nich.

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    No ja czytałem o tym na innym portalu. Jednak wszedzie gdzie ktoś o to pyta, nie ma żadnej odpowiedzi. Sam wybór książek wydaje mi sie świetny i nawet sekundy bym sie nie zastanawiał nad ich kupnem. Jednak wygląda na to, że coś poszło nie tak i klops.

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    No i dziękuje bardzo. O to własnie chodziło. Teraz juz tylko poczekac jak euro Pie@@@@@nie i można zamawiać

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    2Jacks, widzę że w samą porę założyłeś temat Na razie jest dużo pracy, więc nie bardzo miałem czas poinformować, ale jak Doli pozwoli, to zamieszczę tu jakiś obszerniejszy temat z detalami i opcją do dyskusji i ewentualnie link do strony wydawnictwa.

    Co do GTD, to owszem informacja taka się pojawiła, natomiast z wiadomych przyczyn temat jest nieaktualny i książki można będzie kupić na razie tylko i wyłącznie w naszym sklepie online. Być może pojawi się temat Amazona i opcja na Kindle itd, ale to raczej najwcześniej w styczniu 2012.