Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    1
    Chciałbym zapytać, który poker-room polecacie na pierwszy depozyt?
    Chciałbym rozgrywać głownie turnieje MTT, ewentualnie jakieś S&G.
    Mogę wpłacić kwotę rzędu 50$.
    Szukam Pokerromu, który miałby w ofercie jakieś ciekawe turnieje, dostosowane do mojego BR.
    Na pokerstars jest turniej na 90os. za 0,25$. Dodatkowo blindy rosną co 15min, wiec prosta taktyka TAG powinna skutkować, przynajmniej na pierwszych poziomach. Nie potrafię tylko ocenić czy struktura wypłat jest opłacalna i czy ogólnie te turnieje to dobry pomysł.
    Czy na innych serwisach są podobne turnieje? Bo odwiedziłem już partypoker, 888 i titanpoker i nic podobnego nie widziałem:/
    Dodam od razu, że nie zależy mi na wielkich wygranych, a na rozwijaniu swoich umiejętności, a wiadomo ze na playmoney to nie gra... Ważne, żeby wyjść na plus, mniej istotne jak duży to będzie plus.
    Z góry dziękuję za rady.

  2. #2
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    167
    z 50$ ciężko coś zrobić, ale tak jak piszesz 90os za 0,25$ wydają się być okej, odpalasz 15stołów aby to miało jakiś sens i heja :> (na takich niskich stawkach to też będzie średni ten poker - zapomnij o check raisach i bluffach)

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Na pokerstarsach masz zdecydowanie najwiekszy wybor mtt i sng, wiec to raczej najlepszy wybor. Gralbym raczej jakies 10- 20- 30-osobowe (nie wiem dokladnie jakie tam sa) sng, zamiast 90-os. Wyniki przy mniejszej probce beda wtedy bardziej racjonalne, a swingi mniejsze. No i kwestia, ile idzie do puli, a ile do roomu (nie wiem jak to wyglada na starsach).

  4. #4
    A moze Ongame?Spory traffic-mozna,masa slabych graczy,spory rakeback.

  5. Jeśli interesuje Cie fajna promocja od 1 wpłaty to mam coś fajnego. 50% bonus instant. Wpłacasz 50$ i zaczynasz grę mając 75$. Niski poziom graczy, wystarczy ABC, żeby wygrywać

    Stargames - 100 euro za darmo - Play4Free.pl