Zobacz wyniki ankiety: CZy jestes za zbanowaniem uzytwonika Serwis Pokerowy

Głosujących
64. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    52 81.25%
  • nie

    12 18.75%
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    wiem ze niektorym nie spodoba sie to ze akurat ja o to wnosze ale mam już dosyc tego goscia i tego co wipisu dlatego temu panu proponuje juz podziekowac

    Za przemiaja nastepujace fakty:

    1 jest to klon pawelrada wiec wogole nie rozumiem jakim cudem byl tak dlugo tolerowany, nie mozna przeciez banowac nicki osob bana dostala osoba stojaca za nickiem pawelrad a nie sam nick

    2 obrazanie innych (w tym rowniez mojej osoby), jak widac stosuja ta samo za co pawelrad dostawal ostrzezenia co poskutkowalo banem

    przyklad ostanie wypowiedzi

    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy
    Cytat:
    zreszta wiem ze 90% graczy powie ci ze bzdury piszesz

    Jasne wszyscy ci którzy sa twoimi kolegami i znajomymi ale taka prosba LIZACZU nie wdawaj sie w dyskusjie o których nie masz pojecia a juz ci tu kilkanascie razy ktos powiedział ze sie wpier... wszedzie to tu sie nie wpier... i liz bo to potrafisz to tyle
    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy
    Sebkrol juz wiemy ze jestes lizacem ale jetes gnojem który gra w tym temacie jest bardzo krótko a wypowiadasz sie we wszystkich tematach jak bys był znawca wiec zamknij sie i zajmij sie lizaniem to co lubisz robic najlepiej.

    Jestes baran
    Po zatym chyba kazdy pamieta tez weekendowe wypowiedzi w temacie i4poker

    3 pisanie wielu bzdurnych i bezwartosciowych postow
    4 powodowanie konfliktow na forum

    i inne ktorych jzu nie wypisuje


    Proponuje ankiete bo widze ze modowie/admin jakos sie do tego nie pala

    Pewnie wiele wirtulanych przyjaciol pawelrada bedzie temu przeciwna ale co tam moze nie ma aż tak wielu nickow


    Proponuje takze by przeciwnicy bana podali powody dal ktorych sa rpzeciwni takiej decyzji

  2. #2
    Lizaczu pokerowy co ty myslisz ze problem jest zbanowanie kogos to głupi jestes

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy
    Lizaczu pokerowy co ty myslisz ze problem jest zbanowanie kogos to głupi jestes

    widocznie jest problem skoro ciagle tu jestes :wink:


    DZiekuje ze dajesz argumenty za drugim zarzutem

  4. #4
    to jeszcze ponad 1000 glosów i bedziesz miał te swoje 99% poparcia od uzytkowników

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Sebkrol...czasami nie znajdujemy wspolnego jezyka, ale akurat z tym co piszesz powyzej musze sie zgodzic :wink: Glos na TAK :twisted:

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez AndrzejR
    Sebkrol...czasami nie znajdujemy wspolnego jezyka, ale akurat z tym co piszesz powyzej musze sie zgodzic Glos na TAK
    hehe

    jeszce tylko 999 :wink:


    EditL: o lol ten gosc jest niezly pomaga mi zbierac agrumenty za banem

    przed chwila na pw dostalem wiadomosc

    za głupi jestes baranie by mnie wyjebac
    Pozostawie bez komentarza

  7. #7
    Ale najważ niejsze ze nie jestem Lizaczem i nigdy nie będę hahahahaha

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    o mamy pierszego kolege pawelrada, witamy zapraszamy do obrony bo moze nie doceniami serwisaaa

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Dlaczego ja nie mam mozliwosci banowania ludzi? Bylbym idealnym moderatorem :twisted:

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez AndrzejR
    Dlaczego ja nie mam mozliwosci banowania ludzi? Bylbym idealnym moderatorem :twisted:

    hehe to pewnie z miesiac temu juz bym wylecial z forum co? :wink: