Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    Ja zamawiałem bluzę na paczce nie zauważyłem nic przypominającego, że to coś związane z pokerem. Za bardzo się nie wczytywałem co tam pisze i ( chyba tj. tak na 30% ) byla to paczka z GB :P

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    Ad 2 to nie wiem o co chodzi ja kompletnie nie rozumiem obawy, jeżeli nie boisz sie grać w necie, to jakieś paczki to jest pryszcz

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez dypson18 Zobacz posta
    Ad 2 to nie wiem o co chodzi ja kompletnie nie rozumiem obawy, jeżeli nie boisz sie grać w necie, to jakieś paczki to jest pryszcz
    No wiesz... Tym netem to się celnicy musieliby szczególnie zainteresować, a paczkę, jako że z zagranicy, i tak mają w ręku, więc jakby tam było wielkimi literami "PokerStars", to by mogło im się rzucić w oczy

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    no i co w związku z tym ? dalej nie jestem w stanie zrozumieć, jakie to ma nawiązanie do ustawy. O przemyt nikogo nie oskarżą, więc można się czuć chyba w miare spokojnie ;P

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2012
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    3
    kupie ffp jak przedmowca,mam nowe konta bo tamte logowalem sie 2 lata temu i nie moge sie zalogowac.Oferty prosze na priv

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Ja tu czegoś nie ogarniam... Może mi wyjaśnicie...

    Zgłosiłem się jako potencjalny sprzedawca FPP i w trakcie negocjacji ceny usłyszałem, że 10k, lub nawet trochę więcej, ktoś sprzedaje za niecałe 100pln. Nie kumam, bo przecież za 4,5k FPP można w sklepie kupić $50, czyli sprzedanie 10k za powiedzmy $30 to jakiś absurd nad absurdy...

    Oświećcie mnie...