Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    26
    Od jakiegoś czasu gram sobie turnieje fifty50 do zbudowania większego bankrolla. Wydaje mi się, że gram poprawnie, niemniej wykres wygląda tak:



    Uploaded with ImageShack.us

    Jest to próbka kilkuset turniejów więc niewiele ale zastanawia mnie ta czerwona linia "show luck adjusted winnings". Co ona oznacza i jak ją interpretować w odniesieniu do linii zielonej?
    Szukałem już na forum podobnych interpretacji ale nie było niestety jednoznacznie napisane co oznacza ta czerwona linia. Chodzi mi po prostu o to czy czerwona linia odzwierciedla ile powinienem wygrać a zielona wygląda tak a nie inaczej poprzez efekt wariancji/chwilowego pecha czy źle to rozumiem?

  2. #2
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    167
    Cytat Zamieszczone przez Maverick_PL Zobacz posta
    Chodzi mi po prostu o to czy czerwona linia odzwierciedla ile powinienem wygrać a zielona wygląda tak a nie inaczej poprzez efekt wariancji/chwilowego pecha?
    tak

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    8
    Taki peszek na wykresie bardzo czesto oznacza cos jeszcze.
    Byc moze zbyt czesto foldujesz dyskusyjne spoty, grasz za malo agresywnie, za rzadko atakujesz i nitujesz sie.
    Taka zbyt asekuracyjna gra powoduje, ze na showdowne do ktorych doprowadzasz za rzadko zwykle jestes faworytem.
    EV nie ma szansy oddac tego co zabiera.
    Efekt - tracisz duzo na non-SD + na SD nitujac EV w najlepszym przypadku moze byc na zero a wiadomo, ze EV lubi ruchac
    Popatrz na swoja gre pod tym katem - nie mowie, ze mam racje no i nie zacznij dla odmiany napierdalac jak agro-fish

  4. #4
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    167
    @Kato jak można po tym, że ktoś ma pecha, stwierdzić cokolwiek? -sorry nie zgadzam się z tym.

    @Maverick_PL najlepiej aby sprawdzić, czy dobrze grasz liczyć roi od czerwonej kreski i porównywać z roi regów na danych stawkach np. na sharkscope.com

    ps co to za turnieje fifty50? że mtt na 50os freezout?
    Ostatnio edytowane przez BRAJAN ; 30-11-2011 o 11:08

  5. #5
    mix donow i zwyklych sitow, juz prawie od roku sa
    polowa prizepoola dzielona na 5 graczy po rowno, druga pola dzielona na 5 graczy wg chip equity

  6. #6
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    167
    jakieś czary mary ;d nie znałem tego ;p
    o i na PS jest np. dla bi = 5+0,24 top5= 5 + 0,16 za każde 100chipów