Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    1
    Witam nie mogę aktywować bonusu 100% przy wciśnięciu wplata i gdy wpisze kod promocyjny stars600 wyskakuje błąd ( wpisany przez ciebie kod bonusowy jest nieważny lub nie zostały spełnione warunki promocji , np minimalna kwota wpłaty. Prosimy spróbować ponownie ) , wczoraj jak wpłaciłem pieniądze użyłem bonusu 10 $, wpłacając 60 $ nie wiedząc o tym bonusie co podwaja kwotę wpłaty , czy oba się jakoś blokują? To by była moja druga wpłata ( chciałem wpłacić 150$ )

  2. #2
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    124
    Promocje pokerowe i bonusy - $600 bonusu za wpłatę na PokerStars - bonus powitalny

    "Co w sytuacji, gdy PokerStars w danym czasie oferuje również inny bonus? Czy mogę skorzystać z obydwu promocji?
    Jeżeli nigdy wcześniej nie dokonywałeś wpłaty, to faktycznie będziesz mógł skorzystać z obydwu ofert! Aby tego dokonać, najpierw musisz dokonać depozytu, używając kodu STARS600 dla bonusu 100% od pierwszej wpłaty."

    Nie wpisałeś kodu STARS600 przy swej pierwszej wpłacie - więc straciłeś możliwość wyrabiania tego bonusu. Na twoim miejscu napisałbym do supportu - czy nie mogliby ci umożliwić wyrobienie bonusu STARS600, ponieważ nie doczytałeś warunków i najpierw użyłeś kodu "10". może to uwzględnią.