Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Pokój pokerowy

  1. #1
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    4
    Witam mam pytanie i bede bardzo wdzieczny jak mi ktos pomoze gralem w pokoju w którym grali tylko sami Polacy jest to pokoj mało odwiedzany zaledwie 150 osob . Chodzi o to ze zrobilem formata i zapomnialem nazwy tego pokoju a mam tam prawie 100$ które mi przepadnie jak mi nie pomozecie dla podpowiedzi moge tylko powiedziec ze ikona tego pokoju byla czarnego koloru a gracze w nim mieli nastepujace ksywy : rybak54 , andrzej104, lipiniara , prosze o potraktowanie tego na powaznie a i strona jes ta od nie dawna naprawde nie pamietam co to za nazwa . Z gory dziekuje

  2. #2
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    167
    1) nie dostawałeś od nich żadnym maili? jeśli tak sprawdź konto na serwerze odebrane/wysłane, może coś będzie
    2) depozyt - sprawdź wyciąg z konta może dzięki temu uda się coś znaleźć

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    4
    ale nie posiadam nic takiego co moge dodac to jeszcze chyba tp ze zaczynal sie na litere P

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    coraz smieszniejsze coniektore posty - doli LOTy nie powinny powrocic?

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    To jest w ogóle jakaś alternatywna rzeczywistość. Pamiętasz nicki graczy, a nie nazwę roomu?! Do tego gra tam tylko 150 osób i to sami Polacy? To się w ogóle kupy nie trzyma. Jak w ogóle tam trafiłeś? Bo podejrzewam, że nie w wyniku kampanii promującej w sieci czy TV

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    No przecież to zmierza do prostej konkluzji, że niestety biedny gracz nie potrafi sobie przypomnieć nazwy pokoju, a zostawił tam stówkę, więc może my byśmy się mu na tę stówkę zrzucili, bo on tak kocha pokera a nie ma, żeby wpłacić.

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    4
    na link do tej strony trafilem przez przypadek w trakcie czytania nowinek o turniejach i tak sie zaczelo nie przywiazywalem wagi do nazwy bo nie myslalem ze bede tam gral a ugralo mi sie tam te 100 $ ktore szkoda zeby przepadly

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Z opisu wynika, że to jakiś krzak i pewnie i tak by się nie dało wypłacić. Pociesz się tym, jeśli nie uda Ci się przypomnieć
    A pamiętasz może chociaż jaka to sieć? Jak wyglądały stoliki?

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    4
    Dzieki za zainteresowanie już mam byłem w banku po wykaz z rachunku i tak do tego doszłem dla zainteresowanych chodziło mi o Poker Planet pro