Strona 2 z 23 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 227
  1. #11
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Cytat Zamieszczone przez BzyQ
    ...a tak z ciekawości co wpisałeś we wniosku wizowym w punkcie "cel wyjazdu do USA"?? :lol: ...

    Pozdro
    Prawdę.

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    znaczy że na zawody sportowe

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    No tak, to oficjalna impreza. Generalnie konsulat interesuje czy planujesz tam nielegalnie pracować i czy zamierzasz wrócić z USA. Każdy wniosek wizowy badają głównie pod tym kątem. Oczywiście masę pytań we wniosku dotyczy również potencjalnej działalności terrorystycznej.

  4. #14
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Amazonit a ja spytam z innej beczki: ile razy probowales i ile w sumie kosztowala Cie walka o WSOP ? Bo z tego co zauwarzylem Soprano dosc duzo walczyl.

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    We wniosku o wize jest tam jedno genialne pytanie a przynajmniej było:
    "czy zamierzasz prowadzić na terenie USA działalność terrorystyczną " :lol:

  6. #16
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Cytat Zamieszczone przez Macia
    Amazonit a ja spytam z innej beczki: ile razy probowales i ile w sumie kosztowala Cie walka o WSOP ? Bo z tego co zauwarzylem Soprano dosc duzo walczyl.
    Akurat miałem dużo szczęścia. Udało się za pierwszym razem w głównej satelicie, do której się dostałem poprzez satelitę (6 prób - w tym 3 FT). Udało się więc bez żadnych dopłat.

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez amazonit
    Na koniec trochę prywaty. Chciałbym podziękować Poldziowi za wszystko. Wiciowi, Pi za naukę chodzenia i legendarną już podróż do Bydgoszczy 8) Alutkowi, Redds za dobrą energię. Bozothebanker za niezliczone burze mózgów. Chciałbym szczególnie podziękować Mojej Miłości, bez której co tu dużo mówić, nic nie byłoby możliwe

    nie wiem za co mi dziękujesz.... to raczej ja Tobie dziękuję za korepetycje i znoszenie moich telefonów o 4 rano z pytaniami: "jak miałem zagrać?" 8) 8)
    w jakiś sposób odmieniliście (ty i ci których wymieniłeś) moje życie i zaczyna ono wyglądać na takie o jakim marzyłem.... bardzo Wam dziękuję...

    Cieszę się, że już oficjalnie napisałeś na forum że to ty jedziesz na WSOP bo trzymanie języka za zębami mnie już bolało hehehehe....

    no i oczywiste jest, że trzymając za Ciebie kciuki połamiemy sobie paluchy

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    Cytat Zamieszczone przez Soprano
    Ale zastanowilo mnie gdzie mozna sprawdzic w necie skald stolikow na nasttepny dzien lacznie ze stackami graczy
    Natknalem sie ostatnio na to:
    http://www.cardplayer.com/poker_news....php?p_id=1026
    wiec mysle ze to wlasnie na CP bedize mozan znalezc takie info.
    Oprocz tego bedziecie mieli na miejscu wscibskiego 2rocka, ktory bedzie caly czas zagladal wam przez ramie i na bierzaco z biura prasowego informowal jak wam idzie

    P.S. Pozdrowienia z Los Angeles

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    w sumie spoko 2rock ze tam bedziesz bo chlopcy beda sie wstydzili opowiedziec o zblefowaniu lederera i wyriverowaniu matusowa a my bedziemy o tym od razu wiedziec

    ps wydaje mi sie ze soprano i amazonit oraz 2rock to nie jedyni polacy na wsop... do tego czasu moze ktos jeszcze sie qualnie albo jakis zaprzyjazniony room go wysle...

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Ja tez ubiegalem sie o wize, powiedzialem prawde, dali bez problemu.

    Goral