Strona 3 z 23 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 227
  1. #21
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Cytat Zamieszczone przez palo
    wydaje mi sie ze soprano i amazonit oraz 2rock to nie jedyni polacy na wsop... do tego czasu moze ktos jeszcze sie qualnie albo jakis zaprzyjazniony room go wysle...
    Heh ja dzis bylem na prawde blisko. 35 miejsce w satelitce na PS (kwalifikacji bylo 25)

  2. #22
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Witam
    Oczywiście gratulacje dla wszystkich, którzy już mogą starać się o wizę,
    a także dla tych, którzy będą wkrótce starali się o wizę !!!

    Może to nie najlepsze miejsce na takie dywagacje,
    ale od pewnego czasu nurtuje mnie pewien szczegół ?

    Dlaczego wielu z was tak bardzo zależy na uczestnictwie w turniejach live ?
    -czy najważniejsza jest przygoda ?
    -czy najważniejsze są emocje i jakiś prestiż ?

    -czy nie najważniejsze powinno być jednak EV ???

    pzdr

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    nie iwem jak dla ciebie ale mnie sie wydaje ze gra live to udowodnienie swoich umiejetnosci cwiczonych w internecie i potwierdzenie ich na żywo
    taki trend chyba bo wielu wymiataczy internetowych probuje swych sil live i to z wymiernym skutkiem ale sa i tacy ktorzy wygrywaja duze kwoty net a live bym za nich zlamanego grosza nie dal...
    od razu przypomnial mi sie nie wiedziec czemu dustin nevervin woolf
    neverwin he's my man - mouth moglby sie nauczyc spiewac///gdzie jest marcel??

  4. #24
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez palo
    nie iwem jak dla ciebie ale mnie sie wydaje ze gra live to udowodnienie swoich umiejetnosci cwiczonych w internecie i potwierdzenie ich na żywo
    Ciężko się z Tobą nie zgodzić, jeżeli chodzi o "UDOWODNIENIE" swoich umiejętności.
    Choć w przypadku live potrzebne są troszkę inne umiejętności,
    ale......

    Gra Live to
    ...o wiele wolniejsze tempo rozgrywek .....
    .. nie wyobrażam sobie gry live na choćby dwóch stołach..
    .. skoro jak mówisz . panuje trend, że"wymiatcze" kierują się w stronę live,
    to tym bardziej, należy unikać gier live
    Przecież celem gry nie powinna być konfrontacja z najlepszymi,
    lecz gra z najgorszymi

    pzdr

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez pokerstars
    Przecież celem gry nie powinna być konfrontacja z najlepszymi,
    lecz gra z najgorszymi

    pzdr
    tu sie mylisz, chetnie zagralbym z gwiazdami - zobaczyc czy naprawde sa tak dobrzy

  6. #26
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    132
    Cytat Zamieszczone przez pokerstars
    Przecież celem gry nie powinna być konfrontacja z najlepszymi,
    lecz gra z najgorszymi
    Tak, pod warunkiem stricte "zawodowego" potraktowania pokera. Ale przecież chyba dla nas wszystkich, oprócz tego poker jest i ma być też przyjemnością - a za przyjemności jesteśmy gotowi nawet zapłacić (i zagrać EV- )...tak mi się wydaje - przynajmniej takie jest moje podejście np. do grania w WLP.

  7. #27
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Dla mnie gra "live" to zdecydowanie wieksza przyjemność niż granie za pośrednictwem internetu. I bynajmniej nie chodzi tu o możliwość sprawdzenia się czy coś takiego. Niewątpliwie gra "live" to sól pokera, a granie "na sieci" to tylko substytut.

    Sting

  8. #28
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    Gratuluję Wam panowie! Dobrze, że będzie na miejscu nasz reporter. :wink: Mam nadzieję, że po drodze do final table będzie Was można zobaczyć jeszcze na stołach. Trzymam kciuki - powodzenia!

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bydgoszcz
    Posty
    35
    Ostatnio gralem stolik sit and go na zywca w Gutshocie. Z tego co sie w trakcie gry dowiedzialem 3 z tamtych graczy jedzie nw WSOP. Jako ze udalo mi sie stolik wygrac to nabralem troche wiary (pewnie naiwnej) i zaczalem myslec o probach przebicia sie doWSOP turniejami live. Pierwszy etap juz za mna. Gralo 140graczy/10 (w tym szczesliwie ja) dostaje tickety do nastepnego etapu. 100 graczy i zwyciezca jedzie na WSOP. Moze sie uda. Fajnie by bylo powiekszyc polska ekipe. Gratulacje dla tych, ktorym juz sie udalo.

  10. #30
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    A chec wygrania ok 10mln $ nie wystarczy? :lol:

    Moim zdaniem turnieje live gra sie duzo przyjemniej. Wiekszy prestiz, wieksze wygrane i na pewno jakas przygoda no i szansa na "zaistnienie" w pokerowym swiecie.