Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2011
    Przegląda
    Manchester
    Posty
    9
    witam,
    to mój pierwszy post na tym forum, więc zacznę od przywitania.
    Od pewnego czasu bobruje po sieci szukając odpowiedzi na parę pytań. Man nadzieję, że znajdę na tym forum osobę, która mogła by mi troszkę pomóc.
    Jak wygląda sytuacja aby stworzyć własną ligę w sieci?
    Jakie warunki trzeba spełnić aby się wbić w jedną z sieci, mam tu na myśli white label?
    Nie chcę na dzień dobry rozpisywać się w szczegółach o tym projekcie. Ważne jest dla mnie aby sieć miała dostęp do rynku europejskiego i co ważniejsze w stanach co zawęża grono networków do około ośmiu.
    Ostatnio edytowane przez allainn ; 15-11-2011 o 03:03

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2011
    Przegląda
    Manchester
    Posty
    9
    nie za bardzo rozumiem odpowiedzi i związku z zadanymi pytaniami

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez allainn Zobacz posta
    nie za bardzo rozumiem odpowiedzi i związku z zadanymi pytaniami
    to spamer i zlodziej.

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2011
    Przegląda
    Manchester
    Posty
    9
    to jakiś bannik by się przydał.
    tak na poważnie PaSiEk widzę że jesteś tu dosyć długo, więc pewnie znasz tu niejednego. Czy są szanse aby uzyskać tu pomocne odpowiedzi na wyżej zadane pytania? Tych pytań mam dużo więcej ale nie chce ich wrzucać na forum, wolałbym na priv z osobą, która ma sporą wiedzę o networkach i ligach pokera.

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Znaczy chcesz założyć własnego skina na jakąś sieć pokerową?

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    @Doli - chyba tak
    Ciezko ci bedzie znalezc odp tutaj, wg. mnie co najmniej $100k na start, nastepnie zalozenie biznesu na malcie czy gdzie tam oni wymagaja i coz... napewno nie mozesz tego zostawic odlogiem na zasadzie sam bede prowadzil support,sprawy techniczne i wszystko czyli pewnie wymagaja rowniez zaplecza. Oplaty sieciowe rzedu $10k / miesiac niezaleznie od rake tez moga zniechecic

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    a nie chodzi mu czasem po prostu o home games? tam przeciez mozna dowolnie lige tworzyc

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2011
    Przegląda
    Manchester
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    @Doli - chyba tak
    coz... napewno nie mozesz tego zostawic odlogiem na zasadzie sam bede prowadzil support,sprawy techniczne i wszystko czyli pewnie wymagaja rowniez zaplecza. Oplaty sieciowe rzedu $10k / miesiac niezaleznie od rake tez moga zniechecic
    np. cake network zapewnia to wszystko w swoim pakiecie Cake Network - Own a Piece of the Action
    problem z ta siecia zaczyna sie przy wyplatach wygranych, czytalem o tym wiele negatywnych opinii.
    100k to jakbym chcial wszystko zaczyc od scratch'a tzn software, licencja, system platniczy itp. Nie mowie tutaj o marketingu bo to inna bajka. O to akurat sie nie martwie bo wiem jak dotrzec do tych ludzi a trzeba tu nadmienic ze marketing pozera najwieksza czesc inwestycji. Co do zalozenia firmy na Malcie, Curacao, wyspie Man czy innym raju podarkowym to nie widze w tym zadnego problemu.
    Zeby troche wiecej rzucic swiatla na moj pomysl to napisze ze nosze sie z zamiarem stworzenia swojej federacji pokera dla okreslonej grupy ludzi. I tu mam watpliwosci czy przy skorce da sie to zrobic? Obecnie wyglada to tak ze siec X ma np 10 swoich stron, kazda widnieje pod inna nazwa i logiem ale gracze graja miedzy soba ( w wiekszosci nieswiadomie). Ja natomiast chcialbym aby z graczami z mojej strony nie mogli grac inni z tej samej sieci. Nie jest to warunek ktory bede stawial na ostrzu noza ale zalezy mi na tym aby do mojej strony nie mogl sie zalogowac nikt bez wczesniejszej weryfikacji. To akurat wiem jak zrobic. Zalezy mi na tym ze wzgledu na to ze moja oferta bedzie skierowana do wyselekcjonowanej grupy ludzi. Chce aby rozgrywki odbywaly sie w systemie ligowym ale tez cash game i wszelkiego rodzaju turnieje- tak aby za kazda rozgrywke byly przyznawane punkty rangingowe. Kilka razy w roku beda odbywaly sie mniejsze finaly w roznych czesciach swiata i raz na rok final o mistrzostwo swiata tej federacji. Ma to byc cos na wzor WSOPe. Organizowalem juz rozgrywki w Blackpool, Manchester i Londynie wiec wiem jak to sie je.
    Wiadomo ze zaden z networkow nie nawiaze wspolpracy obojetnie z kim, wiec musza miec jakies kryteria.I tu zaczynaja sie schody bo nigdzie nie moge tego znalesc a chce byc w miare mozliwosci maksymalnie przygotowany do rozmowy z nimi.
    Prosta sprawa bylo by najzwyczajniej do nich napisac z zapytaniem ale w wiekszosci wypadkow odbywa sie to przez formulasz zgloszeniowy na stronie gdzie trzeba przedstawic cos na zasadzie biznes planu. Nie che tego robic z obawy o to ze moga sie pokusic o wykorzystanie tego projektu omijajac mnie.
    Niektorzy w tym momencie moga sie zasmiac ale przezorny zawsze ubezpieczony. Zwlaszcza biorac pod uwage trafic w niektorych sieciach co mozna sprawdzic tutaj Online Poker Networks | Network Sites And Skins | PokerScout (nie wiem czy nie lamie regulaminu wrzucajac linki, jak tak to je usune), ja mowie o grupie 15 tys osob czynnie grajacych w pokera.

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2011
    Przegląda
    Manchester
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez palo Zobacz posta
    a nie chodzi mu czasem po prostu o home games? tam przeciez mozna dowolnie lige tworzyc
    super sprawa tylko gdzie tu moj zarobek?

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Prawdę mówiąc 100k, żeby porządnie to wszystko zrobić od zera to imho nie ma szansy.
    Co do tworzenia skina, możesz mieć problem, żeby znaleźć tutaj kogoś kto miał z tym styczność. Spróbuj może podpytać na:
    Poker Affiliate Forum
    Gambling Portal Webmasters Association