Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: The Big $11, JJ

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Nie mam pod ręką szczegółów rozdania, ale myślę, że to co pamiętam wystarczy.

    Zostało ~250/~7600 graczy. W kasie jesteśmy dawno, ale póki co to grosze.

    Hero: 45BB, UTG, JJ
    Villain: 30BB, UTG+2

    Hero standard bet, villain allin, wszyscy do nas fold.

    Dosiadłem się do stolika niedawno, ale już zdążyłem jedna taką akcję w jego wykonaniu zobaczyć. Mając taki stack i przeciwnika tej "klasy" nie chcę flipa. Co robicie?

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    nie zawsze masz tutaj flipa wiec call

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez dypson18 Zobacz posta
    nie zawsze masz tutaj flipa wiec call
    Cały czas nie jestem przekonany. W sumie to taki generalny problem - czy na pewno ryzykujemy tak dużą część stacka zawsze, gdy bijemy jego range? Załóżmy, że bijemy go tutaj 60-40. Wiedząc, że to fish totalny i prędzej czy później prawdopodobnie podłoży się pod wyższą przewagę, to mimo to call?

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    a skad pewnosc, ze pozniej odda zetony wlasnie Tobie ? w turnieju majac 60% to chyba bierzemy taka opcje w ciemno czyz nie ? przeciez to zagranie wtedy jest mocno EV+

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    No tak, dobrze prawisz oczywiście. To chyba jakaś taka psychologiczna bariera, że gość jest łosiem, a ja na 40% oddam mu wielki kawał swojego stacka...

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Cały czas nie jestem przekonany. W sumie to taki generalny problem - czy na pewno ryzykujemy tak dużą część stacka zawsze, gdy bijemy jego range? Załóżmy, że bijemy go tutaj 60-40. Wiedząc, że to fish totalny i prędzej czy później prawdopodobnie podłoży się pod wyższą przewagę, to mimo to call?
    60-40? Czyli jego range oceniasz na 55+,A9s+,KQs,AJo+ ?
    Myślę, że bardziej 99+,AJs+,AQo+ a tu już prawdziwy flip. Zrzucić można, ale biorąc pod uwagę, że jakiś wzrost kasy dopiero za kilkadziesiąt miejsc, a porządny w pierwszej 10tce instant call i good luck
    Ostatnio edytowane przez randi ; 10-11-2011 o 10:05

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    wlasnie tez mialem problem z bariera psychologiczna - qrwa ale doncur na pewno ze mna przyfarci... ja mimo wszystko tutaj calluje chociaz takie chore akcje juz widywalem z aa czy kk ale najczesciej jest to ak lub 99-jj
    tak z ciekawosci to ktore to bylo twoje rozdanie na stole i czy miales jakies rece na niego?

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Siedziałem dopiero chwilę, więc nie miałem statsów na niego. Zdążyłem tylko na sharku sprawdzić, że fish i widziałem jedną identyczną akcję w jego wykonaniu.

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    chwile czyli mniej niz 10 rozdan? ktore twoje konkretne rozdanie na stole to bylo? zaraz potem wytlumacze do czego zmierzam

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez palo Zobacz posta
    chwile czyli mniej niz 10 rozdan? ktore twoje konkretne rozdanie na stole to bylo? zaraz potem wytlumacze do czego zmierzam
    Nie jestem pewien dokładnie... Myślę, że około dwóch kółek. No może ze 20 rąk. Tylko że... multitabling... Niewiele umiem powiedzieć o tym co dokładnie się wydarzyło w ciągu tych 20 rozdań. Raz się allinował, to na pewno, ale czy coś więcej - nie wiem.