Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    1
    Witam serdecznie,

    Zdecydowałem się na rejestrację na tym forum, by zasięgnąć Waszej opinii. Od pewnego czasu przymierzam się do kupna żetonów do gry w pokera. Ponieważ moje środki są ograniczone, szukałem czegoś na start na Allegro, ale nie jestem przekonany co do tamtejszych wynalazków.

    Czy możecie polecić jakiś przyzwoity, tani zestaw na początek (ok. 150 PLN)?
    Najlepiej, gdyby składał się z 500 żetonów (ze względu na potencjalną liczbę graczy).

    Szczególnie byłbym wdzięczny, gdyby znalazł się ktoś, kto mógłby polecić sprawdzony pokerowy sklep w Katowicach lub okolicy, gdzie takie żetony przed zakupem można fizycznie sprawdzić.

    Mam nadzieję, ze nie dubluję tematu i piszę w odpowiednim dziale.
    Z góry dziękuję za odpowiedzi!

  2. #2
    Pokerowego sklepu jako tako nie znajdziesz, no chyba że będą go prowadzić celnicy i sprzedawać zarekwirowane fanty (choć zaraz użytkownik Palo może mnie zjechać, że chodzi o Teksański Klincz ).
    Ale spróbuj uderzyć do E-Play'a - na rogu Sokolskiej i Mickiewicza (jakbyś zjeżdżał z Sokolskiej w kierunku zajezdni autobusowej) - tam z dużym prawdopodobieństwem (o jak pokerowo brzmi) powinieneś znaleźć walizeczki.
    Co do cen, nie orientuję się, polecam sprawdzić ich witrynę ( Sklep Internetowy E-PLAY ).

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    a najprosciej wyslac priva do uzytkownika palo a on juz cos wymysli