Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36
  1. #11
    Siemano!

    Zapraszam na kolejny turniej ligi MICRO!
    Standardowo zagramy o 19:00 w FIRMIE

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352


    Pozdro

  2. #12
    Yo!

    No nareszcie.. opóźnione ale są Zamieszanie spowodowane było zepsuciem się kompa naszego admina i hakera (ofc mówię tutaj o Majkelu aka Tygrysie). Ale wreszcie ogarnąłem troszkę JOOML-e i udało mi się zaktualizować wyniki. Na początku nie było łatwo .. ale potem z górki :P NIe wiem tylko czemu nie chce się pojawić aktualna tabelka z MARDI mimo, że spoczywa już wygodnie na serwerze... Ale kij z tym. Poprawie

    Co do samego turnieju MICRO to standardowo było dużo... Hmmm ... Było dużo gry na małych blindach potem to się towarzystwo tylko alkowało :P Niektórzy mieli stacki na grę ale i tak ograniczał się ona do sprawdzania lub wsuwania tym z mniejszymi Jak w naturze :P Pojawiło się parę nowych graczy oraz MAKEKE którego nei było w FIRMIE hoho i jeszcze trochę. Powrót można uznać za udany bo dotrwał do HU i zrobiliśmy deal :P Mam dziwne wrażenie że było jakieś ciekawe rozdanie, ale zbyd długo zwlekałem z podsumowaniem by je zapamiętać

    Gratulacje dla zwycięzców !!!

    Oto wyniki:
    1. QUEQU 30,55
    2. MAKEKE 21,6
    3. MATI 17,64
    4. KLEKFISH 15,28
    5. SŁAWEK 13,66
    6. ENDRJU 12,47
    7. CZACZAR 11,55
    8. ML 10,8
    9. SKORPION 10,18
    10. JARO 9,66
    11. HAZIU 9,21
    12. CONNETCION 8,82
    13. MASTER LUK TG 8,47
    14. MR W 8,16

    Generalka i uzupełniona tabelka dostępne w dziale LIGA MICRO na:
    SILESIA POKER texas holdem katowice live | poker | freeroll | bonusy | turnieje | śląsk | bankroll | free

    Pozdro!

  3. #13
    Siema!

    Zapraszam na kolejny turniej ligi MICRO. Będzie to 6 spotkanie najtańszej ligi na południowy wschód od Hollywood

    Gramy o 19:00 w FIRMIE

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352

    Pozdrawiam!

  4. #14
    Siema

    Oto podsumowanie 6 turnieju ligi MICRO. Nie dotarliśmy nawet do półmetka a zmęczenie poniektórych graczy sięga już zenitu :P Zła wiadomość jest taka, że frekwencja nie powala I tutaj apel dla początkujących, wpadajcie bo to idealna okazja czegoś się nauczyć i pograć w naprawdę dobrych warunkach. Co do samego turnieju to jak zwykle było mnóstwo zabawy Zabrakło jakiś mega bad beatów i raczej flipy decydowały o wynikach starć. W szczególności jeden flip czyli moje QQ na KK Goorala :P Zabawny tym razem już prawdziwy flip był pomiędzy Sławkiem z AK i Endrju z QQ Endrju sam sobie rozdał bardzo przyjazny flop w postaci AAA Sick panowie, sick. W skrócie było nas 11 i robiliśmy deal w HU. Do mastersa wpadło 55 do daje nam łącznie 420 paprykowo-lawendowych naleśników... Pycha

    Gratulacje dla zwycięzców!

    Oto wyniki:

    1. QUEQU 27,08
    2. GOORAL 19,15
    3. SŁAWEK 15,63
    4. HAZIU 13,54
    5. ANDRZEJJJ 12,11
    6. SZYMON 11,06
    7. JACEK 10,24
    8. ENDRJU 9,57
    9. MASTER LUK TG 9,03
    10. SKORPION 8,56
    11. KLEKFISH 8,16

    Generalkę i tabelkę znajdziecie w dziale LIGA MICRO na:
    SILESIA POKER texas holdem katowice live | poker | freeroll | bonusy | turnieje | śląsk | bankroll | free

    Pozdro

  5. #15
    Siema!

    Początek kolejnego weekendu czyli dobry moment na low stakes 4 fun Zapraszam wszystkich serdecznie na kolejny turniej ligi MICRO. Jeżeli chcesz się czegoś nauczyć i zaczynasz przygodę z pokerem live to idealny turniej FIRMA to już miejsce legenda w świecie Śląskiego (i nie tylko) pokera! Wpadajcie zobaczyć jak to się je Pamiętajcie live expirience to najlepszy trening.

    Zaczynamy jak zwykle o 19:00 w FIRMIE

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352

    Pozdrawiam!

  6. #16
    Elo!

    Weekend to bardzo zapracowany czas dla ojca takiego jak ja Stąd kolejne opóźnienia z wynikami. Już co poniektórzy zarzucali mi lenistwo! Skandal! No to przejdźmy do meritum...
    Turniej nr 7 sezonu 2 ligi MICRO, został rozegrany 9.XII.2011 w FIRMIE. Jak zwykle przybyło kilkunastu amatorów dużych emocji i głodnych nauki! No może z tym drugim przesadziłem :P Jakoś nikt do nikogo nie miał pytań Raczej wyzywaliśmy się od donków Szczególnie Skorpion, który okazał się bardzo aktywny tak i grą jak i słownie.. Powodem pewnie była duża ilość żetonów którą udawało mu się gromadzić i kolejne eliminacje. Radości było co niemiara a ciągłe wstawanie od stołu i krzyki można uznać za element fizyczny tegoż sportu :P Bo pamiętajcie dzieci POKER TO NIE HAZARD! Wracając do nauki: 1.NIE CALLUJEMY na 2 outy na flopie! Bo jeszcze spadną i wkurzycie organizatora :P
    2. NIE SLOWROLLUJEMY!!!! Nie ma większego zła! Mam nadzieję, że ML to jakoś odpokutuje! ;]
    No to by chyba było na tyle... Aha ... były 4 karety :] SO SICK

    Gratulacje dla zwycięzców!

    Oto wyniki:

    1. ML 30,55
    2. SKORPION 21,6
    3. HAZIU 17,64
    4. MASTER LUK TG 15,28
    5. SZYMON 13,66
    6. KLEKFISH 12,47
    7. PAWEŁ 11,55
    8. MATI 10,8
    9. BIZON 10,18
    10. QUEQU 9,66
    11. MR W 9,21
    12. HENIEK 8,82
    13. DONK 8,47
    14. ADUŚ 8,16

    Generalka i tabelka jak zwykle w dziale LIGA MICRO na:
    www.silesiapoker.pl


    Pozdro

  7. #17
    Elo!

    Dzisiaj piątek czyli czas na gambling na niskich stawkach.
    Zapraszam wszystkich do FIRMY na 19:00 na kolejny turniej ligi MICRO

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352

    Pozdro

  8. #18
    Elo!

    Chciałbym przedstawić wam wyniki 8 już turnieju, sezonu 2 ligi MICRO... Ale najpierw małe podsumowanie Zagraliśmy rekordowy turniej MICRO pod względem frekwencji! Niestety rekord to haniebny gdyż było nas najmniej w tym sezonie... Może zrobiliście to specjalnie? 8 turniej to 8 graczy... hmm a może to gorączka przedświąteczna? Who knows :P
    Turniej jak zwykle był przaśny. Nawet zagraliśmy side event dzięki któremu Skorpion się wyrównał :P
    I teraz moje osobiste żale. Jak najbardziej uzasadnione... ML znowu slowrollował. Prośby nie działają to teraz będą groźby ;] Przy następnym slowrollu ML dostanie bana :P Żeby była jasność o czym mówię: tank z QQ przy 3 graczach. ;] A tak poza tym to GG, NH i WP
    Gratulacje dla zwycięzców!

    Oto wyniki:

    1. ML 23,09
    2. MISIEK 16,33
    3. QUEQU 13,33
    4. MASTER LUK TG 11,55
    5. SŁAWEK 10,33
    6. KLEKFISH 9,43
    7. HAZIU 8,73
    8. SKORPION 8,16

    Generalka i tabelka dostępne w dziale LIGA MICRO na:
    SILESIA POKER texas holdem katowice live | poker | freeroll | bonusy | turnieje | śląsk | bankroll | free

    Pozdro!

    P.S.: Pamiętajcie by zaznajomić się z naszym regulaminem!

  9. #19
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    55
    SMYCZE TEXAS HOLD`EM POKER! OSTATNIE SZTUKI! Tylko 4,99zł.
    Wszystkich chętnych zapraszam!
    TEXAS HOLD`EM POKER! Super UNIKAT! Smycz! (2008795584) - Aukcje internetowe Allegro

  10. #20
    Siema!

    Kolejny piątek czyli kolejne zmagania w lidze MICRO. Święta tuż tuż więc to ostatnia szansa na relax przy stole na żywo Oczywiście na miejscu oprócz dobrej zabawy czeka was iście świąteczna atmosfera... Organizator śpiewa kolędy (ku przerażeniu pozostałych graczy) a elfy przynoszą dary w postaci spadających 2 outerów :P... i mandarynki!... tak dużo mandarynek...

    Zapraszam więc wszystkich do FIRMY na 19:00

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352

    Pozdro