Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    PFPS organizuje turniej pokerowy

    Wielki Turniej Federacji w skrócie WTF odbędzie się 5 listopada w Warszawie (dokładna lokalizacja zostanie podana wkrótce). Główną nagrodą w rozgrywce będzie Puchar WTF, ufundowany przez Polską Federację Pokera Sportowego.

    Będzie to turniej pokazowy, dla wszystkich chętnych z całej Polski, podczas którego zaproszone media będą miały okazję dowiedzieć się więcej o pokerze sportowym i absurdach ustawy hazardowej. PFPS wystosuje zaproszenie na ten turniej do przedstawicieli Urzędu Celnego. Za najciekawszy strój lub wizerunek zawodnika Prezes ustanowił nagrodę w postaci wspólnego zdjęcia.

    info w linku poniżej
    http://pfps.pl/articles/wielki-turniej-federacji.html

    aby zapisać się do turnieju, trzeba wysłać emaila na adres biuro@pfps.pl w treści podając imię, nazwisko oraz nick.
    Ostatnio edytowane przez Pitshot ; 22-10-2011 o 19:38

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Zapowiada się dobrze. Może sam się zjawię.
    Cytat Zamieszczone przez Pitshot Zobacz posta
    Za najciekawszy strój lub wizerunek zawodnika Prezes ustanowił nagrodę w postaci wspólnego zdjęcia.
    Myślę, że jeśli chcemy być traktowani poważnie, to lepiej nie zachęcać uczestników do pajacowania. Ktoś wyskoczy w stroju kurczaka, pokażą to w telewizji i .

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    256
    super pomysł "puchar WTF" też miażdży hahahaha
    nie wiem czy uda mi się przyjechać ale jeśli nie to GL

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    aby zapisać się do turnieju, trzeba wysłać emaila na adres biuro@pfps.pl w treści podając imię, nazwisko oraz nick.

  5. #5
    ubiór w pasiaki i przewieszka na ramię
    Ostatnio edytowane przez jaro75_1975 ; 22-10-2011 o 20:26

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    info w całości z pokernews.pl
    Wielki turniej Federacji - 5 listopada | PokerNews

    Wielki turniej Federacji - 5 listopada

    Polska Federacja Pokera Sportowego, opublikowała szczegóły dotyczące turnieju, który odbędzie się 5 listopada a którego celem pokazanie jest, jak chory jest zapis w ustawie hazardowej dotyczący pokera.

    Ponad tydzień temu federacja wydała oświadczenie o następującej treści:

    Wielki Turniej Federacji w skrócie WTF, 5 listopada w Warszawie (dokładna lokalizacja wkrótce) odbędzie się turniej, którego główną nagrodą będzie Puchar WTF, ufundowany przez Polską Federację Pokera Sportowego. Będzie to turniej pokazowy, dla wszystkich chętnych z całej Polski, podczas którego zaproszone media będą miały okazję dowiedzieć się więcej o pokerze sportowym i absurdach ustawy hazardowej. PFPS wystosuje zaproszenie na ten turniej do przedstawicieli Urzędu Celnego.

    Za najciekawszy strój lub wizerunek zawodnika, Prezes ustanowił nagrodę w postaci wspólnego zdjęcia.

    Kilka dni temu napisaliśmy e-mail do Federacji i otrzymaliśmy odpowiedź

    Witam,

    LOKALIZACJA:
    "Dom Chłopa" na placu Powstańców Warszawy, tuż przy Hotelu Gromada, w centrum Warszawy!
    Turniej będzie na sali konferencyjnej "MALWA"
    Trzeba mieć ze sobą dowód osobisty i COŚ na pokera.
    Zapraszamy do zabawy!


    Chyba nie muszę mówić jak ważne jest, aby każdy kto może zjawił się w Warszawie? To jedyna okazja by pokazać ilu nas jest i przekonać przedstawicieli ministerstwa, którzy podobno mają być na turnieju, że poker to sport.

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    "COŚ na pokera"

    WTF?

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Cytat Zamieszczone przez randi Zobacz posta
    "COŚ na pokera"

    WTF?
    nie wiem, osoba z pokerstrategy dostała taką odpowiedz na to pytanie

    "to jest niespodzianka
    ale proszę uwierzyć, że nie odczuje Pan w żadnym stopniu tego zbierania na
    Pokera
    nie mogę na prawdę zdradzić niespodzianki, ale proszę się nie obawiać "

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    o turnieju WTF na weszło.pl
    Happeningowy turniej pokerowy jutro w Warszawie - Weszło!

    przeczytałem, że turniej startuje o 14.00
    ...a dodatkową atrakcją jest duplicate poker od 12.00 do 13.00

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Na oficjalnej stronie pisza ze o 12:00 i badz tu czlowieku madry na pokertexas zero info o turnieju itd nic na 100% nie wiadomo jak zwykle...
    http://pfps.pl/articles/wielki-turniej-federacji.html