Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 106
  1. #91
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    262
    Pochwali się ktoś jak wysoki mandat w końcu zapłacił ?

  2. #92
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    +1 nie chcialbym aby kolejna sprawa po prostu "ucichla" ;/

  3. #93
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Sprawa ogolnie Pokera itd. pewnie w koncu sie ogarnie...przeciez w az tak ciemnym i mialkim spoleczenstwie chyba nie zyjemy...Zadziwiajace jest to jak bardzo czarny pr ma poker...bo przeciez gdyby Ci ludzie grali w przyslowiowa wojne jak to powiedziala ta yyyy eufemizm szybko eufemizm yyyyyy slabo rozumiejaca teamt Pani z izny celnej, i byl by to klub przyjaciol gry karcianej wojna to nie byloby afery a nagroda moglby byc puchar,skuter,wczasy w puszczy...

  4. #94
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    529
    Wciąż trwają przesłuchania, ja np. idę za tydzień gdzieś.

  5. #95
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    :J

  6. #96
    Powiedzcie mi panowie jak to jest z tym graniem , można grać o ''przekonanie'' , czy nie można w ogóle?

  7. #97
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    O przekonanie? mozna zagrac, aby sie przekonac czy mozna (jak wpadna celnicy zagadka sie rozwiaze).

  8. #98
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    28
    Nie no bez jaj, oczywiście, że można, zakładając, że wszyscy co grają i ewentualni świadkowie w razie wizyty służby celnej czy policji potwierdzą, że gra jest tylko o przekonanie :P

  9. #99
    Ostatnio było na wp info o sprawach wobec tych nieszczęśników ze Szczecina. Myślałem, że pod wpływem mediów policja i sądy troche "zczilautują", jednak niestety nie poszli po rozum do głowy...

  10. #100
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    28
    a jak to się w ogóle zakończyło ?