Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 106
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    60 celników i policjantów, 100 osób zatrzymanych to pewnie jedna z większych akcji służby celnej w historii (może zbliża się koniec roku i trzeba jakieś plany powyrabiać ...).

    Na razie nie ma żadnej reakcji organizacji pokerowych, czy to chodzi o pomoc prawną czy zabranie głosu w mediach. Mam nadzieję, że coś chłopaki ruszą, mimo dla niektórych przykrej sytuacji, wbrew pozorom jest to moim zdaniem okazja, żeby pokazać pokera w dobrym świetle i coś ugrać.

    Szum medialny na pewno będzie, więc przydałoby się pewnie uwypuklić jak to wydawane są publiczne pieniądze ... z ciężkim działem na komara, eh :/

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    nawet CBś sie w to wszystko wmieszal - koniec swiata rychly ...

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    17
    Ciekaw jestem czy można w jakiś sposób uzyskać informacje na temat kosztów całej operacji. Na miejscu roiło się od gliniarzy i służby celnej. Z sali konferencyjnej restauracji zrobili sobie istne centrum dowodzenia z 10 komputerami, drukarkami, faksami i Bóg wie czym jeszcze. Żetony zostały zarekwirowane wraz z kartami i nakładkami na stoły jako "dowody rzeczowe". Wszystko nagrywane wieloma kamerami ze wszystkich ujęć. Ludzie byli wręcz zmuszani do pokazania twarzy kamerze. Dziesiątki o ile nie setki tysięcy złotych wprost z portfela polskich podatników przeznaczone zostały na walkę z pokerem. Ciekawe ile TIRów zapakowanych po brzegi fajkami lub spirolem leciało wtedy do Reichu...

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    256
    dokładnie tak jak Doli napisał...

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    256
    Monty Python skecz polowanie na komara (cały) - YouTube

    Zamieszczam tutaj tajny film szkoleniowy służby celnej i policji. Pewnie to mój ostatni post, ponieważ za udostępnianie tajnych materiałów mogą mnie zamknąć...
    Ostatnio edytowane przez Mario_E-262 ; 19-10-2011 o 11:59

  7. #7
    Pozwolę sobie na wolną wypowiedź:

    Z kart będą pobierane odciski palców, z żetonów również. Policja i UC ze Szczecina ma nadzieję, że po dobrze wykonanych badaniach daktyloskopii liczba podejrzanych wzrośnie do 35 mln obywateli, grających nielegalnie w pokera. Lekarze nie będą już wystawić recept, dlatego mimo szczerych chęci nie możemy polecić organom ścigania, środków uspokajających. Po opublikowaniu zdjęć z "Pokerowej Zasadzki w Szczecinie" Grecy wyszli na Ulce! Tajlandia płacze, zalana w 1/3. Rok 2012 zbliża się wielkimi krokami, a wszystko przez losowo przegraną partię pokera jednego ze starożytnych majów, postawił Świat na słabe AKo, zdominowane przez poketa 22 legendarnego LEcha!
    Ostatnio edytowane przez Mlyniuuu ; 19-10-2011 o 12:15

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Ja czuje bezsilność. Bezsilność bo robia z nas kozła ofiarnego i chlopca do bicia na pokaz. Mam nadzieje, że zwiazek cos zrobi. Swoją drogą to przecierz jakas podstawa prawna musi być. Co ci organizatorzy robili nie tak, że zostali najechani przez hordy barbarzynców? Cos musieli spieprzyć

  9. #9
    Jako, że nie jestem specem od wiadomej ustawy, mam pytanie.
    Czysto teoretycznie, X osób spotyka się w pubie, mają karty i żetony, grają turniej totalnie za free, ot żeby tylko wyłonić zwycięzcę (bez żadnych pucharów, dyplomów etc.). Dozwolone jest to?

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Też nie jestem specem, ale na logikę ustawa mówi:

    "Grami losowymi są gry o wygrane pieniężne lub rzeczowe, których wynik w szczególności zależy od przypadku, a warunki gry określa regulamin."
    Więc bez wygranych pieniężnych lub rzeczowych gra nie jest uznawana za grę losową.