Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 106
  1. #61
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    390
    No właśnie, a wcześniej napisałeś, że zrezygnujesz z DEEPSTACKA w "FIRMIE" .... a to też legalny turniej .. bez nagród rzeczowych ...

  2. #62
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    390
    W Szczecinie też był legalny turniej .....

  3. #63
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    262
    Na deepa bardzo mało osób się zapisało - nie wiadomo czy się odbędzie . Ciężko stwierdzić, czy to wina nagonki na pokerzystów czy inne czynniki.
    A tak naprawdę, mnie osobiście bardziej daje w dupę służba drogowa niż celna - przez te remonty na odcinku chrzanów -> katowice dojazd jest tak utrudniony, że musiałem spasować ( ale powoli kończą

  4. #64
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    108
    Na wszystkich forach w internecie jest tylko gdybanie i pisanie w oparciu o przypuszczenia i domniemania. Wypowiedz tego prawnika na filmie to chyba pierwsza prawna analiza problemu. Tu uklon w strone PFPS i PZP o zatrudnienie prawników w celu doglebnej analizy problemu. Ta babka z UC w ogole nie ma pojecia o czym mowi. Stwierdzeni typu ze "maz z zona moga grac na kase a z sasiadami nie", nie sa nawet smieszne tylko tragiczne. Potrzeba zaangazowania naprawde kumatych prawnikow, znajacych temat. Musza oni uzyskac interpretacje przepisow z Sadu Najwyzszego czy z porownywalnej instancji.

    Z tego co wiem kiedys Trojmiejski oddzial PFPS dysponowal decyzja Sadu Najwyzszego ze darmowe Ligi pokerowe sa legalne. Proponuje zwrocic sie do nich.

  5. #65
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    262
    Ale przecież nawet Celnicy i ta Pani twierdzi, że darmowe ligi są dozwolone i nie łamią żadnych przepisów.
    W szczecinie zrobili obławę, bo mają jak twierdzi "twarde dowody" na to, że tam nie było darmowej ligi, tylko nielegalny turniej w pokera z wpisowym i o nagrody finansowe. Jeżeli faktycznie tak było, albo co istotniejsze, jeżeli są w stanie to udowodnić, to nie jest już to darmowa liga na punkty i sankcje karne na pewno będą

  6. #66
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    wpisowego nie sa w stanie udowodnic ale puchar to nagroda rzeczowa i dowod ze grali "o cos"
    wydaje mi sie ze nadchodzą zlote czasy dla lig pure skill

  7. #67
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    'pure skill' to można sobie grać w bierki a nie w pokera... ehh palo co się porobiło :P

  8. #68
    Przeciez o puchar medale itp można grac wiec o to nei ma sie co bac

  9. #69
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    nie mozna i basta! widzisz blacha stary druhu czego nam dozyc dano

  10. #70
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    262
    Palo, nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że nie można grać o puchar, ale podaj proszę źródło.
    Wiem, na 100%, że medal i dyplom zgodnie z prawem na 100% nie są nagrodami rzeczowymi - co do pucharu nie będę się upierał.

    A co do ligi "pure skile" to nie wiem dlaczego się tak tego czepiasz - idea niczym nie różniąca się od koncepcji występujących w każdej sportowej dyscyplinie. No i co istotne zgodnie z ustawą, nie można takie ligi zorganizować, bo zakładała duże wpisowe z góry za cykl turniejów ( z których składał się sezon ), oraz dużą nagrodę finansową dla najlepszych graczy w sezonie.